Skocz do zawartości

KoRn!!!!!!!!


sobushi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

czytam właśnie relacje i z 6 pierwszych płyt z Headem zagrali prawie to samo co w 2007 i 2008 w Spodku i Torwarze. tak jakoś mniej mi szkoda że nie byłem.

 

Trochę choynia że z Issues nigdy nie było u nas Beg For Me, czy Trash, albo Dead Bodies Everywhere i BBK z FTL.

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

przeklejka co pisałem na gorąco do znajomka bo dzisiaj mało co pamiętam
 


#obożemojeżebra
#przeżyłemkorna
kyrwa ledwo oddycham po tej wsciekliznie
co tam sie od(pipi)ywalo to ja nawet nie
bylem pod samiutka scena tak metr od tego towarzystwa, no ale jeden numer i mnie przesunelo gdzies w prawo potem srodek itp standard juz w sumie
ale bylo tak mocno ze odcielo mi prad po 2-3 numerach
ludzie sie ewakuowali po kilku mocniejszych akcjach lolo
byly fajne spontany jakies siadanie i jumpdafuckup z 2x circle czasem porobili nawet sciana jedna byla ofc w to szedlem bo tylko na to czekalem
nie bylo narcisstica z(pipi)ali :< ale dali jeden bonusik raresowy 4u jedyna balladka tak to same bangiery i to bylo nieprzemyslane
bo mnie wykonczylo cni nie da sie skakac 1,5h
bylo bahdzo super nie spodziewalem sie takiej mocy bo niby nie maja numerow skakanych duzo breakdownow z darciem mordy raczej. a mimo to ludzie headbangowali i skakali na zmiane ;
Cytat
gardla nie czuje, zeber tez, nrg depleted wycisneli mnie jak cytrynke ale dali dobre show bylo sprzezenie zwrotne troche sie jarali tez widac bo na rock im park w weekend jak byli to tam byla masowka biedna niemiecka ; mysle ze polski roz(pipi) kosi to dojcze gunwo gdzie kazdy podpiera drugiego i sobie slucha amerykanskiej muzyki...syf, ale tam tez scisk maja to nic dziwnego w sumie to bylo troche msca a jak nie bylo to sie przy bangierach robilo samo teehee

ofkors wykorkowalem na hater bo wielbie ten numer ostatnio
ale wariowalem tam bez odpoczynku niech wiedza jak rzeznicko jest w polszy

nagralem kawalek to co sie dalo chcialem telefon miec caly jednak


 

 

było naprawdę konkretnie aż byłem miło zaskoczony - korn zagrali perfekcyjnie jak szwajcarski zegarek, publika wybitna, nagłośnienie super a na tych przedkornowych było licho bardzo...wszystkie numery były odśpiewywane co mnie zaskakuje za każdym razem ale widać że nie było randomów...no i jakie tam akcje szły..Blind wyszło bosko...ludzie dawali z siebie wszystko i to się odbiło w drugą stronę bo zamiatali jak rzadko kiedy 

 

juz dostaliśmy pochwały na insta, a jakoś nie widzę żeby często to robili...fajny klip zgrali może będzie koncertowe dvd? 

 

https://www.instagram.com/p/BGaOy9MK-1f/

 

kto nie był niech żałuje  :miner:

 

 

 

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...