Jump to content

Sign in to follow this  
tk___tk

Frontside

Recommended Posts

Jak można całkiem strawną muzykę zwalić takim z dupy wideoklipem

Jak można nie zrozumieć, że klip zrobiony jest dla jaj? Zobacz poprzednie dwa z tej płyty, wszystkie są zrobione z dystansem do siebie, żaden nie jest poważny, "metalowy".

Edited by Pryxfus

kiedys kupilem sobie jakies czytadlo do pociagu, gazeta o szeroko pojetej muzyce metalowej i rokowej byla

tytulu nie pamietam

byl tam wywiad rzeka z frontsajdem i sesja zdjeciowa

i recenzja jakiegos wtedy nowego deicide tam byla chyba

i jakichs innych poyebanych rzeczy

frontside w zyciu nie slyszalem :)

Przeglądałem tematy i zobaczyłem Frontside - nie mogłem się powstrzymać od napisania posta.

To w jakim kierunku ten zespół poszedł w ostatnich latach to jest herezja i wpakowanie wielkiego czarnego dildo w dupala fanom. Boli okrutnie przyznam szczerze bo najlepsza muzyka jaką grali to właśnie ich pierwsze albumy. Teraz mamy kwintesencję zeszmacenia i pójścia na łatwiznę $$$.

Co nie zmienia faktu, że od momentu ich nawrócenia na pedalstwo - byłem na ich jednym koncercie (ogólnie byłem na ich 4 koncertach - ten 5 był moim osobistym testem na sprawdzenie, czy również na koncertach grają to pedalstwo co obecnie) i byłem zakłopotany. Wydają jakieś techno albumy, a na koncertach grają "Bóg stworzył szatana". Niesamowicie mnie bawił widok ludzi, którzy ewidentnie byli "nowym narybkiem" Frontside spod znaku - nowe albumy roxx. Ich miny na koncercie były bezcenne.

Dziwny zespół. Dziwny kierunek obrali, a taki mieli potencjał...

Kiedys o nich slyszalem cosik, ale umknelo mi.

Slucham teraz i szanuje.

Na spotify sa 3 albumy, skad mozna zassa reszte? Ma ktos namiary na dysko? Bede wdzieczny.

No i ogolnie stare plyty sa ok, ale nowe mi tez pasuja.

Edited by El Loco Chocko

Pewnie na chomiku jest. Wydaj te 2,50 i pobieraj w spokoju full transferem, bez czekania i niebezpiecznego połączenia p2p.

Przyznam, kiedyś słuchałem trochę Frontside'a, byłem nawet na koncercie, gdzie wokal przybił mi pionę :)

Stare czasy, kiedyś zrobiłem sobie składankę z ich najlepszych (moim zdaniem) kawałków:

| |= PLIK : Frontside - 1902.mp3

| |= PLIK : Frontside - Apokalipsa Trwa.mp3

| |= PLIK : Frontside - Bóg Stworzył Szatana.mp3

| |= PLIK : Frontside - Brzemię Piekła.mp3

| |= PLIK : Frontside - I Odpuść Nam Nasze Winy.mp3

| |= PLIK : Frontside - Katharsis.mp3

| |= PLIK : Frontside - Krew Za Krew.mp3

| |= PLIK : Frontside - Moja Deklaracja Płonie.mp3

| |= PLIK : Frontside - Moje Ostatnie Tchnienie.mp3

| |= PLIK : Frontside - Na zawsze Hardcore.mp3

| |= PLIK : Frontside - Naszym Przeznaczeniem Jest Płonąć.mp3

| |= PLIK : Frontside - Nie Ma Chwały Bez Cierpienia.mp3

| |= PLIK : Frontside - Nieodwracalny.mp3

| |= PLIK : Frontside - Płacz Upodlonych.mp3

| |= PLIK : Frontside - Przyjmij Tę Przysięgę.mp3

| |= PLIK : Frontside - Symfonia Odkupienia.mp3

| |= PLIK : Frontside - Synowie Ognia.mp3

| |= PLIK : Frontside - Wspomnienia Jak Relikwie.mp3

| |= PLIK : Frontside - Wybraniec.mp3

Może komuś się przyda.

Edited by grzybiarz

Upadek tego zespołu jest szokujący. Po prostu, kurwa, szokujący. I absolutnie niezrozumiały dla mnie :dunno: Czy naprawdę granie takiego szajsu jak na dwóch ostatnich albumach jest bardziej opłacalne? Bo chyba nie stoją za ta woltą względy artystyczne? Pozostaje odpalić sobie cos z dawnych lat i cieszyć sie wspomnieniami:

Ale wiadomo, Sosnowiec :shieeet:

Dopełnieniem tej degeneracji jest fakt, że oni całkiem dobrze technicznie grali!! Nawet te solówki czasami były niezłe. I wszystko poszłooooo :/

Przecież Dzwonek vel Demon jest.

Zresztą chuy z tym czy są starzy czy nowi, żeby tylko trzymać odpowiedni poziom.

Dokładnie, nawet te zmiany nie tłumaczą ich spedalenia. Mało tego, w jednym z ich kawałków z nowego albumu gościnnie na wokalu jest Astek a i tak śpiewa pedalstwo zgodnie z obranym kierunkiem. 

Ja to widze z innej perspektywy. Zapoznaje sie z calym materialem losowo i poki co same dobre plytki imo. I najnowsza mimo narzekan fajnie siada. Tak ze ten tego, pewnie sie nie znam na muzyceczy cos ale no lubie lubie.