Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

dolaczam sie do pytania.

 

chce pograc z laska w coop'a na jednej konsoli, ustawilem infinite amo, odpalam gre, jest cacy.

drugi gracz sie dolacza i zonk - tylko ja mam infinite :/

 

kolejna sprawa jest taka, ze wybieram dla Shevy inny stroj. jak odpalam gre to widze ze jest w innym stroju, ale jak dolacza drugi player Sheva pojawia sie w tradycyjnym stroju. any sugestions?

Odnośnik do komentarza

cala gre od poczatku po sam koniec przeszlimy razem w coop na jednej konsoli, ale faktycznie moze opale gre z drugiego profilu. dam znac czy zadzialalo.

 

a przeszukujac forum tarfilem na cos, wiec podziele sie moim zabawnym doswiadczeniem.

chciałem się spytać czy ktoś też miał taki dziwny problem... otóż w chapterze 6-3 w finałowej walce (ostatni już etap) w pewnym momencie Chris spada w dół, a Sheva ma biec górą i tak sobie biegnie aż nagle się zawala podłoże i trzeba naparzać w niebieski przycisk na padzie i co najśmieszniejsze nie możemy z kolesiem tego zrobić, on wczoraj próbował chyba z godzinę, ja pół i nikt z nas nie dał sobie rady, aż palce mnie po tym bolały, naparzałem najszybciej jak umiem ale nic to nie dało, bo Sheva po pewnym czasie i tak spadała, a dusiłem chyba z minutę ten przycisk ;o O co tu chodzi? :|

 

Bez jaj, że przez godzinę nie wykombinowaliście co tam trzeba zrobić :lol: Najpierw musicie strzelać do Weskera, aż mu wielka macka wyrośnie i wskoczy na górę. Z resztą po to dawałem link do poradnika, żeby nie było takich głupich pytań ;)

nie ma co sie smiac. mialem podobnie. gralem wczoraj z panna w coop'a.

poczatek robilismy dobrze, ale ciagle spadala kiedy ja ostrzeliwalem Weskera gdy szedl w jej strone, a ona miala sie podciagnac. ciagle spadala w dol. sadzilem, ze robimy cos nie tak i kminilismy dalej. po wielu probach poszukalem poradnika. okazalo sie, ze wszystko robimy jak trzeba. o co kman?

zamienilismy sie na pady kiedy trzeba bylo naparzac w X. haha, okazalo, sie ze panna nie potrafi tak szybko walic w przycisk i dlatego spadala. przeszlismy za drugim podejsciem po zamianie.

a na koniec statystyka - ilosc zgonow? 38 - ma sie to zaciecie :)

Odnośnik do komentarza

no dobra rozkminilem wlasny problem (z mala podpowiedzia Czesia - thx).

 

troche tutaj Capcom nawalilo. jest coop i cacy, tylko dlaczego nie ma normalnego menu (takiego jakie jest np. w trybie Mercenaries?) zeby uruchomic od razu gre na dwoch graczy?

jakis chory bezsens, musze odpalic gre solo, poczekac az sie zaladuje i zapisze stan, po czym dolacza sie drugi gracz (tez pare klikniec - potwierdzenien, wybor miejsca save'a) i wtedy wyrzuca nas do lobby. nie kumam.

 

a teraz do rzeczy. zeby drugim playerem (split screen) uzywac infinite amo i strojow trzeba kupic/aktywaowac te rzeczy na profilu drugiego gracza. idzie to tak:

- wlaczasz konsole i odpalasz profil gracza ktory gral jako 2P

- odpalasz RE5 i wchodzisz w Bonus Features

- kupujesz stroje, bronie i co tam chcesz

- w menu Special Settings ustawiasz stroj, amo itp.

- wylaczasz konsole (najlepiej) i odpalasz gre playerem 1 i dolaczasz player 2

- tadam!

 

tylko czemu to takie utrudnione?

Odnośnik do komentarza

leżą notki w grze na temat sterowania, można zobaczyć w opcjach kontrolera, można przeczytać w książeczce dodawanej do oryginalnej gry. Ludzie są zbyt leniwy, ale na casual i tak narzekają.

 

Co do gry. Mam końcówkę i bawię się przednio, szkoda jeno że przez całą grę szwenda się za nami Sheva. Wolę samotne wojaże w tego typu grach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...