Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem w bielskiego MM. Piękny zestawik kupiony:) Jakby ktoś chciał jeszcze kupić, to jest całkiem pokaźna sterta, więc śmiało można jutro iść:) Ja teraz idę się zająć rozpakowywaniem sprzętu:P

 

Edit: ale i tak dziś sobie nie pogram, bo nie przyszedł mi jeszcze kabel :(

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Stary żeś pojechał z tym 700 zł za takie posty powinna być kastracja, jeżeli jest co obcinać.

Sorry, ale to wlasnie X360 Arcade jest najczesciej kupowana wersja X360. To wlasnie tą edycja MS postanowil sie ratowac. I z ta wersja najczesciej kojarzy mi sie trzystaszescdziesiatka, weszlo mi to w krew. Sorry, jesli kogos urazilem :P

 

PS. mam jaja jak melony i faje jak spore cygaro. Jest wiec przy czym grzebac :D

Odnośnik do komentarza

W (pipi)e se pogrzeb, Co to ma (pipi) byc, Co to za burdel??

 

Nie macie co robic, TEMAT O KZ2 wiec piszcie cos co jest z tym zwiazane. Przeboleje jeszcze ceny i miejsca gdzie mozna dzis kupic bo to sie moze komus przedac ale serdecznie w (pipi)e wam ile kto zaplacil za X360 , Jakie kto ma jajo i Kto ma siano w glowie, (pipi) ludzie opanujcie sie.

 

Sry za tyle przeklenstw ale przekraczaja gowniaze wszelkie normy

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Don_Pedro: Fajnie, że na podstawie JEDNEJ gry wyciągasz tak daleko idące wnioski. Rozumiem, że jak na X360 wyjdzie za np. 2 lata GoW3 i bedzie mial najlepsza w danej chwili grafikę na konsolach to wtedy X360 z tego powodu będzie najpotężniejszą maszyną, heh. PS. X360 jest tańszy między innymi dlatego, że Sony sfinansowało Microsoftowi procesor.

 

Fanbojstwo trzeba tępić po każdej stronie. Każda platforma ma swoje Exclusivy i muszą się nawzajem prześcigać, żeby była konkurencja na rynku.

 

Ja bym teraz zakupił PS3 dla Resistance 2 i Killzone 2 bo przestawiłem się totalnie na strzelanki, ale na razie w perspektywie jest czerwiec-sierpień, dobrze by było, żeby do tego czasu dolar spadł i ceny PS3 spadły :-)

Odnośnik do komentarza
Gdzie ja kiedykolwiek pisałem że KZ2 ma przewagę nad GeOW2 w całości? Od początku tej dyskusji pisałem o grafice.

Czyżby zanik pamięci?

Po co w ogóle dawać takie wypowiedzi w tym temacie i pytać kogoś o zdanie na ich temat? Ewidentnie fanbojska wypowiedź gdzie koleś ciągle nadmienia Gears of War 2. Panowie ileż można z tymi Gearsami? W kółko ktoś przytacza ten przykład. Wybaczcie ale grałem całkiem niedawno w Gow2 i demko KZ2 pokazuje jak daleko produkcja Epic jest za tytułem od GG, dlatego też się dziwę że ktoś ma jakiekolwiek podstawy by porównywać te gry.

O tym pewnie też zapomniałeś. Ach te współczesne choroby... :ninja:

Zgodzę się że teksturami wygrywa GeOW2 (aczkolwiek w obu produkcjach znajdziesz słabe tekstury, tyle że w KZ2 nieco częściej) ale już całą reszta to przytłaczająca przewaga tytułu od GG. Ilość źródeł świata a przez to genialne oświetlenie, animacja postaci, ich wygląd, zniszczalne środowisko i w końcu to co robi największe wrażenie czyli efekty cząstkowe to coś czego do tej pory nie było w grach. To jest właśnie dla mnie ten skok. Przez te elementy gra osiąga tzw. filmowość i feeling płynący z grania jest potężny.

Nie kompromituj się już , proszę.

 

Przeceniłem Twoje możliwości widocznie. Myślałem że jeśli piszę o teksturach i ogólnie dyskusja odnosi się do grafiki to będziesz na tyle myślący iż zajarzysz iż mowa jest o grafice. Wybacz że nie wziąłem pod uwagę faktu że możesz nie rozumieć tak oczywistych rzeczy i nie potrafisz odpowiednio pojąć kontekst zdania. Na przyszłość będę pamiętał żeby w dyskusji z Tobą wszystko tłumaczyć i kłaść jak łopatą do głowy.

 

Żeby była jasność na koniec napiszę iż pisząc o wyższości KZ2 nad Gow2 i skoku w przód, pisałem tylko i wyłącznie o grafice. W żaden sposób nie odnosiłem się do całości gry. Uważam Gears of War 2 za bardzo grywalny tytuł i absolutnie nigdy nie mógłbym napisać że Killzone 2 wyprzedza znacznie Gow2 jeśli chodzi o gameplay, bo po prostu bym skłamał. Miałem na myśli tylko i wyłącznie grafikę. Na tym polu KZ2 jest sporo przed Gears od War 2 ale absolutnie nie pod względem gameplay'u.

 

Mam nadzieję że już tak jasne stwierdzenie bez problemu będziesz potrafił zrozumieć.

Odnośnik do komentarza

Na liczniku kampanii mam około 4 h i musze stwierdzić że gra jest dobra acz niczym niezwykłym. Choć grafika ładna tak wcale nie ryje beretu ani nic z tych rzeczy. Nie będę się rozpisywał czemu uważam że gra ot- taka sobie ale jedno powiem: opóźnienie z jakim kursor reaguje na ruchy gałką są śmieszne(pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarza).

Subiektywnie oceniam solo na 8-9/10. Myślę że kilka osób jutro oberwie zimnym prysznicem po tym jak ujrzą normalnego shooterka z fajną grafiką zamiast gry stulecia...

 

pozdro

 

PS: Że to tylko fajny shooterek a nie godlike-game świadczy fakt że bez problemu się oderwałem od grania(nic z 8 godzinnego maratonu jak z mgs4) aby obejrzeć skróty meczy a potem pyknę w burnouta dla odprężenia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Zgodzę się że teksturami wygrywa GeOW2 (aczkolwiek w obu produkcjach znajdziesz słabe tekstury, tyle że w KZ2 nieco częściej) ale już całą reszta to przytłaczająca przewaga tytułu od GG. Ilość źródeł świata a przez to genialne oświetlenie, animacja postaci, ich wygląd, zniszczalne środowisko i w końcu to co robi największe wrażenie czyli efekty cząstkowe to coś czego do tej pory nie było w grach. To jest właśnie dla mnie ten skok. Przez te elementy gra osiąga tzw. filmowość i feeling płynący z grania jest potężny.

Nie kompromituj się już , proszę.

 

Tym cytatem to Ty się doszczętnie skompromitowałeś. Przecież z kontekstu całego zdania wyraźnie widać iż piszę o grafice. Udowadnia to podkreślony fragment.

Odnośnik do komentarza
Coz, niektorzy nigdy nie dadza za wygrana...

 

Nie zmienia to jednak faktu, ze KillZone 2 jest obecnie najpiekniejsza gra na konsole. Ta informacje potwierdzily chyba wszystkie serwisy growe na swiecie. Posiadacze PS3(w tym i ja :lol: ) przekonamy sie o tym juz jutro.

 

PS3 jest potezniejsze od X360? To nie ulega watpliwosci. Juz teraz KZ2 pokazuje wyrazna roznice w grafice na obu konsolach. A widzieliscie Uncharted 2 i God of War 3? No wlasnie... wiec po kiego grzyba dyskutujecie z posiadaczami Xbox'ow? Przeciez wiadomo, ze oni kupili swoj sprzecik za jakies 700 zl i mysla, ze za te pieniadze maja w domu potwora, ktory pociagnie na rynku jeszcze dobre 3 lata. Niech graja w pokoju ;)

Przestań i lepiej nie mów już nic, po prostu zniknij. Tylko mam tyle do fanboya do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Na liczniku kampanii mam około 4 h i musze stwierdzić że gra jest dobra acz niczym niezwykłym. Choć grafika ładna tak wcale nie ryje beretu ani nic z tych rzeczy. Nie będę się rozpisywał czemu uważam że gra ot- taka sobie ale jedno powiem: opóźnienie z jakim kursor reaguje na ruchy gałką są śmieszne(pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarza).

Subiektywnie oceniam solo na 8-9/10. Myślę że kilka osób jutro oberwie zimnym prysznicem po tym jak ujrzą normalnego shooterka z fajną grafiką zamiast gry stulecia...

 

pozdro

 

PS: Że to tylko fajny shooterek a nie godlike-game świadczy fakt że bez problemu się oderwałem od grania(nic z 8 godzinnego maratonu jak z mgs4) aby obejrzeć skróty meczy a potem pyknę w burnouta dla odprężenia.

To, że tobie nie przypadło do gustu, nie znaczy, że tak wszyscy będą uważać ;). Nie jesteś wyrocznią ani żadnym autorytetem. Poza tym "subiektywnie oceniam"? A jak możesz inaczej? Zajrzyj do słownika, bo ci się pojęcia mylą. Jakbyś chciał ocenić "obiektywnie"? :lol:

 

Nie będę się rozpisywał na temat wydawania ocen, po czterech godzinach grania i bez trybu online.

 

Podkreśliłem również fragment, który uważam za śmieszny i świadczący o braku pojęcia w dziedzinie FPSów.

 

Wybacz, ale śmieję się z ciebie, bo gry się ocenia co najmniej po ich przejściu (już porzucam tryb online).

 

Jak na razie Soul jako jedyny ocenił grę normalnie - przeszedł, wypisał wady i zalety. I pamiętaj - ja się nie czepiam treści twojej oceny, tylko sposobu, który jest doszczętnie śmieszny i próbujący zwrócić na siebie uwagę.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Na liczniku kampanii mam około 4 h i musze stwierdzić że gra jest dobra acz niczym niezwykłym. Choć grafika ładna tak wcale nie ryje beretu ani nic z tych rzeczy. Nie będę się rozpisywał czemu uważam że gra ot- taka sobie ale jedno powiem: opóźnienie z jakim kursor reaguje na ruchy gałką są śmieszne(pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarza).

Subiektywnie oceniam solo na 8-9/10. Myślę że kilka osób jutro oberwie zimnym prysznicem po tym jak ujrzą normalnego shooterka z fajną grafiką zamiast gry stulecia...

 

pozdro

 

PS: Że to tylko fajny shooterek a nie godlike-game świadczy fakt że bez problemu się oderwałem od grania(nic z 8 godzinnego maratonu jak z mgs4) aby obejrzeć skróty meczy a potem pyknę w burnouta dla odprężenia.

To, że tobie nie przypadło do gustu, nie znaczy, że tak wszyscy będą uważać ;). Nie jesteś wyrocznią ani żadnym autorytetem. Poza tym "subiektywnie oceniam"? A jak możesz inaczej? Zajrzyj do słownika, bo ci się pojęcia mylą. Jakbyś chciał ocenić "obiektywnie"? :lol:

 

Nie będę się rozpisywał na temat wydawania ocen, po czterech godzinach grania i bez trybu online.

 

Podkreśliłem również fragment, który uważam za śmieszny i świadczący o braku pojęcia w dziedzinie FPSów.

 

Wybacz, ale śmieję się z ciebie, bo gry się ocenia co najmniej po ich przejściu (już porzucam tryb online).

 

Jak na razie Soul jako jedyny ocenił grę normalnie - przeszedł, wypisał wady i zalety. I pamiętaj - ja się nie czepiam treści twojej oceny, tylko sposobu, który jest doszczętnie śmieszny i próbujący zwrócić na siebie uwagę.

 

Napisałem moje pierwsze wrażenia z gry. A że sprowadzilem Cię na zimię mały fanatyczku nie znaczy że powinieneś tutaj cynizmem rzucać na prawo i lewo. Może Ty wróć do podstawówki i naucz sie czytać ze zrozumieniem. Specjalnie napisalem że "to moje subiektywne wrażenie", coby dzieciuszki jak Ty potem sie nie czepiały że niby kim to ja jestem że mogę się wypowiadać za wszystkich. A o mojej przeszłości z fps'ami gó . wno możesz wiedzieć więc nie zgrywaj takiego mądrego co to na podstawie kilku słów myśli że zna drugą osobę na wylot.

 

PS: a do słownika to może Ty zajrzyj, bo skoro gdzie ja do who ya pana staram się przepowiadać przyszłość że mnie wyrocznią nazywasz... Nst. razem używaj tylko słowa jakie znasz..

A że osoba z helghastem w sygnaturce nie chce stawić czoła rzeczywistości jest całkiem zrozumiałe^^

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Zgodzę się że teksturami wygrywa GeOW2 (aczkolwiek w obu produkcjach znajdziesz słabe tekstury, tyle że w KZ2 nieco częściej) ale już całą reszta to przytłaczająca przewaga tytułu od GG. Ilość źródeł świata a przez to genialne oświetlenie, animacja postaci, ich wygląd, zniszczalne środowisko i w końcu to co robi największe wrażenie czyli efekty cząstkowe to coś czego do tej pory nie było w grach. To jest właśnie dla mnie ten skok. Przez te elementy gra osiąga tzw. filmowość i feeling płynący z grania jest potężny.

Nie kompromituj się już , proszę.

 

Tym cytatem to Ty się doszczętnie skompromitowałeś. Przecież z kontekstu całego zdania wyraźnie widać iż piszę o grafice. Udowadnia to podkreślony fragment.

Och , dziękuje za komplement.

 

Żeby była jasność na koniec napiszę iż pisząc o wyższości KZ2 nad Gow2 i skoku w przód, pisałem tylko i wyłącznie o grafice. W żaden sposób nie odnosiłem się do całości gry. Uważam Gears of War 2 za bardzo grywalny tytuł i absolutnie nigdy nie mógłbym napisać że Killzone 2 wyprzedza znacznie Gow2 jeśli chodzi o gameplay, bo po prostu bym skłamał. Miałem na myśli tylko i wyłącznie grafikę. Na tym polu KZ2 jest sporo przed Gears od War 2 ale absolutnie nie pod względem gameplay'u.

Rzeczywiście, zniszczalne otoczenie nie ma nic wspólnego z gameplay-em ,a słowa "cała reszta" oznacza grafikę. Brawo , tylko swój słownik trzeba było zapodać na początku , w efekcie cząstkowym inna byłaby gadka :lol:

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Myślę że kilka osób jutro oberwie zimnym prysznicem po tym jak ujrzą normalnego shooterka z fajną grafiką zamiast gry stulecia...

Tylko te osoby oberwą zimnym prysznicem jutro, albo już oberwali. A to tylko dlatego, że właśnie podochodzili do tego jak do gry stulecia, ósmy cud świata. Przez ten hype wszystko tak się popierdzieliło, że nie wyszło wszystko jak powinno być. Po prostu oczekiwania wobec niektórych zabiją tą grę dla nich. Ja podchodzę do tego inaczej, spodziewam się porządnego shootera z świetnym klimatem i przede wszystkim przyjemnym multi. Cuda graficzne swoją drogą. miło, że gra graficznie jest niesamowita, ale ważniejszy dla mnie jest normalny gameplay, a nie cuda na kiju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...