Skocz do zawartości

BLACKEST OF BLACK


Gosku

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio sprawdzam scene z USA, naprawde nie spodziewałem się, po nich, że potrafią stworzyć coś konkretnego w tym gatunku a tu prosze Judas Iscariot, Xasthur, Leviathan, wszystko genialne :( . Co do Marduka to mi się ich nowe LP za(pipi)iscie podoba, accuser/opposer to geniusz.

O i Deathspell Omega z Francji jest zaje.biste

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

nie wiele słucham raczej bo stylistyka mnie zwyczajnie śmieszy, ale trafiają się albumy z charakterem. jak już coś poleci to głównie naglfar, dodheimsgard, marduk, ANAAL NARTHRAKH i :twisted: "blessed upon the throne of tyranny" :twisted: dymnych burgerów.

 

dzisiaj sprawdzam burzuma.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Lutomysl, Kriegsmachine, May Result, Thron, Old Wainds, Flame, Chernobog....

Imo... black ma być kujący, oschły, mrozić krew.... To jest istota blacka, piłowanie, zimny powiew... Teraz te nowe twory to już nie jest black... wszystko przypomina death/black-owe mieszanki + syntezatorki ala symfonie.

Każdy kto się polewa z BM nie kuma o co w nim chodzi, to styl myślenia i życia...

Żałośni są dla mnie ludzie co na imprezie balują przy britney, a pier dolą że słuchają blacka, tak jak ludzie z tekstami "słucham wszystkiego" jak to jest możliwe... Mam swoje poglądy, nie wyginam się jak ciota bo reszta tak mówi... Ktoś powie, że to nie tolerancyjne czy jakiś uj... yebie mnie to...

Na świecie jest pewnie tona za(pipi)ystych kapel blackowych, których pewnie nigdy nie usłyszę, nie takich jak teraz te współczesne twory, nie mówię, że nie słucham dimmu bo wsiada w ucho i fajnie się można pogibać, ale to dla mnie już nie jest BLACK METAL.

Black to ostre jak brzytwa sople lodu wbijające się w głowę słuchacza, to destrukcja, to uczucie zimnego wiatru na odsłoniętej skórze...

Black Metal Ist Krieg.... i tak zawsze zostanie....

 

btw wali mnie polewanie się z ludzi co chodzą w glaniorach, skórach z pieszczochami itp... to jest część ich osobowości, ich styl bycia. Ja polewam się z ciot co noszą różowe koszulki i zmieniają sie co sezon bo to nie modne już... Jesteście sztucznym tworem... Żałosnym badziewiem, pustą kartką do której przylepia się coś potem zrywa i wymienia kolorki...

Bycie metaluchem to życie, nigdy metal nie powie "no dawno temu nosiłem coś tam ale znudziło mi się i ne modne i w ogóle nie słucham już tej muzy było mineło" LOL... Zauważcie, że świat frajerków jest pusty, czy w pop-ie ktoś teraz wspomina o np pierwszych płytach brytnej? Umiera co robiła, bo tak umiera sztuczność... Czy ktoś zapomniał o pierwszych płytach Slayera, Immortalach, Burzumie?

Odnośnik do komentarza

kolo, chyba fora pomylileś ;)

 

 

tak z ciekowści się zapytam, jak jesteś na weselu, albo podobnej imprezie, to siedzisz całą impreze na du,pie i robisz smutną albo groźną mine?

 

 

Sorry że nie na temat, ale zawsze mnie ciekawi, jak takie tru szatany spędzają sylwki / wesela / studniówki i tym podobne imprezy ;]

 

 

 

 

 

a co do słuchania - a jednak da się słuchać (prawie) wszystkiego ( a już na pewno nie samego blacku), wystarczy odrobina luzu i dystansu, jak słuchasz tylko samego blacku to widać mało wymagasz od muzyki.

Odnośnik do komentarza

to mi przypomina tego poje.ba od j-rocka, ogólnie dobrze sobie od czasu do czasu przypomnieć, że jest się żałosnym badziewiem, pustą kartką i inną popową ku.rewką. na szczęście są jeszczcze ci szlachetni, nie skalani, którzy uratują nas od plastikowych macek popkultury. die for metal!

Odnośnik do komentarza

nie ma to jak na wstępie walnąć nazwy jakichś kapel z dupy rodem, potem pocisnąć o britney, popi,erdolic cos o lodach i soplach a na koniec zjechac kogos za niestosowanie się do mody...

no ale jak byłem 15 letnim brudasem też mnie takie klimaty jarały, no ale kiedyś trzeba dorosnąć, cnie?

 

a pewnie teraz siedzi odpicowany na śniadanku wielkanocnym u babci xD

Edytowane przez Specu
Odnośnik do komentarza

umarłem

(pipi) gościu jak nie szydzic z typów z umalowanymi twarzami,którzy myślą ze są antychrystami.

I te pieszczochy wokalista Judasów też nosił pieszczochy i teraz ten styl jest utożsamiany z sado-maso gejami.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

hahahaha odpicowany na śniadanku wielkanocnym LOL nie jestem taki jak ty, że raz tak raz siak.

Nie ograniczam się do blacka... ale to temat o blacku. PRAWIE robi dużą różnicę, a jak jakaś różowa debilka pisze, że słucha wszystkiego to śmiać mi się chce, bo oczywiste jest to, że określenie "wszystkiego" tyczy się tekno i jakiś pochodnych tego gówna. Co do przytoczenia slayera to są przykłady, tak samo jak brytna (imo to szczyt popiarskiego gówienka) to jest przykład, jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to jego problem...

Nikt nie zna wszystkiego, więc nie oczekuj od ludzi że znają każdą kapelę, akurat dałeś przykłady kapel które raczej nawet jak nie słucha to wie co to jest;]

Ostanio jak byłem na koncercie trash/death metalowym z wrocławskimi (poszedłem przede wszystkim na Sapros-a i Domestic Waste-a) kapelkami, jak to zwykle bywa wpadł jakiś łysolek, ubrany na biało, totalnie wstawiony i trochę się zdziwił, że tu same metaluchy jakieś, odwalał techniaweczkowe myki przy traszyku. Wpadł w pogo:P wy...(pipi)ał się ale podnieśli go otrzepali i dalej balował... To są metaluchy, prawdziwe metaluchy, ludzie którzy kochają swój klimat. Mimo, że polewaliśmy się z typa to nikomu nie przyszło do głowy żeby wyciągnąć typa i sprać w końcu był sam, co za problem... A jakbym ja poszedł do jakiegoś tekno klubiku pełnego "ziomali" to pewnie by mnie zabili po sekundzie, bo brudas przyszedł...

Pewnie dla większości z was dresik z 4 paskami adasia jest wzorem do naśladowania. A poziom noszących godny podziwu, right? Żałosne dupki, mimo, że nie jestem tolerancyjny za bardzo to nie chodzę w grupie i nie napie...dalam ludzi co mi się nie podobają, albo wyglądają inaczej etc...

Piszecie pierdoły, że jak miałeś 15 lat to się rajcowałeś a teraz po..pierda...lasz w sweterku, bluzeczce ze sklepu do którego chodzisz ze swoją dziewoją (lub sam). Gdy widzisz starego rockmana z siwym włosem na łbie, skórze, i starych znoszonych jeansach, a nie zrobionych "na zużyte"? Myślisz o nim że to gówniarz? Nie dorósł, zatrzymał się w rozwoju psychicznym 15 latka? Takich ludzi podziwiam, którzy prezentują wysoki poziom kultury, są w klimacie swoim nie poddają sie jakimś debilizmom... Czy to starzy głupcy? Jak ja będę miał 60 lat (jeśli dożyję w ogóle) to też będę starym metaluchem. Nadal będąc dumnym kim jestem. Możecie ze mnie jechać mi to wali, takie są moje poglądy...

Co do "kapel z dupy rodem" to wymieniłem kapele blackowe które teraz odsłu(pipi)ę i uważam, że są zajepiste. Może dla was z dupy rodem bo to nie mainstream ile razy można powtarzać te same nazwy i (pipi)ić że coś się skończyło x lat temu. Jest wiele kapel, które trzymają poziom surowego blacka, bo właśnie taki jest black metal... Co do polewek z corpse paintingu, itp wkrętów to jest zabawne, tylko ograniczeni ludzie nie rozumieją żartów. (Raz na jakimś portalu ala youtube widziałem przeróbkę jakiegoś kawałka hiphłopowego i był dobrze zrobiony z jajem, a jakie komenty? Jeny buraki sie oburzały, że to jakieś lamusy itp... cóż...) Chodzi o klimat, wkręt w to co się robi. Nie widzę sensu się polewać z np ludzi grających w rpg co wymyślają sobie jakieś scenki, wkręcają się w bochaterów, mówią itp J..bać to najlepiej być płaski 1 wymiarowy, nie mieć wyobraźni i przyjmować wszystko jak leci w tv, całą kreację, po co coś robić ktoś nakarze odgórnie co jest fajne, a co nie...

Bardziej mnie śmieszą ziomalskie klipy z bałymi negasami co gibają sie jak małpy w zoo udając jacy to kozacy i ogólnie madafakersi :P ( http://pl.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw i część 2 http://pl.youtube.com/watch?v=GmG4X9PGOXs&...eature=related)

 

To co? Pompki w dłoń, noże kuchenne naostrzyć, zabrać zapałki i jazda na katolski j...bany plebs :)

Odnośnik do komentarza

Ale łachowy typ.

 

Muzyka elektroniczna gó.wnem? Śmiech. Posłuchaj sobie dramów, breaków, a nie yebiesz głupoty. Ja słucham praktycznie wszystkiego, bo w każdym gatunku są perełki jest i szajs. A traktowanie muzyki jako stylu określającego życie jest żałosne. Stary idź się utop.

Odnośnik do komentarza
Ale łachowy typ.

 

Muzyka elektroniczna gó.wnem? Śmiech. Posłuchaj sobie dramów, breaków, a nie yebiesz głupoty. Ja słucham praktycznie wszystkiego, bo w każdym gatunku są perełki jest i szajs. A traktowanie muzyki jako stylu określającego życie jest żałosne. Stary idź się utop.

 

"łachowy typ"- bo mam własne zdanie? Dlatego, że inaczej postrzegam pewne rzeczy? Bo rozpisałem się troszkę, dałem różne przykłady?

Bardzo lubię trylogie matrixa i słucham OST-ów... a jakby nie patrzeć jest tam muzyka elektorniczna co prawda jakbym nie lubił filmu to pewnie nie słuchałbym tego nigdy, tak samo jak inne OST-y np z gier MGS, FF etc...

"dramów, breaków" nie wiem o czym ty do mnie mówisz...

Taki styl życia jest żałosny? Dlaczego? I jaki nie jest żałosny?

Utopić się? Bo nie mówię "tak psyko masz rację jesteś genialny mój masta i w ogóle jaki ja głupiec jestem" :)

Odnośnik do komentarza

Ubierać się jak poyeb w codziennym życiu, zrozum to jest image sceniczny, zresztą to niby "artyści" więc mają do swego prawo, co nie zmienia faktu że to jest śmieszne. Ja lubie black a biegam w bluzie naji, takich butach i jeansach, nie jestem tr00? I chuy, jak mialbym nosic te wszystkie szmaty by nim byc to ja to pierd0le.

Odnośnik do komentarza
"dramów, breaków" nie wiem o czym ty do mnie mówisz...

 

 

to może najpierw się dowiedz, zanim z góry skreślisz wszystko co nie jest blackiem. Byś posiedział na tym forum trochę dłużej, to jestem pewien że trochę byś zmienił pogląd na muzykę.

 

 

ps: może Cię to zdziwi, ja np. często goszczę na dyskotekach, w klubach i podobnych tańcbudach, co nie przeszkadza mi wyskoczyć jak tylko mam hajs na koncercik death metalowy. Za bardzo bierzesz muzę na serio i szczerze mówiąc wyglądasz na typa, co nie ma kolegów, jest nielubiany i zadaje się tylko z podobnymi do Ciebie metalowcami ;]

Odnośnik do komentarza

Psyko chyba nie sądzisz że biegam z tapetą na mordzie i pieszczochem z 30 cm gwoździami:D właściwie to nie mam żadnego pieszczocha.

Noszę glaniory, zwykłe czarne spodnie, czarne koszulki bez nadruków lub z nadrukami, czarne bluzy i skórę lub płaszcz...

Manor przecież wyraźnie napisałem, że nie słucham tylko blacku...

Do klubów nie chodzę często bo po 1 nie ma za bardzo gdzie, a 2 sprawa nie palę więc w przeciwieństwie do palaczy dym w klubach mi przeszkadza, strasznie wali i oczy szczypią jak cholera.

Co do kolegów to mój przyjaciel jest dresikiem :P któremu kiedyś ściągałem kate ryan :) , hip-hłopowcy, reszta to bardziej związani z rockiem i heavy metalem. Inna sprawa, że nie jestem towarzyskim człekiem;]

Ale nie o to chodzi... to gadanie o blacku ja powiedziałem co uważam o blacku....

btw http://www.lastfm.pl/user/KoTowaty/ da sie zauważyć duży rozstrzał muzyki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...