Skocz do zawartości

Karty pamieci


palo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a zeby ktos uszkodzil konsole karta pamieci to nieslyszalem,

Ja sobie spsułem konsolkę. Po pół roku jechaniu na oryginalnym sofcie chciałem sprawdzić możliwości CFów, wrzucam pliki na memorke, odpalam, wszystko ładnie leci z wgrywaniem, przy 97% komunikat wielkimi literami WARNING!!! FILE WRITING ERROR!!!

O (pipi), myślę sobie, potem 'uff', a na końcu O JA (pipi)E, gdy okazało się, że nie wgrało jednego RCO, przez co konsola wykrzaczała się po startowym logo. Myślałem, że to wina moja lub konsoli, ale wrzucam kartę do aparatu, robię kilka zdjęć. Albo uszkodzone, albo w ogóle znikały.

 

Moja rada - kupujcie Sandiski, chyba, że macie karty Sony z ich oficjalnego sklepu. Wtedy ryzyko wadliwego produktu jest minimalne (mało kto podrabia karty Sandiska).

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście ciężko teraz trafić na podróbkę (chyba że kupuję się podejrzanie tanio :P), ale w ubiegłym roku było tego pełno. Wiem bo sam taką mam...;]

 

@Mikes

Karta 8GB jest warta teraz tyle co konsolka ;]]

Jeżeli wydanie takiej kwoty to nie problem-kupuj. Na razie 4GB wystarczy nawet wymagającym-zresztą ja kiszę się na 2GB i tylko czasem brakuje miejsca na mp3 i filmik ;]

Odnośnik do komentarza

Kupowałem swoją karte w Anton Technologies własnie (pierwszy link), w sensie, ze pofatygowałem sie do nich osobiscie na Matejki w Gdańsku, do siedziby firmy, mieszczącej sie w takim biurowcu małym - bardzo kompetentne młode małżeństwo, łatwo i przyjemnie sie mozna z nimi dogadać, od razu zapłaciłem, odebrałem oryginalnie zapakowany sprzet, który działa bez najmniejszego problemu (oryginalny sandisk 4 gb, tyle ze bez przejsciówki na usb) i widziałem jak typ wystawia mi pozytywa - recze za nich, ze kitu Ci nie wcisną.

Odnośnik do komentarza

Na komputroniku jest do kupienia sandisk 8gb Ultra II w cenie ok. 400zl oraz sandisk 4gb Extreme III takze w cenie ok. 400zl ;}

Patrzac na dane to Extreme III jest szybsza od Ultra II dwa razy w zapisie i w odczycie.

Jestem ciekaw czy to jest prawda czy tylko pic na wode :whistling: Widzial ktos jak pracuje na psp karta wlasnie Extreme? :}

Imo pewnie za 400zl wzialbym pewnie 8gb wersje . Jednak z ta cena to moge na dlugo o tym zapomniec ;}

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy jeśli będę używał karty Memory Stick Micro (M2) nie ważne jakiej pojemności przez adapter do Pro Duo to będzie działało? Jeśli tak to czy nie będzie strat w szybkości? Ktoś już pisał że używa z Sony Ericssonem ale mój obsługuje M2.

 

Mam jeszcze pytanie czy w takich sklepach http://zadowolenie.pl/zobacz,14611,kat,185...and-lite-czarny , gdzie można kupić kosole/karty taniej (PSPslim za 614zł, MSPDsony 4GB za 155zł) nie ma problemów np z pochodzeniem towaru, reklamacjami, itd? A może ktoś zna sklep ZADOWOLENIE (btw spoko nazwa) :D i może się na jego temat wypowiedzieć... będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jakiej cenie? gdzie? jaki zestaw? konkrety.... ale jak allegro to pewnie podroba.

 

//edit

 

teoretycznie sklep powinien sprzedawac oryginaly... ale cena sugeruje tania chinska podrobe... wypytaj sprzedajacego o przedmiot. przynajmniej czy ma magicgate'a i ile gwarancji jest na memorke - powinno byc 5lat [chyba]

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...