Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat duzo zalezy od naboju. Ja widzialem efekt shotguna - na szczescie nie na czlowieku. Odrzuca...

w takim razie kolejny fail pogromców mitów :P.

 

Mi nie było dane widzieć na żywo strzału z shotguna ale w programie strzelali z różnych odległości ,różną animację i tylko na stop klatce było widać jak manekin o wadze człowieka przesuwał się o kilka centymetrów.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Akurat duzo zalezy od naboju. Ja widzialem efekt shotguna - na szczescie nie na czlowieku. Odrzuca...

 

pewnie ze odrzuca ale nie na tyle zeby kogokolwiek odrzucic, gdyby tak bylo to koles ktory strzela tez by latal... tak na marginesie strzelalem nie raz...

a zeby nie bylo ze nie na temat to demko calkiem ciekawie sie prezentuje tylko szkoda ze tak krotko.

Odnośnik do komentarza
Fajnie zachowuje się butla z gazem, chociaż zastanawiam się czemu zapala się w kontakcie z powietrzem i wybucha (ktoś wie jaki to gaz? :) ).

 

,,Pogromcy Mitów" z discovery już abalili mit wybuchającej butli. :D

 

Ci "Pogromcy Mitów", to fuszerka jakich mało. Zastanawiam się kto w ogóle zezwolił na puszczanie tak głupiego i wprowadzającego widzów w błąd programu na antenie kanału edukacyjnego (niby). W każdym bądź razie sugerowanie się ich "pogromami" jest pozbawione sensu. Ostatnio "udowodnili", że uszkodzenie poszycia samolotu nie spowoduje wyssania nas na zewnątrz, co oczywiście jest totalną bzdurą, bo już było wiele przykładów wyssania kogoś z samolotu wskutek uszkodzenia poszycia. Nie wiem jak z mitem "wybuchającej" butli, ale faktem jest, że butla z gazem może wybuchnąć, a takie przypadki miały już miejsce. Rzecz jasna zależeć to może od gazu, ale przy wodorze na brak wybuchu bym nie liczył.

 

Z butlami to był tylko żart hehe (w programie strzelali do butli z tlenem do nurkowania, tak jak w filmie ,,Szczęki" - pamiętam też, że kula miała problem z przebiciem się przez metal butli). Nie sądziłem, że spotka się z tak ,,emocjonalnym" odzewem. :D A co do samolou to Ural, choć nie oglądałem tego odcinka (w ogóle oglądam ten program sporadycznie) raczej nie wyglądało to tak prosto jak piszesz. Musiało być jakieś ,,ale". Zresztą nie podważałbym kompetencji prowadzących tego programu, bo w paru poważnych pismach o nich i ich programie już czytałem (i nie były to tylko programy telewizyjne :D ), a i kilka ich eksperymentów z wnioskami które z nich płynęły wyglądały na logiczne. Poza tym skoro są sławni na całym świecie są też pod stałą ,,kontrolą" innych ,,wielkich głów " i dawno już wieszałby ktoś na nich psy za oszustwa. A z czymś takim jak na razie się nie spokałem (choć w pełni świadiomy jestem tego, iż telewizja ,,czasami" kłamie) . Zresztą to jest temat o kilzone 2 i dla mnie nie musi on być żadną symulacją, bo byłby po prostu nudny ;)

Odnośnik do komentarza
pewnie ze odrzuca ale nie na tyle zeby kogokolwiek odrzucic, gdyby tak bylo to koles ktory strzela tez by latal...

 

Nazwijmy to efektem psychologicznym - odskok trafionego ;)

Swoja droga jak walisz z dwurury (oczywiscie nawet nie mysle o strzale z obu rur na raz) srutem duzego kalibru to wlasciwie latasz... Jedyny raz kiedy mialem bark wybity w zyciu...

Odnośnik do komentarza

jezu tekstury marne grafika marna fabuła marna cod 4 itak lepszy ludzie nie rozumiem was umiecie zrobić lepiej ? 99% ludzi na tym forum uważa że to świetna gra ale zawsze musi się znaleść ten 1% :/

a co powiada Boguś jak komuś Killzone 2 się nie podoba ??

 

jeszcze tylko 15 dni

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...