Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

czyli zasady z online (kazdy ulepsza swoja bron) + mozliwosc jej przekazywania = szybszy upgrade broni (ulatwienie). podczas grania online uzbieralem tyle $ ze moglbym kupic wszystkie bronie oraz ulepszenia i przekazac je koledze (trophy za nic). pomysleli o wszystkim zeby nie bylo za latwo. wszystkie itemy ktore mozna sobie przekazywac maja niska wartosc (na 4 ammo i granaty byly znacznie bardziej cenne), takze kazdy musi sie sam pomeczyc bez zadnych trikow ze zdobywaniem kasy.

Odnośnik do komentarza

Jesli to nie ironia to jakas bzdura conajmniej. grajac na pro z inf ammo na off i uzywajac np. shotguna obojetnie jakiego w kilka minut mam 50 pociskow w zapasie tyle ich zostaje po przeciwnikach. jak juz pisalem na pro praktycznie w kazdej paczce ammo do snajperki albo shota jest po 10 pociskow, a do pistoletu po 10-20. gram dzis caly dzien na pro z wylaczona inf ammo i amunicji od za.....

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, ile osób zaliczyło RE5 na professional samemu? Pytam, bo akurat jestem na walce z

Jill

i Weskerem. I powiem tak: bardziej wQrwiającego momentu to jeszcze nie miałem, tak debilne jest SI tej pier.olonej przeszkadzajki, że aż odechciewa się grać. Pomijam fakt, że trzeba mieć szczęście, żeby ta idiotka zrobiła coś

Jill

, a jak już łaskawie zrobi i dojdę do zabawy w chowanego z Weskerem, to ta debilka leci gdzieś na dół i ginie po 3 sekundach. Jak zawołam, to pokręci się chwilę i leci z powrotem na dół i zdycha.

 

Fajnie, że gra jest trudnawa, szkoda jedynie, że trudność ta spowodowana jest niedopracowanym, spier.olonym, debilnym SI partnerki... 1 vs 3? Capcom, piz.y z was...

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

 

gra jest wybitnie dla co-opa. znajdz kogos ogarnietego to pro jest bajecznie latwe. z 2 strony sadze ze Ty robisz cos nie tak. jak grasz chrisem to wystarczy dobiec do drzwi i biegajac po przestrzeni ktora sie otworzy po cut scence: a - chowac sie przez zeczone 7 min , b - zalatwic weskera . sheva nie ma prawa zginac, ale jak powiedzialem only co-op.

Odnośnik do komentarza

Tak tak, wbiegam od razu do tych drzwi, lecę na górę a ta idio..... partnerka co chwilę chce "się zająć Jill". (pipi)! To nie może stanąć obok mnie i poczekać!? Cały czas muszę przywoływać ją kółkiem. Grałem już coopa, ale na pro chcę zaliczyć sam;) Aha, i jeszcze jeden przykład debilizmu SI: żeby mieć pewność, że Siwej nie zabraknie apteczek, dla próby zaopatrzyłem ją jedynie w spray'e. I co? I ta piz.da po otrzymaniu strzała leczy się raz, na drugi już nie starcza inteligencji...

 

Edit:

Ok, chapter zaliczony. Było... irytująco;) Aha, zaliczyłem sam;)

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Heh - też sam to robiłem na PRO i się zgodzę. Bardziej irytującego momentu to nie pamiętam. Ty spier.... a tu (pipi)s i Game Over - nie robiąc nic. Nie wiem jakim cudem i jakim kosztem nerwów to zaliczyłem....

Odnośnie leczenia - tak samo Chrisa - raz uleczy jak jej sie zachce ale drugi raz? Zapomnij. Pro na singlu to była katorga - z Hyszem w co-opie to jest prościzna :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...