Skocz do zawartości

Trance - co i jak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Obczaj sobie poprzednie albumy Armina, powinny Ci się spodobać. Co do nuty Intense to na skrzypcach gra tam Miri Ben Ari ;)

 

Tak BMW to Armin chyba wykonał misje pomyślnie z albumem Intense, trafia do ludzi którzy nie interesują się trancem, ale mi się i tak podoba :P <fanboy>

 

Ja nie uznaje sie za znawce zadnego z nurtow. Albumy armina poprzednie generalnie sluchalem, tiesto rowniez, tu nieznanych mi wykonawcow wymieniacie i chetnie sie powkrecam. A ten kawalek Intense jest IMO dla mnie idealna muzyka, melodyjna, bez nachalnego umcy umcy, piekne wejscie skrzypiec - pewnie wysmiejecie, ale jak 1 raz z rana jechalem na kurs i zapalilem bata w drodze na przystanek autobusowy, pieknie swiecilo sloneczko, przyroda budzila sie po dlugiej nocy i weszly te skrzypce to prawie sie poplakalem. Nie pytajcie czemu, takie polaczenia zawsze mnie wzruszaly gdy gleboko sie w to wsluchiwalem. Podobnie kawalek tiesto "Forever Today" mnie rozwala na lopatki. :) Dzieki generalnie - obczaje i wroce po wiecej.

 

http://www.youtube.com/watch?v=MtJju8htq0A

 

<3

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@2razyjot - to jest właśnie piękne w tej muzyce, że pobudza do życia :D od jakiegoś czasu biegam i zawsze z trancem na uszach. Nie ma nic lepszego jak sobie biegniesz, piękny widok przed oczami a w uszach breakdown z pieknym vocalem :D normalnie dostaje takiego buta energii, uwielbiam to.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@2razyjot - to jest właśnie piękne w tej muzyce, że pobudza do życia :D od jakiegoś czasu biegam i zawsze z trancem na uszach. Nie ma nic lepszego jak sobie biegniesz, piękny widok przed oczami a w uszach breakdown z pieknym vocalem :D normalnie dostaje takiego buta energii, uwielbiam to.

 

To jak już jesteśmy przy tym klimatach, to podawajcie swoje ulubione kawałki na lato :).

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie z latem zawsze będzie się kojarzyć

 

https://www.youtube.com/watch?v=nCARngRP2O4

 

oraz:

 

 

 

Może nie są to pure transiwa ale ja wspominam te kawałki pozytywnie i letnio :)

 

Co do biegania to uwielbiam nadupczać z Serenity lub Adagio for Strings na uszach :P

 

 

 

cały ten tzw 'uplift' pomaga rozpędzać się do nieludzkich prędkości a zmęczenie po prostu znika :)

Markus Schulz vs Pivo and Maniac - Sun Parade

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

o kur.wa niezla miazga. faktycznie ciary. mam nadzieje, ze cala 613 jest tak dobra, jak ten track

 

a cos w tym jest, ze trance daje niezlego kopa, bo odkad cwicze/ biegam przy tym to bije wlasne rekordy z przyjemnoscia. Wczesniej sluchalem raczej dance i techno glownie z lat 2000-2006 (ostatnio znalazlem 10 plyt z techno wlasnie z tych lat, aleeee rozpie.rdol) i nic z tego nie dawalo mi takiej radosci i sily jaka daje mi trance.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ludzie pomóżcie i polećcie mi jakieś dobre internetowe radio bo odkąd te korporacyjne szuje z radia zet zamknęli Planetę FM nie mam czego słuchać nocami, a jakoś nie specjalnie chce mi się ściągać muzę i układać playlistę. Nie chodzi mi o pospolite radia trance ale takie w klimatach programu Trance Night. Jak dla mnie idealny program do poduszki.

Odnośnik do komentarza

Tiesto może powrócić do trance'u. Ostatnio pisał coś na twiterze, że tworzy track z M.I.K.E, no i na Tomorrowland 2013 zagrał Adagio For Strings.

 

 

Cieszy to, że coraz więcej producentów powraca, m.in. Kai Tracid, Binary Finary czy Three Drives.

 

Edytowane przez grzes!ek*ps2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...