Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Poryte troche to ustawianie, sam sie namączyłem. Musisz:

1.Przejść raz gre.

2.W Bonus Features kupić za Exchange points nieskończoną amunicje do broni (ale broń musi być na maksa upgrade-owana)

3.W Special Features zaznaczyc opcję Infinite ammo.

4.I jeszcze chyba gdzieś przed samym rozpoczęciem grania też się zaznacza Yes do nieskończonej amunicji.

 

Masakra:-)

Odnośnik do komentarza

Ja dziś odpaliłem grę poraz pierwszy. Skończyłem pierwszy chapter i jestem pozytywnie zaskoczony. Gra się jakoś lepiej niż w demo :D grafika jest niesamowita. HDR to mistrzostwo. Postacie zrobione prze kozacko. Fajne scenki. Jedyne co mnie martwi to brak v-sync ;/ obraz się załamuje i jest to w(pipi)iające. Gram po przez VGA na monitorze. Mam ustawione 1440x990. Jak ustawie 1280x720 to będzie ok? tylko wtedy będę miał gorsze proporcje;/

 

Jestem w 3-1. Gra jest prze za(pipi)ista. W moim osobistym Top5 na XO. W coopie gra się świetnie. Po ustawieniu 720p nie widać tearingu obrazu. Bajka ;) jutro przyjdzie dysk, zainstaluje sobie i w ogóle będzie świetnie ;D

 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Przy rozdzielczosci 1280x720 jest wszystko ok., przy niestandardowej obraz sie lamie. :)

 

Wczoraj zdobylem 1000GS i tym samym ukonczylem Resident Evil 5 w 100%, w sumie przeszedlem gre 4 razy - po raz na kazdy poziom trudnosci. :)

 

Unlimited Magnum ammo + Unlimited Rocket Launcher ammo i dalo sie jakos grac.

Jill na Profesional jest na prawde trudna. :)

 

Ogolnie Resident Evil 5 jest dobry, ale to juz nie jest Survival-Horror tylko gra akcji, piatka jest inna niz RE4, nie ma takiego klimatu. :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie te "azteckie" klimaty sa wlasnie z dupy ;] Najgorszy level to ten z kryciem sie przed tymi ognikami (chyba 4-2). Ogolnie gra swietna, w ogole nie byla na mojej liscie zakupow, a okazala sie najlepsza gra, w jaka gralem w tym roku Z czystym sumieniem daje 9/10. A system bonusowy jak to u Capcom jest mistrzowski.

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie jak dla mnie to cała gra mogłaby być w tej wiosce :) To samo RE4. Wioska za(pipi)ista potem coraz gorzej, co nie znaczy, że źle. Gra skończona. 495 GS. Jednak na tym się nie skończy, gram dalej :) przejście zajęło mi około 12 godzin. Zebrałem 2 emblematy. Bez poradnika się nie obejdzie. Ogólnie rzecz biorąc świetny tytuł

Odnośnik do komentarza
Kurde, bo potaniała już na tyle że mogę zaryzykować... Demko trochę mnie odrzuciło, ale z drugiej strony podchodziłem megasceptycznie. A teraz mnie zwyczajnie to kręci :P

 

Ja w ogole na to nie czekalem, a nie ma dla mnie do tej pory lepszej gry w tym roku ;] Jak chcesz kupic, polecam moj temat w "pchlim targu".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...