Jump to content

Najbardziej w(pipi)iajace momenty w grach


Canaris

Recommended Posts

Najbardziej? Hmmm...

 

Final Fantasy X - chocobo, wyścig + zbieranie balonów. Kto grał ten wie jak bardzo nierealne jest jego przejście. Raz we frustracji, rzuciłem pada i chciałem się rzucić na wyrko za mną... wyrko stało inaczej... (pipi)! Przypieprzyłem łbem w ściane :/ Przekleństw nie przytocze bo bana dostane :)

wiem że mi pewnie nie uwierzycie ale ten wyscig ze sprowadzeniem czasu do zera zaliczyłem .........za pierwszym razem :/ :/

a najsmieszniejsze/najtragiczniejsze jest to że

A: nie uzywam tidusa :P moja druzyna to Auron Wakka Yuna

B: drugiej cześci do miecza nie zebrałem po walce z Yunalescą a teraz nie moge tam wrócić bo wiadomo Dark Bahamut czatuje :]

 

ogólnie najgorzej wpieniajace motywy w grach to własnie wszelkie usterki typu samoformatująca sie memorka ( a na memorce 100 % sejw z GTA SA pochlastac sie idzie ) , brak pradu dwa kroki przed save-pointem a ostatni mielismy dwie godziny temu i czasami taka nagła niemoc dopadajaca człowieka i nagłe zacinanie sie na jednym przeciwniku/poziomie/zadaniu po wczesniejszym przejściu połowy gry z palcem w......anusie :P:P

Link to comment
  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ostatnia misja w MoH Heroes 2 na PSP. W ogóle ta gra to porażka mimo że ma jedną z najlepszych grafik na tą konsolkę. Misje nie byłyby trudne gdyby nie wybiegające co chwilę szwaby. Producent pewnie wyszedł z założenia, że słabe AI zrekompensują liczbą przeciwników. Po którymś razie odpuściłem sobie.

Link to comment
  • 1 year later...

X edycja mistrzostw świata rozgrywana w grę Winning Eleven 10. Ostatni mecz grupowy pomiędzy Paragwajem(ja) a Angolą(kumpel). Angola przed tym meczem: 3 punkty, Paragwaj przed tym meczem: 4 punkty. Liczba strzałów Paragwaju w tym meczu: 10-12, liczba strzałów Angoli w tym meczu: 1-3. Angola strzela w doliczonym czasie, doliczonego czasu, 99 minuty, gola na 1-0, co eliminuje Paragwaj z turnieju. Siarczyste "ja (pipi)e" z moich ust, rzut padem o łóżko i pociągnięcie go z kopa, gdy już na ziemi leżał (oczywiśćie pad 8) ). Ostatnią minutę tego dramatu, kończył za mnie trzeci z kumpli (w ramach bojkotu nie dograłem spotkania osobiście :P)

Edited by ciwa22
Link to comment

"Ściana płaczu" w God Of War, a chodzi konkretnie o te nadziewane ostrzami kolumny, które na dodatek się kręciły. No trochę to wkurwiające było, tym bardziej, że lekko draśnięty Kratos spadał momentalnie w dół i trzeba było wchodzić od początku. Inna sprawa, że później przechodziłem ten fragment bez większych problemów, to jednak za pierwszym razem irytowało bardzo.

Link to comment

Alma w Ninja Gaiden. Pamiętam jak rzucałem (pipi)ami w stronę telewizora. Dow(pipi)as, który to wymyślił powinien zostać nabity na pal albo zmuszony do obejrzenia viva comet na żywo.

 

e: A no i jeszcze te RYBKI MARTWE, tyż z Ninja Gaiden. Psychopaci tą grę robili.

Edited by teddy
Link to comment

Mass Effect 2 Pierwszy poziom na statku Zbieraczy,gdzie wyskakują Ci platformy z nimi ....oczywiście na Szaleńcu :) Próbowałem chyba z 30 razy i ... w końcu się udało,ale kilka set (pipi) itp. zdążyło polecieć :)

Edited by MYSZa7
Link to comment

Murder Death Kill - był taki etap z platformami z luster ,a nad nimi takie wahadła się bujały i strącały ...

COD Classic - kilka etapów jest iście hardkorowych np ten na pace samochodu, gdzie trzeba się ostrzeliwać (zapamiętać kolejność pojawiania się wrogów).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...