Skocz do zawartości

Call of Duty 2


Kathleen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dorwałem dopiero teraz, w pierwszej kolejności przeszedłem COD3 - wg mnie zawód na całej linii, przemęczyłem z musu. Za to COD2 mimo że wydany wcześniej ma to coś w sobie co zmusza mnie do pokonywania kolejnych misji - czyżby Infinity Ward rzeczywiście taka dobrą firma była? Nawet kolejne misje na weteranie mnie nie zniechęcają, czasem chciałoby się rzucić padem o ścianę - ginie się po dwóch celnych strzałach a każdy Niemiec to snajper, granaty latają jak kasztany na jesieni... (pół dnia męczyłem się z czołgiem, granaty dymne się skończyły a miałem do drania dojść żeby ładunek założyć - cudem mi się udało...) Uf... gram dalej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie jak przejśc COD'a 2 na Veteranie :wkurzony: :wkurzony: ,bo normalnie nie da się tego przejść .Co się wychyle zza rogu bądź podniose za wysoko dupsko to od razu kulka w łeb .

 

Przesjcie wszystkich kampani normalnie na veteranie przypomina bice głową w mur ...co nie przynosi żadnego efektu.

Można to dziadostwo jakoś obejść zeby tylko zaliczyło osiągnięcia ?

Odnośnik do komentarza

Wystarczy grac :D - co prawda 2 jest najtrudniejsza czescia na Veteranie (btw moj 1 calak XD oraz 1 gra na 360) ale trzeba troche wytrwalosci - jesli nie dajesz rady, wylaczcz, wlacz ja za dzien/dwa i pojdzie.

Trzeba grac malymi kroczkami, jesli mamy za soba ludzi to probojmy gnac do przodu biegem i szybko gdzies sie polozyc (uwazac na granaty wtedy ;)) a boty pojda dalej i oczyszcza teren - jesli jestesmy samemu to rowniez trzeba powoli, chowac sie gdy jestesmy "czerwoni", rzucac granaty dopiero po odmierzeniu paru sekund bo jesli damy nazi swiezy granat to oni odejda lub odrzuca (jesli moga bo nie pamietam). Wiecje rad nie pamietam ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Wystarczy grac :D - co prawda 2 jest najtrudniejsza czescia na Veteranie (btw moj 1 calak XD oraz 1 gra na 360) ale trzeba troche wytrwalosci - jesli nie dajesz rady, wylaczcz, wlacz ja za dzien/dwa i pojdzie.

Trzeba grac malymi kroczkami, jesli mamy za soba ludzi to probojmy gnac do przodu biegem i szybko gdzies sie polozyc (uwazac na granaty wtedy ;)) a boty pojda dalej i oczyszcza teren - jesli jestesmy samemu to rowniez trzeba powoli, chowac sie gdy jestesmy "czerwoni", rzucac granaty dopiero po odmierzeniu paru sekund bo jesli damy nazi swiezy granat to oni odejda lub odrzuca (jesli moga bo nie pamietam). Wiecje rad nie pamietam ;)

 

Veteran daje mocno po (_._) :) stosuję taktykę kolegi ale jestem w misji D-Day plaża, spinaczka po klifie i MEGA Zonk :( podbiegam do gościa ten coś krzyczy o działku 155 mm zdejmuje więc strzelców snajpą i dalej mam 3 drogi w lewo , prawo i na wprost. W lewo jakiś zamknięty bunkier, na wprost ginę przed drugą transzeją od CKMu w prawo wbijam do rozwalonego bunkra wyżynam strzelców wychodzę z bunkra i ginę od niewidocznych przeciwników. Nie mogę dojść do punktu oznaczonego gwiazdką a najbardziej wqrwia brak checkpointa po drodze :wkurzony: HELP

 

poszło :) jednak w prawo i dużo dymnych trza używać :)

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Za(pipi)ista gra, jak Ktos przeoczyl - bierzcie w ciemno. Infinity Ward robi jedyne sluszne CoDy i basta ;]

 

Najtrudniejsza czesc na veteranie - CoD 4 i poziom w Prypiat to przy tym pikus. Gra dla prawdziwych "twardzieli" :D

Najciezej bylo zdobyc "German HQ" w Battle of Caen. Veteran w tej czesci daje ostro popalic, polecam prawdziwym hardkorowcom. Ciagle produkowanie sie typow, strzaly przez sciany albo z dupy, teleportowanie sie typow za plecami... :D Total mayhem.

 

8,5/10

Odnośnik do komentarza
Za(pipi)ista gra, jak Ktos przeoczyl - bierzcie w ciemno. Infinity Ward robi jedyne sluszne CoDy i basta ;]

 

Najtrudniejsza czesc na veteranie - CoD 4 i poziom w Prypiat to przy tym pikus. Gra dla prawdziwych "twardzieli" :D

Najciezej bylo zdobyc "German HQ" w Battle of Caen. Veteran w tej czesci daje ostro popalic, polecam prawdziwym hardkorowcom. Ciagle produkowanie sie typow, strzaly przez sciany albo z dupy, teleportowanie sie typow za plecami... :D Total mayhem.

 

8,5/10

Moze nie najtrudniejszy COD ale ma pewne momenty ktore moga wkurzac, ja sam w to gralem w listopadzie/pazdziernik 2005 i zabardzo nie pamietam bo to jedna z pierwszych moich gier jak i 1 calak :}. Ale to COD wiec gra sama sie rekomenduje. Chyba jednak 3 to najtrudniejsza czesc na Veteranie. Z checiabym sprobowal ale jakos nie mam ochoty na srednia 3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...