Skocz do zawartości

BLACKEST OF BLACK


Gosku

Rekomendowane odpowiedzi

trzezwy bylem, ale z tidem to ewenement, tak samo jak z Mastodona, ktorym bylem zachwycony po pierwszym przesluchaniu, a przy nastepnych myslalem "ja yebie, (pipi)a co to ma byc". Bywa, ale zeby nie krzywdzic Twojej milosci do titd, to powiem CI ze doceniam, ale nie slucham, wole Genghisa.

Odnośnik do komentarza

Hate kopr, les legiones noires, poczytaj o tym psyko, to troche jest poyebane towarzystwo. Ostatnio tez jakies tumanty tam podpalily kosciol jesli sie nie myle, w tamtym roku chyba, jakas atomic satan und grim forbbiden kingdom grupa popaprancow, hehe ;] A ogólnie to polecam lekture tego, bo troche prawdy:

http://www.blackmetal.pl/forum/viewtopic.php?t=8228

Ludzie, jeszcze sie przeciez dobry black robi ! Lugubrum nowe wylazlo, hehe

'black metal z elementami jazzu

folderpj5.jpg

01. Kadurha

02. Lugwampinga

03. Kabondobondo, Muborobondo

04. Mushole

05. Bwikalabalume

06. Kurlerha Omugongo

07. Isirhe

http://www.shareonall.com/Lugubrum_-_Albino_de_Congo_2008_kiic_rar.htm

 

Zeby nie bylo, slyszeliscie szwedzkiego maligna ? Jedno z lepszych przypier,dolniec w calym black metalu i nie ma w tym ani slowa przesady.

http://ifolder.ru/161341

Sorry, ze ifolder, ale naprawde innego uploadu nie moglem znalezc. Prawdziwy (pipi)a szwedzki black

[offtopic]Co psyko, spodobalo sie servants... ? ;f[/offtopic]

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

Lubilem czytas o tym calym zamieszaniu w skandynawskiej scenie, tu podpalaja koscioly, to sie zra, groza sobie. Juz napisalem o warunkach kulturowych. Jak np (pipi)a mozna sluchac wietnamskiego blacku, jak oni tam nawet dobrze nie wiedza co to szatan hehehe. Manor nie jestem muzyczna dziw.ka, tylko z powodu duzej ilosci czasu wolnego, z nudow czesto zaciagam co sie da i slucham ;] Servants to wy(pipi) straszny, swietny release, ale w koncu Bonga nigdy nie zawodzi \m/

Odnośnik do komentarza
Lubilem czytas o tym calym zamieszaniu w skandynawskiej scenie, tu podpalaja koscioly, to sie zra, groza sobie.

paru (pipi)nietych gimbusow podpalilo kilka kosciolow, jeden drugiego ciachnal, i z igly widly. wiecej czarnych raperow strzela do siebie w USA, czy to znaczy ze sa bardziej tr00? poza tym w USA chrzescijanstwo pojawilo sie dopiero w XV wieku, to jest tr00 zlo... ;D

 

Juz napisalem o warunkach kulturowych. Jak np (pipi)a mozna sluchac wietnamskiego blacku, jak oni tam nawet dobrze nie wiedza co to szatan hehehe.

sram na szatana, jako ateista nie wierze w te pierdoły. dla mnie liczy sie muza, ostry wykurw i siara sącząca się z głośników, a tak sie sklada ze jeden z moich ulubionych albumow blackowych pochodzi z korei.

Odnośnik do komentarza

Chuy takie sa moje spostrzezenia. Fajniej jak ziomki wierza sobie w tego calego sejtana, bo IMO o to w black chodzi, choc osobiscie mam to gdzies. Ogolnie caly black jest ostro bekowy i jednak nie dalbym rady tego sluchac non stop teraz, tak jak to robilem za czasow gimbusa, raz na pol roku jeden track do kakao z rana i starczy. Pokoj szatany \m/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...