Skocz do zawartości

BLACKEST OF BLACK


Gosku

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies tam w temacie Furie widzialem..i przypomnial mi sie post roku na forumku masterfull-a.

Btw.Do Furii nic nie mam :sorcerer:

 

Gore_Obsessed napisał(a):Propozycje tytułów przyszłych wydawnictw:
"W marcu jak w garncu, mówił mój brat, to pada deszczyk, to śnieg, to grad"
"Listopad, liść opadł, sześciopak"
"Barbórko, królowo Ślunska"
"Starczy... Uwiąd starczy, Uwiądł starczy, Starczy..."
"Kamień, papier, nożyce"
"To są walcowate, walcujące wszystko w białą pulpę nogi królowej zimy"
"Lubię placki"
"Suma podstawy równa się kwadratowi obu ramion, ale tylko wiosną radosną"
"Halibut brzmi w chrząszczu ze Szczebrzeszyna"
"Nera mnie szarpie"
"Pankracy z okienka spoziera na Zenka"
"W oku cyklonu herezje wygłaszam wieczorową porą"
"Orkan na ugorze"
"Biała dama tańczy sama"
"Idzie luty, podkuj buty"
"Szkwał - jak zwał, tak zwał"
"Walet (pipi)ie damę w karecie"
"J-23 znowu nadaje"
"Ośrodek Wczasowy Muszelka w Łukęcinie"
"Elektrociepłownia Szombierki"
"U żywopłota wisi kapota, mole ją jedzą"
"- Piardłeś? Zgniłem. - Nie odpowiem. - Ohydny jesteś. - To nie ja!"
"Brytfanna, ministra sportu"
"Lelek kozodój, co w starym grabie zamieszkał"

 

:pinch:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Osobiscie kapela ktora mna zamiata pod kazdym wzgledem jest i chyba zawsze bedzie Mgla.Pamietam jak pierwszy raz jakos przypadkiem uslyszalem further down the nest II..duzo rzeczy mi sie wtedy w glowie przestawilo odnosnie muzyki.Wczesniej  mialem epizod w blackiem ale nie wychodzilem za standardy (mayhem,burzum,darkthrone itp) i szybko wrocilem do mojego uwczesnego klimatu hc punk-a.Mgla trafila mnie idealne i do dzis zaluje ze zachowalem sie jak ostatnia pipa i nie pojechalem na koncert do krakowa..ale gdzies tam cos czlowiek slyszal ze M. planuje kolejny koncert w pl.

Kriegsmaschine tez lubie ale nie swiruje az tak bardzo jak na punkcie mgly.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Polska scena jest bardzo mocna jesli chodzi o blek metal. Kriegsmaschine, Mgła, Furia, Massemord, Szron, infernal war itd.

Ostatnio zakochalem sie w blackgaze'owych tworach i znalazlem swietna kapele, Dopamine sie nazywa.

imo bije ostatnie dwie plyty Amesoeurs, polecam mocno. Chociaz, dla niektorych moze to byc 'pizdowate granie' jak bodajze na poprzedniej stronie napisal bluber

Odnośnik do komentarza

Ja jestem strasznie zawiedziony ich ostatnimi poczynaniami. Sam kawalek PHOENIX nawet mily dla ucha, ale juz w kategoriach black metalu tego bym nie umieszczal.

Ostatnia swietna plyte jaka nagrali bylo imo 'Now, Diabolical', gdzie stworzyli calkiem zjadliwy blek'n'roll. Swego czasu klip do KING smigal nawet chyba na 4fun tv :]

Odnośnik do komentarza

Temacik starszych klimatow sie udzielil wiec pozwolcie ze polece z inna znana kapela

 

Darkthrone...chyba moja pierwsza koszulka ,,z zespolem,, blackowym.Masa hitow ktore sa ponadczasowe i ktore gimby beda sluchac za 15 lat.Transilvanian hunger zna kazdy(nie widze innej opcji).Od nowych wydawnictw calkowicie sie odcinam co nie znaczy ze stracilem do kapeli szacunek...to co wypuszczaja nie za bardzo trafia w moje klimaty..choc moze jeszcze sie przekonam.

 

Jeden z moich debesciakow:

http://www.youtube.com/watch?v=d0Jod5Pq7Ho

 

:sorcerer:

Odnośnik do komentarza

O zapomniałem o tym. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=21EIS-U364s

 

chyba moja ulubiona płyta z tej nowej fali blackmetalu czy tam blackgaze'u

 

bardzo lubię. dopamine od farmera też spoko. u mnie w tym tygodniu na tapecie amesoeurs, alcest i chthonic, ale to środkowe to mało z black metalem w sumie ma wspólnego.

Odnośnik do komentarza

alcest zasadniczo odeszli od i tak rzadkich w ich wykonaniu blek metalowych elementow w strone ch,uj wie czego :/

DARKTHRONE NISZCZY I KOSI UMYSLY, swego czasu ulubiona kapela blek metal, a nowe tresz-blek-chvjwieco plyty typu canadian metal rowniez kvlt nad kvlty. Pasuje mie mjuzik ten

IMO najlepsza plyta soulside journey, ten klimaaaaaaaaaacior, magia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...