Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest ohydnie nudna, przynajmniej w singlu. Tak tępej, liniowej, itp. gry z takim budżetem dawno nie było. Toż to poziom cod-ów. Idź jak po sznurku(niemal dosłownie) i rozpieprzaj nieskończone ilości, nieskończenie głupich helków. Tak, ale wystawiajcie tej grze ocenę równą lub wyższą mgs-owi czy splinter cellowi(heretycy!) To powinni nazwać nowym gatunkiem gier: MASSDESTRUCTION FPS. Gra męczy, jest nudno, ciemno, głośno i cały czas tak samo - czyli mdlica z masłem.Nie dają nacieszyć się fizyką i feelingiem bo trzeba rozpieprzać miliony helusiów w różnych kubraczkach. Mutli prezentuje się natomiast bardzo dobrze, wiadomo czemu. Drugi raz podchodziłem do singla i jestem pewnie w 3/4, ale raczej go nie zmęczę - niby idzie szybko, a nawet bardzo(za bardzo?), ale to marnowanie czasu. Dużo większe rozczarowanie niż re5

 

EDIT: Zapomniałem wspomnieć o fabule; heh to pewnie dlatego, że takowej nie ma :)

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
Ta gra jest ohydnie nudna, przynajmniej w singlu. Tak tępej, liniowej, itp. gry z takim budżetem dawno nie było. Toż to poziom cod-ów. Idź jak po sznurku(niemal dosłownie) i rozpieprzaj nieskończone ilości, nieskończenie głupich helków. Tak, ale wystawiajcie tej grze ocenę równą lub wyższą mgs-owi czy splinter cellowi(heretycy!) To powinni nazwać nowym gatunkiem gier: MASSDESTRUCTION FPS. Gra męczy, jest nudno, ciemno, głośno i cały czas tak samo - czyli mdlica z masłem.Nie dają nacieszyć się fizyką i feelingiem bo trzeba rozpieprzać miliony helusiów w różnych kubraczkach. Mutli prezentuje się natomiast bardzo dobrze, wiadomo czemu. Drugi raz podchodziłem do singla i jestem pewnie w 3/4, ale raczej go nie zmęczę - niby idzie szybko, a nawet bardzo(za bardzo?), ale to marnowanie czasu. Dużo większe rozczarowanie niż re5

 

EDIT: Zapomniałem wspomnieć o fabule; heh to pewnie dlatego, że takowej nie ma :)

Przyszykuj się na multum fanboyów którzy nie ździerżą złego słowa o Killzone'ie. Zaraz będą śpiewki że jesteś noobem, nie umiesz grać i żebyś sprzedał grę skoro Ci się nie podoba ^^ Jazdaone zaraz prejrzy Twoje dotychczasowe posty a następnie przez kolejne kilka dni będzie śledził Twoją przyszłość na forum pisząc dosłownie puste posty coby znaleźć jakąś zaczepkę bez konkretnych argumentow, aby później zamilknąć jak przejdziesz na PM.

 

A poważnie.. mam podobne odczucia jakie i Ty. Grę kupiłem 24.II i do dnia dzisiejszego nie przeszedlem singla który niemalże w niczym mnie nie zauroczył. Multi natomiast pograłem 2 tygodnie- po zdobyciu snajperki gra stala się po prostu nudna. Poczekajmy czy i Tobie się znudzi. Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że multi grając z innymi mojego ranku, mam teraz ratio rzadko poniżej 3:1, 4:1, a grałem dwa razy(za pierwszym razem średnio 2:1), a to dlatego, że jak kończy się ammo i wolniej ubija się pistoletem to nie chce mi się grać tak powoli i idę na rzeź/poszukać broni(tak kampie) Chyba trzeba pograć z jakimiś clanami bo cały czas co najmniej top 3. I co?! Wydaje mi się, że większości ciężej przejść na mechanikę kz2(która jest całkiem niezła) I ta dziwota: czemu tak słabo się sprzedała?! lol. W grze jest jednak bardzo duży potencjał mutli; niestety nie ma odpowiednich ludzi; którzy usiedli by na (pipi)e, na której i tak pewnie cały czas siedzą; by obrysować taktyczne plany wszystkich map, uczyć się wspólnych zagrań taktycznych, robić zaawansowane wewnętrzne treniningi clanowe, robić doświadczenia i badać jak zachowa się dany gracz po odpowiednim podejściu rywala, z odpowiednią bronią, wysokością, odległością; dosłownie wszystko i nie ma kozaka drużyny, który by taki skład rozbił, a co dopiero zespół. Rzeczywistość jest niestety okrutna i zamiast myśleć, cały czas starają się ubijać na solo i tyle, a ile można podnosić swojego skilla w fpsie. Każdy wie, że refleks żmudnie wyrabia się od pierwszego spotkania z grami i można po tylu latach jakoś podwyższyć swój poziom, ale jakie to już nudne i nierozwijające! Dopiero takie udoskonalenie jak dałem powyżej daje satysfakcję(przynajmniej mi) i w ramach hobby można by być najlepszą drużyną kz2 w Polsce i to lekko, i nawet hc gracze z lepszym skillem i 5xwiększa ilością godzin na liczniku nie wiedzieliby co się dzieje. Jeszcze trochę i zaczną pojawiać się pierwsze obozy treningowe dla gier fps

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

stabik - o ile w kwestii singla zgadzam się w 100%, o tyle kwestiach multi nie zgadzam się w 100%. Multi w KZ2 to jedno z najlepszych w jakie dane mi było grać (nie grałem w wiele tytułów - najwięcej na PC - Quake, UT, CT, na konsoli Battlefield, COD4/5) - ten tytuł bije wszystko.

 

Masz ratio wysokie - jasne, tyle tylko, że jak określiłem grałeś dwa razy, a więc grałeś z ludźmi, którzy dopiero zaczynają zabawę. Osiągnij range na poziomie conajmniej 3k punktów i wtedy zagraj mecz z sobie podobnymi - jak będzie dobry team to nawet nie będziesz wiedzięc co gdzie i kiedy. To jest gra która wprost premiuje kooperację w multi - tutaj różnica między zgranym zespołem a niezgranym jest kolosalna. I właśnie to przyciąga mnie do konsoli - granie samemu kontra inni online jest nudne. Ale jak wiem,że spotkam kilku ziomków (zajrzyj do wątku obok - sporo razem gramy) to od razu gra nabiera rumieńców - ostrzeganie, dzielenie się robotą, szukanie rozwiązań na danego przeciwnika, wspólne kombinowanie (headset rewelacja) - o to w tym wszystkim chodzi.

 

I bardzo mylisz się mówiąc, że nie ma teamu który ostro trenuje, ćwiczy na wewnętrznych treningach, itp. Takie posrańce są i - niestety - trzeba im oddać hołd że są dobrzy. A dla Ciebie stabik - bardzo dobrzy

Odnośnik do komentarza
Może źle to ująłem, więc napiszę tak: KZ2 powinien być najlepszym fps multi jeśli dobrze wykorzysta się grę zespołową, o!

 

a ja nawet pozwolę sobie powiedzieć dobitniej:

KZ2 jest najlepszym fps multi jeśli dobrze wykorzysta się grę zespołową

 

a jak ktoś nie wierzy - zapraszam do wspólnej gry - będzie z niecierpliwością czekać na kolejny mecz :slinotok:

 

Odnośnik do komentarza
Musze sobie kupić blok techniczny i zrobić ten model

Najlepiej kupić papier z połyskiem (lub półpołysk) o zwiekszonej gramaturze. Ładnie to wydrukować i zmontować. Zrobiłem tak snejka w kartonie i wyszedł świetnie.

 

 

 

Może źle to ująłem, więc napiszę tak: KZ2 powinien być najlepszym fps multi jeśli dobrze wykorzysta się grę zespołową, o!

 

a ja nawet pozwolę sobie powiedzieć dobitniej:

KZ2 jest najlepszym fps multi jeśli dobrze wykorzysta się grę zespołową

 

a jak ktoś nie wierzy - zapraszam do wspólnej gry - będzie z niecierpliwością czekać na kolejny mecz :slinotok:

 

UHU HU ale słodzicie...          Ale macie 100% rację !! :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na ogół rzeczy rewolucyjne są niszowe,tak było ze sterowaniem w K2,tak było z ICO.Osoby którym nie chciało się go nauczyć albo nie umiały płakały na forach,aż GG musiało to lekko ułatwić,pytanie jest takie,jeżeli faktycznie byłby bardziej rewolucyjny,ale przy tym dla większości trudny,to w jakiej ilości by się sprzedał?Developerzy to nie Caritas,oni muszą na tym siano zarabiać,więc na ogół robia gry przystępne,w wypadku K2 cieszmy się multi,nie banalną stylistyką,tym że helgaści to super oponenci(wygląd,zachowanie,kultura spartan) a nie jakieś kolorowe"coś".

Odnośnik do komentarza
Jeżeli piszesz ze to poziom COD-ów to tylko lepiej dla K2,bo Cod-y mają swoją renome.Poza tym to narzekanie że nie rewolucji w dziedzinie rozgrywki jest chore,jaki ostatnio shooter zrobił taki krok milowy w tej dziedzinie,że wymagamy od 2 cześci Killzone nie wiadomo czego?

 

 

moze napisz jaki krok milowy bo nie rozumiem.......w kz2 nie ma nic czego juz nie bylo i na pewno nie jest to poziom cod 4 czy bad company tylko przynajmniej 2 oczka nizej (patrzac na sterowanie to 3) mnie wkk ze z botami gra sie super a na online to (pipi) zal.pl (servery z brakiem pingu rzadza) gg ruleZ lol

Odnośnik do komentarza
Jeżeli piszesz ze to poziom COD-ów to tylko lepiej dla K2,bo Cod-y mają swoją renome.Poza tym to narzekanie że nie rewolucji w dziedzinie rozgrywki jest chore,jaki ostatnio shooter zrobił taki krok milowy w tej dziedzinie,że wymagamy od 2 cześci Killzone nie wiadomo czego?

 

 

moze napisz jaki krok milowy bo nie rozumiem.......w kz2 nie ma nic czego juz nie bylo i na pewno nie jest to poziom cod 4 czy bad company tylko przynajmniej 2 oczka nizej (patrzac na sterowanie to 3) mnie wkk ze z botami gra sie super a na online to (pipi) zal.pl (servery z brakiem pingu rzadza) gg ruleZ lol

 

Litwinowi chodziło o to  by nie narzekać na brak rewolucji (właśnie stwiertdza że kz2 jej nie wprowadza) bo ostatnio wogóle jej brak w FPSach.

 

 

A co do Twojej wypowiedzi na temat multi to ja nie wiem w co Ty grasz i na jakim łaczu że masz takie przygody... Z botami gra Ci się świetnie bo w du.pe nie dostajesz, czy jak ? Pograj z chłopakami z forum a nie z 13-to letnimi niemcami to zobaczysz w czym tkwi siła kz2. Poza tym dla tych co psioczyli na sterowanie wyszedł patch... i niech mi teraz nie pierdzą, że sterowanie jest trudne bo ułatwili je mocno.

 

PS. Gram od premiery a nie załapałem się na jakikolwiek serwer bez pingu. Zawsze można postawić własny i ustawić opcję i tryby jakie nam się żywnie podoba.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Jeżeli piszesz ze to poziom COD-ów to tylko lepiej dla K2,bo Cod-y mają swoją renome.Poza tym to narzekanie że nie rewolucji w dziedzinie rozgrywki jest chore,jaki ostatnio shooter zrobił taki krok milowy w tej dziedzinie,że wymagamy od 2 cześci Killzone nie wiadomo czego?

 

 

moze napisz jaki krok milowy bo nie rozumiem.......w kz2 nie ma nic czego juz nie bylo i na pewno nie jest to poziom cod 4 czy bad company tylko przynajmniej 2 oczka nizej (patrzac na sterowanie to 3) mnie wkk ze z botami gra sie super a na online to (pipi) zal.pl (servery z brakiem pingu rzadza) gg ruleZ lol

 

Litwinowi chodziło o to by nie narzekać na brak rewolucji (właśnie stwiertdza że kz2 jej nie wprowadza) bo ostatnio wogóle jej brak w FPSach.

 

 

A co do Twojej wypowiedzi na temat multi to ja nie wiem w co Ty grasz i na jakim łaczu że masz takie przygody... Z botami gra Ci się świetnie bo w du.pe nie dostajesz, czy jak ? Pograj z chłopakami z forum a nie z 13-to letnimi niemcami to zobaczysz w czym tkwi siła kz2. Poza tym dla tych co psioczyli na sterowanie wyszedł patch... i niech mi teraz nie pierdzą, że sterowanie jest trudne bo ułatwili je mocno.

 

PS. Gram od premiery a nie załapałem się na jakikolwiek serwer bez pingu. Zawsze można postawić własny i ustawić opcję i tryby jakie nam się żywnie podoba.

 

 

lacze mam 10 mb w dupe nie dostaje z regoly jestem w 2 pierwszych miejscach co nie oznacza ze mam frajde z gry.... poprostu ta gra jest randomowym pasztetem w ladnym opakowaniu-grafika (nie rewelacyjnym)

Odnośnik do komentarza
lacze mam 10 mb w dupe nie dostaje z regoly jestem w 2 pierwszych miejscach co nie oznacza ze mam frajde z gry.... poprostu ta gra jest randomowym pasztetem w ladnym opakowaniu-grafika (nie rewelacyjnym)

 

a czemu randomowym? ja tutaj przypadku nie widzę, no może poza włączonymi rakietnicami i granatnikami, więc takie serwery omijam z daleka

Odnośnik do komentarza
lacze mam 10 mb w dupe nie dostaje z regoly jestem w 2 pierwszych miejscach co nie oznacza ze mam frajde z gry.... poprostu ta gra jest randomowym pasztetem w ladnym opakowaniu-grafika (nie rewelacyjnym)

 

a czemu randomowym? ja tutaj przypadku nie widzę, no może poza włączonymi rakietnicami i granatnikami, więc takie serwery omijam z daleka

 

 

postrzelaj moze heady(najlepiej pistoletem) to bedziesz wiedzial czemu na 1 serwie wchodza za 1 razem na innym po 3 kulkach na jeszcze innym masz mega opoznienie np zginelem nastepnie polecialo 4-5 fragow a potem zabilem goscia ze snajperki :lol:

malo tego jestem przekonany ze ten kto ma slabsze lacze ma wieksze szanse (trudniej go zabic) i ogolnie masa innych rzeczy o ktorych nie chce pisac jako ze juz nie gram w ten .hit!

 

"poza włączonymi rakietnicami i granatnikami" apropo to wlasnie osoby z trudnoscia w celowaniu lubia wylanczac granatniki i wyrzutnie (mi np w ogole one nie przeszkadzaly)..

Odnośnik do komentarza
postrzelaj moze heady(najlepiej pistoletem) to bedziesz wiedzial czemu na 1 serwie wchodza za 1 razem na innym po 3 kulkach na jeszcze innym masz mega opoznienie np zginelem nastepnie polecialo 4-5 fragow a potem zabilem goscia ze snajperki :lol:

malo tego jestem przekonany ze ten kto ma slabsze lacze ma wieksze szanse (trudniej go zabic) i ogolnie masa innych rzeczy o ktorych nie chce pisac jako ze juz nie gram w ten .hit!

 

"poza włączonymi rakietnicami i granatnikami" apropo to wlasnie osoby z trudnoscia w celowaniu lubia wylanczac granatniki i wyrzutnie (mi np w ogole one nie przeszkadzaly)..

 

co do rakietnic - nie wiem co ma moje celowanie do debilnego nawalania rakietnicą po ludziach, nawet za cenę samobójstwa. Trafnie to określił [uLPL]BoDerekKochPL - "to jakaś alkaida normalnie". Wpada koleś do pomieszczenia między wrogów, strzał w stopy i happy że zatłukł 5-u kolesi. To mnie wkurza i to uważam, ża randomowe zagranie, bo możesz akurat się napatoczyć na takiego debila i nie masz tutaj na to wpływu - żaden skill, żadne celowanie nie pomoże, bo koleś ma jeszcze odpalonego boosta i jeden cel: kill'em all (bez względu na cel misji oczywiście). Takich najlepiej załatwiają serwery z FF ON - nagle kolo kończy rozgrywkę z minus 12 pkt... Owszem - mistrzem celowania nie jestem, ale rakietnica przeszkadzaja mi z zupełnie innego powodu

 

 

co do lagów - fakt - sporadycznie zdarzyło mi się, że biegnąc sobie spokojnie wpadł mi punkt, bo okazało się, że jednak kogoś zabiłem zanim sam zginąłem. Ale działo się to bardzo sporadycznie. To że na jednym serwerze heady wchodzą od ręki a na innym nie wynika ze skilla walczących tam ludzi, a nie z lagów. Z resztą jak chcesz tak na to patrzeć, to najbardziej randomową grą jest cała seria COD gdzie lagi były nieziemskie, łącznie z teleportem - tutaj nie ma to miejsca.

 

Uważam, że faktycznie singiel KZ2 ssie, ale od multi wara - albo sobie pograj trochę z dobrym zespołem

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Nie o to mi chodzilo.Uwazam ze zgon od karabinu jest bardziej zalezny od przypadku niz od rakietnicy.Rakietnica trzeba trafic,karabinem nader czesto zablakana kula trafia w Twoja glowe.Owszem,lepszy skill,skuteczniejsza seria,czemu nie przecze,ale jak dla mnie headshoty to zakala.Co do strzelania w ciemno,samobojstwa z zabraniem ze soba 5 przeciwnikow...Co w tym zlego?Ot poswiecenie,dobre jak kazde inne.Friendly Fire on i ograniczy sie strzelanie w zatloczone pomieszczenia.Bronie szturmowca i jego pukawki,nie lubie ograniczen ktorych w grze nie przewidziano(w stylu zbanowane postacie w mordobiciach,zespoly w grach druzynowych,bronie itp).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...