Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co narzekaja ze za jasno , znajda cos dla siebie - bowiem po przejsciu gry w BONUS FEATURES(ok 70 do odblokowania rzeczy) odblokowuja sie filtry obrazu :)

wygloda to naprawde niezle ... gierka zupelnie inaczej wyglada.

Mi sie odblokowaly 2 z 3 , CLASSIC HORROR(jak na telewizorkach czarnobialych) i RETRO ktory mi sie naprawde podoba - lekkie sniezenie cos jak na filmach tarantino i filter na starodawny kolor.

Nie wiem jaki jest 3 filter ale ja chyba sobie ukoncze na Veteranie i Retro ;].

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
To jak jest z tym Vsync na X360? Tak jak w demie jest?

 

 

Gram już 3 dzień w pełną wersję i powiem krótko CAPCOM odwalił kawał dobrej roboty (po demku miałem mieszane uczucia) ale Full wymiata :D .

 

Jeśli chodzi o problemy z vsyncem to wygląda to tak:

 

jesli w opcjach konsoli mamy ustawione 1080P to vsync pojawia się ale tylko w cutscenkach. Żeby zlikwidować całkowicie problem z vsyncem (tearing) należy po prostu przestawić NXE na 720P.

 

Znalazłem rozwiązanie tutaj:

 

http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage....;topic=48417108

 

Nie wiem jak to będzie wyglądało w przypadku PS3 (ja mam wersję na x360)

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

"Nie wiem jak to będzie wyglądało w przypadku PS3 (ja mam wersję na x360)"

 

Na PS3 v-sync będzie nawet w 1080p. Wiem,bo grałem w demo na Play'u i już wtedy nie było problemu z brakiem synchronizacji.

Odnośnik do komentarza
"Nie wiem jak to będzie wyglądało w przypadku PS3 (ja mam wersję na x360)"

 

Na PS3 v-sync będzie nawet w 1080p. Wiem,bo grałem w demo na Play'u i już wtedy nie było problemu z brakiem synchronizacji.

 

 

Ciekawa teoria skoro gra nie pracuje w 1080p 8) , system mogłeś mieć ustawiony w 1080p potem gra i tak przechodzi na swoją rozdziałkę lub jest wewnętrznie renderowana w nizszej i upscalowana (z tym to róznie bywa)

 

co do Xboxa mi to wygląda na jakiś błąd - ustawienia rozdzielczości NXE nie powinny miec wpływu na v-sync (gra powinna i tak uruchamiac własny ekran i odświeżanie) a jednak jak widac jakiś wpływ ma.

Odnośnik do komentarza

Giera zaliczona. Moja ocena 9/10. W sumie to taka usprawniona wersja RE4, ale mi to w zupełności wystarczy. Pod koniec gry zadyma jest już taka, że ciężko to panować. Ogromny plus za ciekawie pomyślane walki z bossami (w poprzedniej części wystarczyło kupić RPG a tu niekiedy trzeba kombinować) :P Jedynie nie podoba mi się to co w tej części zrobili z Weskerem <_<

 

ps. jak ktoś będzie chciał zagrać co-opa to jestem chętny ;)

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Nie chcę spojlerować ale wczoraj zajarzyłem że w RE5 jest (pipi)y "bug?" dzięki któremu można w nieskończoność nabijać kasę i broń...zabija to chęć dalszego upgrade- owania, ale hunterzy-lamerzy będą się cieszyć, porażka.Jednak sama gra genialna.

Zdradzisz nam tę tajemnice? :)

 

Lipa jest to, że nie można kupować amunicji m.in do magnuma :/ Lipa tez jest to, że przewaznie znajdujemy amo do hanguna, a do innych to już bardzo rzadko :/ Nie można sie dobrze pobawić i trzeba łazić ciagle z pistolecikiem ;]

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza

Jak nabić kase i broń za free, sprawdzane 2x na nomal.

 

 

Wystarczy pozbierać przedmioty , kamienie , broń ze skrzynek , po czym wchodzisz z gry i spylasz wszystko w sklepie...wgrywasz save i od nowa zbierasz bo wszystko się respawnuje, zbierasz sprzedajesz bo po wyjściu ze sklepu masz save tylko na przedmioty i kase, wgrywasz , zbierasz wychodzisz do menu i sprzedajesz itd.

 

 

Jesli chodzi o broń i ammo to jak się wystrzelasz z jednej pukawki to gra podrzuca ammo do niej randomowo częściej niż do innych. Poza tym jak znajdziesz nową broń[patrz spoiler] to masz ammo full i sprzedając broń zostaje po niej pełny magazynek ammo w inwentarzu.

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...