Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, nie miałem w RE5 problemów z amunicją. Można farmić ammo sposobem opisanym przez Zwyrodnialca, albo dokupić różne rodzaje ammo do granatnika. Dzisiaj zaliczyłem wersję Gold z PSN i muszę ponarzekać na dźwięk. Jest tragiczny, mam wrażenie że ktoś przesadził z kompresją.

Odnośnik do komentarza

Kicz to jeden z tych elementów, który definiuje RE od początku.

 

http://www.youtube.com/watch?v=a41TAy7RfVI

Blah, gdyby największym grzechem ostatnich odsłon miała byc jakośc voice acting'u, to byłby ogień w szopie harcerzy.

Zresztą, to chyba mało uczciwe porównywać fabularny kicz wysokobudżetowych produkcji (jak RE4&5) z jakością dialogów niskobudżetowych tytułów tworzonych z autentycznej pasji twórców. >.>

Noc... G. Romero z 68' też miała kieprawe dialogi. :)

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

heh..ja po ograniu dema RE 6 kto by pomyślał ale... co raz bardziej doceniam 5 część serii. Ok "piątka" wygląda jak dopakowany (graficznie) mod czwartej częśći, ale przede wszystkim ta gra nie była debilna. Nie było latania na pałe i sprzedawania każdemu zombiakowi kopniaka z pół obrotu. Zabicie zombiako-murzyna dawało jakąś tam satysfakcje, bo nie pojawiali się oni hordami ( oczywiście do pewnego momentu). Jak tak zastanowić się nad tym dłużej, to jak by 5 miała więcej klimatycznych miejscówek i pod tym względem była by również kopią czwórki to nikt by na ten tytuł nie narzekał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A nie można sobie czasem sejwa skołować z Sieci i załadować, co by odblokować te dwa tryby? Tylko chyba później trofeów nie będzie można wbijać. Tak przynajmniej w FF XIII miałem, gdzie mój sejw poszedł mi się kochać, a na netowym nie mogłem sejwować i wbijać trofików.

Odnośnik do komentarza

Miałem ten sam problem. RE5 skończyłem na premierę na XO, później na PS3 i trzeci raz nie chce mi się bawić, tym bardziej, ze niedawno RE6 zmęczyłem. Da się zrobić taki trik z sejwem? Będą działać puchary? Może jest ktoś poinformowany

Odnośnik do komentarza

Save musiałby być przed wbiciem danego trofeum.

Save trzeba przepisać pod Twój NP Account ID w przeciwnym razie system Trophy zostanie wyłączony, a SDU zablokuje możliwość nadpisywania/tworzenia nowych (oczywiście blokada dotyczy tylko tej gry i tylko na czas tej sesji).

Save nie może być chroniony przez PARAM.PFD bo nie wiadomo jeszcze jak generowane są podpisy plików save'a w tym pliku.

 

NP Account ID jest w każdym PARAM.SFO save'a który był tworzony na danym koncie użytkownika/SEN (a więc wystarczy sobie skopiować jakiś save na kartę, nie potrzeba do tego CFW i odczytywania xRegistry.sys).

http://konsole.cdrin...ych/strona1.php

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...