Skocz do zawartości

Karty pamieci


palo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchajcie, mam kartę pamięci 8 GB San Disk (jak wszyscy radzą), kupiona w sklepie, więc podróby nie będzie... nie?

 

Ale mam pytanko: na karcie wszystko powinno szybciej niż na UMD, filmiki itp. nie powinny się ciąć, czy może zależy od gry?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może ktoś też ma taki problem. Gdy podpinam psp do kompa w linuksie (debian etch 4.0) wyświetla mi zawsze o 500-600MB mniej wolnego miejsca niż mam na memory sticku. Mój MS to San Disk 4GB. W windowsie widzi wszystko normalnie.

 

SanDiski 4 GB działają bez problemów na najnowszych softach?

 

u mnie na 3.90 M33-2 wszystko o.k. Co do wyższych FW to nie mam po co na razie aktualizowac :)

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czyli to odpada. Ale znalazłem coś innego, to nie powinno być drogie(tylko muszę to znaleźć) a jak się wyciągnie z obudowy to chyba sie zmieści zamiast UMD. Tylko jaką kartę obsłuży psp maksymalnie (nie na linuxie tylko zwykłym CF)

 

Edit:

Znalazłem to i chyba dam se z tym spokój, liczyłem że bedzie to kosztować gdzieś w okolicach 80zł ale gdzie nieznajdę to kosztuje około 200zł(z 4gb dyskiem) a za tyle to można kupić już MS.

Chyba że ma ktoś coś takiego do sprzedania tanio(albo widział) obojętnie w jakim stanie (byle by działało)

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza

trudne pytanie :)

niby sandiskow nie podrabiaja tzn podrabiaja ale malo i to raczej zwykle wersje kart....

kup ;) sprawdzisz, bedzie dobra, to i ja kupie xD

 

ile dales za adapter?

 

//edit

 

co do tej aukcji... "karty class 4 prędkość 11mb/s pomyłka w opisie..." hmmm jakies odpady? xD nie wiem co o tym myslec... stawiam, ze podrobka

 

\\edit2

 

z drugiej strony te karty mocno potanialy patrzac po innych aukcjach wiec moze oryginal :> za niecale 20zl wiecej jest sandisk 8gb z czytnikiem...

 

kup, kup i podziel sie wrazeniami :D

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...