Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wiedziec, ze rubryka ta stala sie kultowa dla wielu graczy, tym bardziej mi milo jako, ze dolozylem do jej powstania swoje trzy grosze bedac glownym pomyslodawca tejze rubryki. Wracajac chyba do 71 numeru o ile mnie pamiec nie myli bo wlasnie wtedy pierwsze zdjecia pokoju nalezaly do mua - jak na tamten okres niezly w moim mniemaniu pokoj zostal szybko zdeklasowany z numeru na numer coraz to bardziej wysrubowanymi pomyslami czytelnikow, Czasami jednak gryzie jednak jak zamiast pokoju HardCore'owego gracza widze casualowe przechwalki, z przewaga formy nad trescia (wyczesany TV, szesc konsol i nuda na scianach, ogolnie bez duszy)bo tata bogaty to synowi sponsoruje co ten marnotrawi ;) Dobra bez wywodow. Pozdrawiam Dark Vincent.

Odnośnik do komentarza
dsc04567gk0.th.jpgthpix.gif

 

dsc04564sx0.th.jpgthpix.gif

 

dsc04566ko8.th.jpg

 

Świetny pokoik !! Mi te winyle się nawet podobają, taki element retro :) W ch.uj lepiej niz np CD na ścianie hehehe (były kiedyś w PE takie foty)

Ładna kanapa, ciekawie i  nowocześnie wygląda. Lampa nadaje klimat temu pokojowi. Ona ma taki ciepłe światło czy aparat przekłamał ? Motyw ścian w 2 kolorach jest świetny (sam tak mam hehe :D )

Odnośnik do komentarza
Carleone - tak beszczescic winyle;)? To to powinno byc obecne w pokoju, ale kolo wiezy z gramofonem, a nie na scianie. Reszta pokoju bardzo przytulna, sam chcialbym miec pokoj na poddaszu, ale jest to troche awykonalne w bloku.

 

 

??

 

 

Nida Gips pod katem tunel do okna i masz poddasze :D Bedzie troche ciemniej , bo okno nie bedzie pod katem juz . Ale do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Carleone - tak beszczescic winyle;)? To to powinno byc obecne w pokoju, ale kolo wiezy z gramofonem, a nie na scianie. Reszta pokoju bardzo przytulna, sam chcialbym miec pokoj na poddaszu, ale jest to troche awykonalne w bloku.

 

 

??

 

 

Nida Gips pod katem tunel do okna i masz poddasze :D Bedzie troche ciemniej , bo okno nie bedzie pod katem juz . Ale do zrobienia.

2 okna w pokoju i swiadomosc ze codziennie rano jakbym sie budzil, bym przypierdalal glowa w sufit mnie odstrasza.

Ale sobie kiedys (pipi)ne domek z game-room'em na poddaszu o:]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Update mojego Hc roomu :)

dsc03637qq4.th.jpg

 

TV Sony kdl 32W4210

dsc03629es3.th.jpg

 

Doszedł amp Onkyo TX-SR304 puki co z zestawem głośników tez tej firmy

dsc03635kn2.th.jpg

 

Słuchawki Sennheiser HD555 i piloty na subie onkyo

dsc03636qn0.th.jpg

 

Pc i x360

dsc03634gx9.th.jpg

 

Tylnie satelitki i gry które posiadam

dsc03638cf5.th.jpg

 

I fotka samych gier

dsc03627ds6.th.jpg

 

Kącik muzyczny Głośniki które sa na podłodze podłączone sa jako speakers B w ampie i naprawde daja rade :)

dsc03639pf2.th.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...