Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 6


Rekomendowane odpowiedzi

Czy w PES6 można jeszcze grac po sieci? Pytam, bo właśnie dostałem PES6 i może jeszcze się załapię :).

 

Jestem po jednym meczyku. Czyli tyle co nic, ale to wręcz wspaniała chwila na opisanie pierwszych wrażeń. Aha, zapomnijcie o tym, co kiedyś mówiłem, że PES5 lepszy i w ogóle. Nie znałem w ogóle PES 6 i moje gadanie było nic nie warte. Pieprzenie 3 po 3, y'know. Przyznaję się do błędu i na bieżąco sam sprawdzę, co lepsze.

A więc:

 

-piłkarze biegają wolniej, co mi sie wydaje jest całkiem spoko. Wolniejsze i spokojniejsze, to mi się podoba

-strzały są mniej baloniaste (IMO ostatnio w PES5 zaczeły mnie irytować te balony, strasznie lekka mi sie ta piłka wydawała), a bardziej konkretne i prosto bardziej lecą

-bramkarze są do dupy, ciągle przed siebie piąstkują (pierwsza moja brama w moim PES 6 to właśnie zła interwencja bramkarza :))

-menusy... wspaniałe! Są bardziej poukładane, bardziej funkcjonalne i czytelne, dochodzi wiele małych, ale przydatnych zmian, mi się to bardzo podoba. Po PES5 miła odmiana.

-muzyczki - nawet nawet.

-szybsze zapisywanie gry, naprawdę, zamiast 10 sekund są dwie, znowu super!

-wiele nowych, ciekawych animacji, kolejny plus!

-podoba mi się cała pusta liga tylko dla mnie. Lubię edit i sobie polską ligę zrobię :twisted: .

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy w PES6 można jeszcze grac po sieci? Pytam, bo właśnie dostałem PES6 i może jeszcze się załapię :(.

 

Jestem po jednym meczyku. Czyli tyle co nic, ale to wręcz wspaniała chwila na opisanie pierwszych wrażeń. Aha, zapomnijcie o tym, co kiedyś mówiłem, że PES5 lepszy i w ogóle. Nie znałem w ogóle PES 6 i moje gadanie było nic nie warte. Pieprzenie 3 po 3, y'know. Przyznaję się do błędu i na bieżąco sam sprawdzę, co lepsze.

A więc:

 

-piłkarze biegają wolniej, co mi sie wydaje jest całkiem spoko. Wolniejsze i spokojniejsze, to mi się podoba

-strzały są mniej baloniaste (IMO ostatnio w PES5 zaczeły mnie irytować te balony, strasznie lekka mi sie ta piłka wydawała), a bardziej konkretne i prosto bardziej lecą

-bramkarze są do dupy, ciągle przed siebie piąstkują (pierwsza moja brama w moim PES 6 to właśnie zła interwencja bramkarza ;))

-menusy... wspaniałe! Są bardziej poukładane, bardziej funkcjonalne i czytelne, dochodzi wiele małych, ale przydatnych zmian, mi się to bardzo podoba. Po PES5 miła odmiana.

-muzyczki - nawet nawet.

-szybsze zapisywanie gry, naprawdę, zamiast 10 sekund są dwie, znowu super!

-wiele nowych, ciekawych animacji, kolejny plus!

-podoba mi się cała pusta liga tylko dla mnie. Lubię edit i sobie polską ligę zrobię :twisted: .

 

To ja już kurde nie wiem...

Edytowane przez Paweł Sz.
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Po raz któryś do tej gry przysiadłem i po raz n-ty stwierdzam, że to jest żenujące. Gram sobie Celtic vs Real, idzie na moją bramkę Van Nistelrooy i robi zamarkowanie strzału kwadrat+iks, a moi dwaj obrońcy robią wślizgi, co za tym idzie, Holender mija obronę jak chce i staje sam na sam z Borucem. Ja w ogóle nic nie naciskam poza kierunkami, a ci na zamarkowanie się kładą. No dajcie spokój, to nie po raz pierwszy taka akcja, albo przeciwnik markuje, a mój wywija rękami i udaje zaskoczonego. Oczywiście traci się nad debilem kontrolę. Ta gra jest gorzej niż denna, ale lepsza niż niejedna komedia w telewizji. Naśmiać się przy tym idzie do rozpuku.

Odnośnik do komentarza

jestem na fali ostrej ku,rwicy, przegralem dzisiaj 6 meczy na Live'ie, wszystkie w żenująco śmieszny sposob, mozliwe, ze po drugiej stronie ktos gral tylem do telewizora albo byl uposledzony, no tutaj jest ku,rwa wszystko mozliwe O_o. pomijam kwestie pada od x'a, ktory do PES'a pasuje jak wół do karety, ale sytuacje kiedy mecz przegrywa sie przez 3 bramki z niczego (najlepiej jak jeszcze wszystkie strzeli Adriano, ktory przebiega pol boiska, a obrona odbija sie od niego jak od muru), pinball w kazdym miejscu na boisku i wolne, ktore za kazdym razem mimo, ze sa podobnie lub tak samo uderzone laduja zupelnie gdzie indziej. to a np. PES5 to dwa inne swiaty ;o.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson
jestem na fali ostrej ku,rwicy, przegralem dzisiaj 6 meczy na Live'ie, wszystkie w żenująco śmieszny sposob, mozliwe, ze po drugiej stronie ktos gral tylem do telewizora albo byl uposledzony, no tutaj jest ku,rwa wszystko mozliwe O_o. pomijam kwestie pada od x'a, ktory do PES'a pasuje jak wół do karety, ale sytuacje kiedy mecz przegrywa sie przez 3 bramki z niczego (najlepiej jak jeszcze wszystkie strzeli Adriano, ktory przebiega pol boiska, a obrona odbija sie od niego jak od muru), pinball w kazdym miejscu na boisku i wolne, ktore za kazdym razem mimo, ze sa podobnie lub tak samo uderzone laduja zupelnie gdzie indziej. to a np. PES5 to dwa inne swiaty ;o.

 

 

Prawda- wolne są z(pipi)ane. naciągasz "pasek siły" zawsze tak samo a piłka leci gdzie chce...Adriano? Wiadomo- cyborg pierwsza klasa. Seabass chyba "nie zauważył" w jakiej formie jest (był) ten zawodnik (problemy alkocholowe included). Mam spory experience w PES6 online i co do krycia tego "miśka" to są 2 sposoby: jeśli dysponujesz dobrym obrońcą- jak np. R. Ferdinand, John Terry ustaw indywidualne krycie. Adriano nie będzie hasał tak radośnie. Jeśli w drużynie którą prowadzisz nie ma tak klasowego defensora- kryj go podwójnie. Warto- bo jeśli pozostawi mu się za dużo swobody to jest w stanie walnąc z ponad 30 m taką bombę, ze aż trudno uwierzyc.

 

Mimo wszystkich błędów PES'a 6 i tak wolę go od PES'a o9. Sto razy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ta gra jest naprawdę cudowna... Gram mecz online, dośc równy zresztą, jest 3:3 końcowka meczu i myślę sobie zaraz dogrywka, ale mój przeciwnik jeszcze oddał jakis tam strzał Ronaldem... gol ;| Leci replay, piłka leci centralnie na środek słupka, a ta przepięknie przez niego przeniknęła.. nosz kur*a... przy zadnej innej grze tak sie nie wkurzam, jak przy tym pesie własnie, od razu jak jest jakis błąd to msuze wyłaczyc konsolę bo mnie nosi (30 disconectów mam -.-) Nie żebym jakiś pro był i wszystko jest z winy błędów gry, no ale takie rzeczy naprawdę potrafią wnerwic...

 

edit: 1:1 z dobrym graczem(80% wygranych), koniec dogrywki, mój inteligenty inaczej obrońca na polu karnym robi wślizg od tyłu, mimo że już własnie bym odebrał piłke przeciwnikowi... dalszej częsci sie pewnie domyślacie. cudownie...

ps. lepiej spalic czy połamac płytke?

Edytowane przez konan129
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Po długim czasie postanowiłem sobie znowu pograć na PS2 ... odpaliłem PES 6 (spędzonych godzin z grą nie mogę zliczyć ) i razem z braciakiem (noob) zagrałem kilka meczyków , po których już wiem ,że nigdy więcej nie zagram już w tą grę ... szkoda gadać ... tutaj więcej znaczy głupie szczęście niż umiejętności . Rozumiem ,że przez pierwsze 3 - 4 mecze mozna dostać w dupę od nooba , bo człowiek nabiera wprawy po tak długiej rozłące z grą ,ale kolejne ?? I to w jaki sposób te bramki się traciło , to niestety śmiech na sali ... jedna wielka tragikomedia

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...