Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle tak patrzyłem na te fragmenty gameplay'u, to czułem się, jakbym widział RE4 przeniesione do innego środowiska ;) Niech lepiej popracują nad konkretną rozpierduchą, bo będzie źle. Za to spodobały mi się te skrzynie bezwładnie odrzucone przez zombiaki :( Engine zarządzający fizyką obecny, więc nei wiem co stoi na przeszkodzie w stworzeniu konkretnej fizyki ciał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość maciek88

http://www.gametrailers.com/player/34647.html

 

o kur... jestem zaskoczony. az czuc drgania drzemiacego potencjalu o poteznym powerze. to dobra gra bedzie.

 

oni tam krzyczą chyba "Africa is our land" czy cos takiego :)

 

signap: nie gralem w RE4 ;] poza tym czarny lad pod mocno napierajacym sloncem to byl imo strzal w 10

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza

Czyli nic nowego od czasów 4, co dla mnie jest plusem,a i wolę afrykańskie miasteczka od 4-owych wsi chociaz i one były zacne.Jedyne co mnie denerwuje to strzelasz=stoisz w miejscu co jest śmieszne i sztucznie może zawyżyć difficulty lvl no i deko żenująca jest gra mega-super-uber madafakerem który wybije całą wioskę + kilka big monsterów, a który nie potrafi prowadzić ostrzału podczas ruchu.

Odnośnik do komentarza
a ja jestem zawiedziony....marka RE zawsze kojarzyla mi sie z s-v horror a 5 po trailerze wyglada jak zwykla strzelanka w realiach RE...

 

Dokładnie. To, że trailer niszczy to jedna rzecz a , że to juz nie jest horror to druga .

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Czy Wam tez ta typiara z konca filmiku kojarzy sie z sierzantem Doakes'em z Dextera ? Normalnie jego żenska wersja!

 

Szybkie fotomoto dla tych ktorzy nie wiedza kto to Doakes:

 

doakes2ew5.jpg

 

Jak można nie wiedzieć kto to Doakes? ;]

imo najlepszy serial ever.

 

Żeby nie było ot, w re pokładam wielkie nadzieje i licze, ze dane mi bedzie zagrac jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...