Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

emblematy BSAA rozkładał jakiś sadysta. nie wyobrażam sobie znalezienie samemu tego wszystkiego. szczególnie w rozdziale 3-2 (albo 3-1?).

w każdym razie tam gdzie się pływa.

Nie tyle sam, co z koleżką w co-opie (pozdro robo), znalezliśmy wszystkie bez żadnego poradnika.Acha, no i całą grę ukończyliśmy na najwyższym poziomie trudności bez infinite ammo.Był hardcore ale fajnie było :twisted2:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co-op na splitcie to jest to:D.Wszystkie gry powinny posiadać na Splitcie wrazenia nie zapomniane:P.A stanie i strzelanie mi zupełnie nie przeszkadza:P.Niestety dużo uproszeń jest w grafice takich jak całkiem sztywne rośliny czy okropnie wygladająca woda...Wiem czepiam sie ale po GTA IV bardzo zwracam uwage na wodę w grach...xD.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Gra miażdży, brakuje mi słów. Pojechałem do kumpla na nockę z X360, wziąłem parę gier i w tym też nowo zakupionego Residenta 5, odpalając grę mieliśmy w zamiarze tylko zobaczyć jak się prezentuje rozgrywka, a skończyło się na 10h non stop młucenia i kolejnych 4h rano, skończyliśmy grę na bossach z rozdziału 5.3 Grywalność jak dla mnie 10/10, normalnie nie było niczego co by mi w tej grze przeszkadzało, poza elementami czysto technicznymi dotyczącymi wykończenia gry, czyli dupna wizualizacja splitu w przeciwstawnych rogach ekranu, czemu nie zrobili tak jak w Gears'ie i jeszcze dali du.py z brakiem czy też słabym v-sync.

 

Jak ktoś jeszcze jej nie ma to najwyższy czas, żeby kupił :-)

 

Najgorsze jest tylko to, że miała to być jedna z gier skompletowanych na wakacje, myślałem, że będę ją sobie przechodził po 2 godzinki przez 2-3 tygodnie, a tu gra praktycznie skończona w 2 dni :-p

Odnośnik do komentarza

Ja mam mały 20" i daje rade :P.Wycalakowanie gry trochę zajmuje :P.No i jest to wręcz ideał jeżeli chodzi o zbalansowanie poziomów trudności...:).Nie jest za łatwo ani za trudno...:P.Wesker mnie na professional zabił 50 razy :huh: .Dawno nie grałem w grę(nie wiem czy wogóle grałem) żebym się męczył tyle z jednym bossem i ani przez chwilę nie poczuł irytacji... ;) Czasem grając w Fife online tracąc jedna bramkę czuję irytację.Za to duży plus dla RE5 rozrywka w najczystszej postaci ^_^ .

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza

poradniki tak naprawdę przydają się do poszukiwań BSAA emblems i niektórych kryształków. w życiu bym się nie domyślił, żeby strzelać w ścianę celem znalezienia ostatniego świecidełka o.O

reszta jest, że tak powiem straight forward. te spoilerowe łatwo wykminić.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Sam przechodzilem i nie bylo trudno. Polecam zainwestowac w magnuma z infinity ammo. Wszyscy chwala coopa, mi i "otoczeniu" nie podszedl, bo jakos nie znalazlem chetnych na granie Shevą, z racji tego, że jest ona chyba leworęczna i przeszkadzało każdemu takie granie ;] No chyba, że jest opcja, że można ją odwrócić, ale bliżej się w to nie zagłębiałem. Calak bardzo prosty, zbieractwo oczywiście najlepiej uskuteczniać z jakimś poradnikiem. Ogólnie świetna gra.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wszyscy chwala coopa, mi i "otoczeniu" nie podszedl, bo jakos nie znalazlem chetnych na granie Shevą, z racji tego, że jest ona chyba leworęczna i przeszkadzało każdemu takie granie ;]

 

Ale trzeba mieć naryte we łbie...

Odnośnik do komentarza

nie widziałem zasadniczej różnicy w graniu Shevą. owszem kilka minut musiałem się przyzwyczajać, do kamery nad lewym ramieniem, ale to de facto żadne utrudnienie. widoczność jest dokładnie ta sama, jedyna różnica to urocza laseczka w miejsce barczystego komandosa, który nie radzi sobie z multitaskingiem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja grałem trochę Sheva i trochę Chrisem, jedyna rzecz jaka mi lekko przeszkadzała to to że Sheva jest na dole i później jak grałem Chrisem to zawsze po jakimś przerywniku zerkałem na dolny ekran, ale nawet ciężko to nazwać "przeszkadzaniem". Ogólnie nawet jak już grałem w demo RE5 to nie zwróciłem na to uwagi. Tak samo w pełną. Wydaje mi się że tu może chodzić o coś innego :]. Może niektórzy wstydzą się grać babką i wolą umięśnionych facetów :D. W takim bądź razie polecam Girsy...tam nie będzie takich problemów :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...