Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba go przypalic czyms (a tego czegos jest to wyboru do koloru, od granatow zapalajacych poprzez miotacz ognia konczac na beczkach). Kiedy nieco szefa podgrzejemy, po jego obydwu stronach wysuna sie macki z charakterystycznymi "bąblami" - oto i nacza szansa, pakujemy w te bable dopuki sie nie schowia, a gdy to zrobia, znowu goscia podsmazamy. I tak do skutku.

Po zniszczeniu babli, kolega dziekuje za zabawe.

 

 

Przy czym nie chodzi o te ktore ma zawsze na sobie, tylko o te wystajace z macek, rozniace sie troche kolorem i wielkoscia - one pojawiaja sie tylko i wylacznie po podgrzaniu.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
stary co Ty z tym RPG? ;/ wy(pipi)aliśmy na niego chyba z 20 pocisków z granatnika, a Ty uważasz, że 2 pociski z RPG wystarczą, żeby go rozwalić na veteranie? proszę Cię nie pisz głupot... albo napisz dokładnie jak to przejść albo nie pisz wcale ;/

 

Nie pisze głupot, mogę ci napisać dokładniej: kupujesz RPG, celujesz i strzelasz. Koniec walki ;)

Odnośnik do komentarza

Drodzy Panstwo, powiedzcie mi taka rzecz.Chodzi o herby. Nie pamietam za dokladnie demka, ale jakie kolory herbow w nim wystepowaly?Zielony i czerwony na pewno, ale czy byl rowniez zolty?W fullu jestem juz w piatym chapterze i jak dotad napotykalem jeno czerwone i zielone.W RE4 byly jeszcze zolte, ktore mozna bylo "combine`owac z pozostalymi kolorami uzyskujac potrojna mieszanke apteczkowa, ktora nie tylko odzyskiwala full zdrowka, to jeszcze lekko powiekszala polokrag zycia. Reasumujac, czy w pelnej wersji RE5 wystepuja zolte herby?

Odnośnik do komentarza
Zaraz, zaraz, to tą grę można skończyć w mniej niż 5h? Nigdy bym na to nie wpadła :| A się cieszyłam że długa gra to to jest... Będzie trzeba spróbować :) Jakiś aczik jest za to?

Leaderboardy są i można porównać się z innymi. A do tego nieskończona amunicja w wyrzutniach rakiet sprawia że gra jest jeszcze łatwiejsza i nie zdziwię się jak czas przejścia będzie poniżej 2 godzin.

Odnośnik do komentarza
Chyba w tym temacie byl jakis link do japonskiej strony poswieconej RE5 ale przetlumaczona przez GoogleTranslate - jakos jej nie moge znalesc patrzac kilka stron wczesniej - zapoda ktos tego sznurka czy moze pomylilem forum? :P

Może to? http://translate.google.com/translate?hl=e...tml&prev=hp

 

Taka mała rada co do jednego emblematu

na jeziorku

. W poradniku z YT opisanego jako Ch3.1 E3/4. Gość pisze że trzeba do tego co-op lub dwa pady. Ja to zrobiłem snajpą z tej rozwalonej łódki gdzie jest bazooka. Na fotce widać położenie:

http://img24.imageshack.us/img24/4158/re5lodka.jpg

łatwiej jest po prostu podejść do tej łódki tam jest lekki spad ziemi i dokładnie ze snajperki widać polowe jak nie całość emblematu :) of koz chodzi mi o ten kurnik (wysepka gdzie są kury)

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza
tknęliśmy na bossie w chapterze 5-2 - http://www.youtube.com/watch?v=GnDelXK4sXM...feature=related niby się wydaje banalne i wynika, że ten ktoś pokonał bossa w 4min... u nas jedna walka trwała z 15-20min i NIC! Proszę o bardzo dokładny opis jak go pokonać...

 

RPG :lol:

 

jeden strzał i padł :lol: niewiarygodne, że ta gra jest tak głupia :P

 

Kurde przeszliśmy chapter 5-3 - ten z Weskerem i Jill i nie wpadły nam te dwa osiągnięcia... a na onlinecenter są w poradniku jako spoilery, więc myślałem, że muszą wpaść, a jak widać nie wpadły... ;/ Zresztą nawet pisze przy osiągnięciu Masters of Removing, że "Nie da się go ominąć." Wałki jakieś albo coś.

 

Da się mieć nieskończona ilość amunicji w RPG? Jak?

 

Żeby wpadł achiev za zebranie wszystkich przedmiotów to trzeba mieć zajęty każdy slot? Bo mam jeszcze 15 slotów wolnych, a zostały tylko do przejścia chapter 6-1, 6-2 i 6-3.

Odnośnik do komentarza
Zaraz, zaraz, to tą grę można skończyć w mniej niż 5h? Nigdy bym na to nie wpadła :| A się cieszyłam że długa gra to to jest... Będzie trzeba spróbować :) Jakiś aczik jest za to?

 

Aczika nie ma, ale uwierz mi, że warto nawet drugi raz zrobić speedruna na easy, jeśli juz przeszłaś, aby potem na veteranie i proffesionalu mieć łatwiej niż na Easy za 1 podejściem (no może oprócz 2 walk z bossami).

 

Leaderboardy są i można porównać się z innymi. A do tego nieskończona amunicja w wyrzutniach rakiet sprawia że gra jest jeszcze łatwiejsza i nie zdziwię się jak czas przejścia będzie poniżej 2 godzin.

 

Jakieś japońce mają czas przejścia całej gry coś poniżej 1:30h :D

 

Kurde przeszliśmy chapter 5-3 - ten z Weskerem i Jill i nie wpadły nam te dwa osiągnięcia... a na onlinecenter są w poradniku jako spoilery, więc myślałem, że muszą wpaść, a jak widać nie wpadły... ;/ Zresztą nawet pisze przy osiągnięciu Masters of Removing, że "Nie da się go ominąć." Wałki jakieś albo coś.

 

Da się mieć nieskończona ilość amunicji w RPG? Jak?

 

Żeby wpadł achiev za zebranie wszystkich przedmiotów to trzeba mieć zajęty każdy slot? Bo mam jeszcze 15 slotów wolnych, a zostały tylko do przejścia chapter 6-1, 6-2 i 6-3.

 

Nie wpadły bo:

- żeby uzyskać za Weskera trzeba zadać mu tyle damage aby uciekł. Musicie go poobijać w czasie 7 minut, po których sam ucieka

- żeby dostać za Jill nie mozna jej wyrwać tego kryształu, gdy ta lezy na ziemi. Trzeba na stojąco

 

Da się mieć, przecież sam pisałem. Trzeba przejść grę poniżej 5h.

 

Różnych Treasures w grze jest w sumie 50, więc policz sobie ile masz.

Odnośnik do komentarza

Capcom leci w kulki - jest wiele gier ktore dostalo DLC zmieniajace rozgrywke - np. Burnout (motorki, pory dnia), Halo 3 (ale wydaje mi sie ze 1 mappack byl platny ale potem go dali free ale dobra nie liczny tej gry), Battlefield BC (nowy tryb Conquest + byc moze mapki), L4D (pier mialbyc platny ale bedzie za free), Army of Two (2 nowe misje fabularne). Niedlugo kazda gra ktora ma tylko SP dostanie Multi ale za oplata... bo nikt wczesniej o tym nie myslal.

komentarz z polygamii

rorkdcr "Ja wiem jaki dodatek będzie następny w RE5, chodzenie i strzelanie ;D" lol

 

Takie pytanie - czy gra jest ocenzurowana? Widzialem filmik gdy koles z pila dorwal sie do Chrisa ale wszystko bylo widac tylko od klatki piersiowej w dol :/

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Jak mnie dorwał kolo z piłą, to było widać całego Chrisa jak mu tnie głowę, ale tak jakoś to było zmontowane bardziej lajtowo w porównaniu z RE4, Chris upadł ale widok już był tylko na nogi i korpus.

 

A co do DLC to olewać i tyle. Zgadzam się z komentarzem na Poly, że to jest sondowanie rynku, jak daleko można się posunąć. Z drugiej strony RE5 rzeczywiście jest napakowany dodatkami i wart swojej ceny. Naprzykład takie Mercenaries. Masa świetnej zabawy, dużo postaci i miejscówek. Założę się że były pomysły aby dać to jako DLC.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

No z tym DLC to może i lekka przesada, ale jestem nawet skłonny zapłacić te kilka dolców za VS, bo ten tryb pewnie zapewne dziesiątki godzin dobrej zabawy. O wiele większa przesadą było dawanie jako DLC ciuchów dla postaci do SF4 i to w czterech paczkach po 300MP - to już bardziej podchodziło pod złodziejstwo.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
No z tym DLC to może i lekka przesada, ale jestem nawet skłonny zapłacić te kilka dolców za VS, bo ten tryb pewnie zapewne dziesiątki godzin dobrej zabawy. O wiele większa przesadą było dawanie jako DLC ciuchów dla postaci do SF4 i to w czterech paczkach po 300MP - to już bardziej podchodziło pod złodziejstwo.

Wyobrazasz sobie multi gdzie trzeba stanac by strzelic? Jak wyjdzie jakis trailer to okaze sie ze bedzie dynamiczne sterowanie ktore pewnie dojdzie jako drugie DLC dla 5 jako nowy sposob przejscia gry i odblokowania jakiegos skinu dla zombie...

Odnośnik do komentarza

Super Big Boss - dzięki za link. Super ten poradnik, dokładnie opisane extrasy, rangi, wszystko, nawet ten versus. Szkoda że u nas wyszedł tylko guide do GTA4. Dzięki temu poradnikowi do RE5, wiem już co będzie najtrudniejsze do calaka.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Ostatnia figurka w kolekcji czyli Rare Wesker. Żeby go dostać trzeba zdobyć ocenę S we wszystkich chapterach. Dla mnie to dosyć trudne, bo trzeba się bardzo spieszyć, nie dać zabić, uważać żeby nie oberwać i jeszcze rozwalać przeciwników. Na szczęście nie piszą nic o poziomie trudności.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...