Skocz do zawartości

Karty pamieci


palo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

na obnizke cen kart nizszej pojemnosci nie ma co liczyc, wszak to nie jest cala nowa linia lecz jedynie wieksza pojemnosc, ja tam kupie, w tej chwili i tak mam najwieksza jaka jest, a za 300 baksów dostane memrke to aparatu / psp / i kompa.

 

btw ciekawi mnie ktory firmware trzeba bedzie miec. aby moja 8 gb dzialala trzeba bylo miec fw wyzej niz 2.70 ile jeszcze sony wypusci do marca ??

Odnośnik do komentarza
btw ciekawi mnie ktory firmware trzeba bedzie miec. aby moja 8 gb dzialala trzeba bylo miec fw wyzej niz 2.70 ile jeszcze sony wypusci do marca ??

mając 8gb długo musiałeś czekać na nowy fw który by ją obsłużył? wydaje mi się że niedługo przed premierą karty powinien pojawić się fw który by ją widział;

troche z innej beczki, panasonic zaprezentował karte sd 32gb ( http://www.cdrinfo.pl/news/12176 ), czyli 16gb ms pro duo wcale nie jest jakimś wielkim przełomem; mnie ciekawi ile maksymalnie będą miały karty w przyszłości i czy np za rok albo dwa będzie karta pamięci pojemniejsza od mojego hdd w laptopie ( 60gb )?

pamiętacie jak kiedyś pojawił się podczepiany pod psp 4gb dysk twardy? postęp technologiczny zaczyna mnie przerażać :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za info, jeszcze proszę powiedzcie mi tylko proszę, bo przy tych granicach to już niewielka różnica, kupować tą:

 

http://www.allegro.pl/item296816858_sandis...4gb_gaming.html

 

czy tą

 

http://www.allegro.pl/item299313338_szybki...tra_ii_4gb.html

 

Ta pierwsza jest niby dedykowana, ale ta druga droższa... mam mętlik w bani, chciałbym jednak żeby karta była dobra i niezawodna, którą polecacie?

Odnośnik do komentarza

wersja gameing i zwykla niebieska to to samo... tylko inne opakowanie oraz gameing jest sformatowana od razu pod psp.

 

ostatnio ultra2 potanialy. czego bys nie wybral z gamy produktow sankiska to bedzie to lepszy wybor niz podrobki sony :D

 

//edit

 

jesli juz wybierasz pomiedzy tymi dwoma to smialo bierz ultra2. jest nieco szybsza w odczycie i duzo szybsza w zapisie od zwyklych sandiskow w tym wersji gameing.

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ma wplyw i to dosc istotny, na oryginale nie ma problemow z sejvami, konsola zawsze widzi gre na karcie pamieci, filmy i inne aplikacje a z podrobami bywa roznie, czasami nie chca sie sformatowac, jedna gre widza inna nie. wystarczy poczytac opinie i pytania userow ktorzy z podrobek korzystaja to znacznie wiekszy procent problemow niz na oryginalnych. w sprzet zawsze warto inwestowac z najwyzszej polki, firmowy i objety gwarancja.

Odnośnik do komentarza

tutaj piszac nawet o podpieciu dysku do psp nie zlamiesz regulaminu :D bo to tez podpada pod temat tym bardziej o memorkach. a zeby ktos uszkodzil konsole karta pamieci to nieslyszalem, chyba ze ktos na sile wpychal nie ta stroną ale to wowczas bylo by uszkodzenie fizyczne z winy posiadacza konsoli spowodowanej niewiedzą jak te karte wkladac.

 

ciekawi mnie gdyby firma xxx wypuscila konsole albo urzadzenie ktore umozliwia uruchamianie gier z psp/psx za mniejsze pieniadze niz sony psp (oryginal) to czy znalezli by sie chetni do zakupu ;) pewnie tak. tylko kwestia ceny i nic wiecej. kupuj smialo oryginalna karte sandiska, nie ma mowy zebys sie naciol na jakis fake.

Odnośnik do komentarza

Pytam bo wpadła mi w ręce 4G za psie pieniądze (60 zł miała byc do SE K750 ale nie wyprowadzałem go z błędu ze może nie bedzie działać wiec przechwyciłem ja :cool: :cool: ) W każdym bądz razie nie każda gra chodzi jest to znikomy % (to co chce działa ) Trzeba bedzie zainwestowac w nówke orginalną sztukę :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...