Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

To jest mój mały Hc Room.

Kolejny ktory nie zdjal naklejek z TV ;/. Nie dosc ze TV wyglada jak na wystawie w sklepie, przed nikim takimi naklejkami nie poszpanujesz bo wiekszosc ludzi i tak nie ma pojecia co tam pisze, no i po trzecie po to sa czarne ramki wokol ekranu zeby optycznie poprawic kontrast panelu oraz jego wielkosc. Ludzkie oko jest bardzo latwo oszukac i projektanci korzystaja z tego tak czesto jak sie da. O glosnikach nie bede sie wypowiadal bo rece opadaja, jak nie masz gdzie rozstawic glosnikow to za te 500 zl zlozylbys calkiem ladne stereo lub komputerowe 2.1.

Odnośnik do komentarza

Soniak, nie wstydzisz się zapraszać koleżanek do takiego "chlewiku" ? Bajzel masz straszny, weź to ogarnij no i zrób coś z tymi głośnikami, bo to śmiech na sali :D

 

Famas, fajne masz głośniki do PieCa , takie typowo "wczesne lata 90" i buda od PieCa tak szkołą zalatuje ;):D

Odnośnik do komentarza
Famas, fajne masz głośniki do PieCa , takie typowo "wczesne lata 90" i buda od PieCa tak szkołą zalatuje ;):D

 

Baa...ale swoją rolę spełniają- głośniki :D Co do PC to większość to pliki muzyczne ;) Mój myspace oraz kanał youtube odwiedzam na nim często, a co do szkoły...cóż studia, trzeba na czymś skany trzymać od koleżanek :P:whistling:

 

Co do naklejki, dlatego jej nie ściągał bo TV może mieć na gwarancji :vincencik:

Odnośnik do komentarza

Witam, zrobiłem małe malowanko i zmianę wystroju w mieszkaniu i teraz tak oto prezentuje się mój "kącik".

 

Po szafkach upchane tylko sprzęty które używam. Ps2 + mata, eyetoy i singstar to nadal najlepsze kombo na imprezki. Reszta sprzętów w postaci jeszcze działającego psxa, segi gamegear, mastersystem (mam ninja gaiden :) ) i całej szafy "pamiątek" m.in. z ery 8 bitów spoczywa w moim pokoju u rodziców, u siebie nie znalazł bym teraz na to wszystko miejsca (2 pokoje).

 

Gier aktualnie na chlebaka nie mam za dużo, połowę "kolekcji" wyprzedałem ze względu na bliski wysyp tytułów z plakietką must have a każda złotówka się liczy hehe.

Natomiast moje wysłużone 5.1 X530 logitecha czeka na pomysł jak by t je upchnąć bu nie szpeciło kablami (chyba dyskretne stojaczki wykombinuje a kable przedłużę i puszczę w listwach) Na razie jestem bardzo zadowolony z dekoderka słuchawkowego  creativa do którego dokupiłem sennheisery z których jestem jeszcze bardziej zadowolony :)

 

ef461c45defcaec2m.jpg

 

ac9cd20e0a431e71m.jpg

 

867f6a7f2812fe84m.jpg

 

cec8757ae33907c7m.jpg

[/url]

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Tak bo to jest 1 pokój, kanapa jest naprzeciwko tv. Zrobiłem pokój w 2 kolorach, fajnie to wygląda (jest przytulnie a zarazem nowocześniej)

 

PS. Fotka nr 1 już działa

 

PS2. Trochę nie na temat ale łapcie link do mojegom albumu z laseczkami z Lipska :)http://webi80.fotosik.pl/albumy/499587.html

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Co do naklejki, dlatego jej nie ściągał bo TV może mieć na gwarancji :vincencik:

Tym tekstem przebiles nawet Soniaka i jego naklejki na TV.

 

to nie jest wcale takie glupie, na jakie moze sie wydawac. Jak ja kupowalem TV to przed podbiciem gwarancji kazali mi go sprawdzic przez tydzien/dwa - standardzik. I koles powiedzial zeby przez ten czas, do podbicia karty, nie sciagac nalepek ;)

 

Odnośnik do komentarza
Witam, zrobiłem małe malowanko i zmianę wystroju w mieszkaniu i teraz tak oto prezentuje się mój "kącik".

 

ef461c45defcaec2m.jpg ac9cd20e0a431e71m.jpg

Fajny pomysl z motywem na konsoli i obrazem na scianie.

 

Dzięki, fajnie że się podoba :)

 

Najpierw bym pomyśł na nieco orientalne dodatki do pokoju, jakoś w tym samym czasie znalazłem tego skina, obraz znaleziony gdzieś w sklepie z wypos. mieszkań (a już myślałem że będe musiał dać antyramę z wydrukowaną grafiką), a między oknem i tv za antyramą mieszka całkiem urodziwa gejsza (znalazłem foto na deviant arcie w dobrej rozdziałce)

 

Miała być jeszcze szafa wnękowa z frontem z bambusa ale po kalkulacji kosztów na razie odpuściliśmy sobie taki wydatek bo (a co tam... pochwalę się :) ) rodzicami będziemy a jak się dowiedziałem ile wózki mogą kosztować to lekko straciłem przytomnosć hehe

 

@FLooK

 

Tak, wiem. Szukam właśnie jakiejś przyzwoitej. Myślałem przy okazji malowania o kuciu ścian ale sobie odpuściłem bo ściany nie za grube i kuuupa roboty (parszywa płyta betonowa z kamieniami)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Łebi, mogę u Ciebie zamieszkać? Będę spał w szafie, mogę smarować kanapki masłem itp :D Nie no, pokój za(pipi)isty.

 

Głośniki są fajnie ustawione, a że jestem w trakcie przeprowadzki to takie rozwiązanie mnie odpowiada. To te nalepki z TV można zdjąć? Zawsze je olewałem :twisted2:

 

 

...fajnie.. zaiste fajnie. Jak sobie kupisz ferrari to też postawisz je przed domem, wsiądziesz od strony kierowcy, wysiądziesz od strony pasażera i powiesz, że fajnie wygląda c'nie? [ch.uj że w ogóle nie wykorzystasz potencjału maszyny]

 

Po to jest system 5.1 żeby głośniki rozkładać poprawnie dookoła słuchacza. Ustawiając swoim fajnym sposobem totalnie paścisz dźwięk w grach/filmach/muzie.

 

Staram się pomóc, nie dokuczyć ;)

Odnośnik do komentarza

Mała zmiana,chociaż po przeprowadzce zmieni sie wszystko zostanie tylko ps3 i pc..;]Oczywiscie nie zapomniałem o x0 poprostu miałem dośc stara wersje i dysk 20gb mi nie wystarczał wiec w najblizszym czasie kupie wersje z dyskiem 60gb.

Całość:

http://img523.imageshack.us/my.php?image=zdjcia0019ub9.jpg

 

No i to czego brakowało mi w x0 czyli fajne themy..

 

 

 

http://img84.imageshack.us/my.php?image=zdjcia0020nb8.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Mała zmiana,chociaż po przeprowadzce zmieni sie wszystko zostanie tylko ps3 i pc..;]Oczywiscie nie zapomniałem o x0 poprostu miałem dośc stara wersje i dysk 20gb mi nie wystarczał wiec w najblizszym czasie kupie wersje z dyskiem 60gb.

Całość:

http://img523.imageshack.us/my.php?image=zdjcia0019ub9.jpg

 

No i to czego brakowało mi w x0 czyli fajne themy..

 

 

 

http://img84.imageshack.us/my.php?image=zdjcia0020nb8.jpg

Pamiętaj o takiej zasadzie. Najpierw rób zdjęcia, później pij.

Stand standardowy, czyli w porządku.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...