Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

mam 3.90 m33 a jak wchodze w game/ms - there are no games :) a ten folder powinien byc tak jak video i audio czy jako podfolder w "psp"? no i w jakim formacie zapisywac gry cso czy iso ? pzdr ;)

 

 

 

zrobilem formata na poziomie psp i utworzyl on wszystrkie foldery. gdzie mam wrzucic te gry do iso czy game ??

 

3 edit huh ;p zmienilem format z cso na iso wrzucilem gre do iso ( do tego ktore utworzyl psp bo z tego "mojego" iso nie odpalalo ) i wszystko dziala ;p ale i tak thanks;)

Edytowane przez grandroy
Odnośnik do komentarza
bo dla nas dostepne sa tylko programy HB obslugujace gps'a... oficjalnie opcja go!e ma [w teorii] wystartowac we wrzesniu

Jeszce raz, od początku... Kupuję GPS'a, jade z tym do Niemiec i tam chce zeby dzialal. Teraz pytanie - czy na nieprzerobionej konsoli będzie to dzialac?

zbytnio sie tym nie interesuje ale...

 

oficjalnie na oficjalnym sofcie nic z tym nie zrobisz w eu.

mozesz zassac go!e z japonskiego lub [chyba] usa pss'a, potem zassac mapy z europejskiego [juz sie ukazaly - £14.99/€19.99.] i chyba bedzie to dzialac.

 

imo bardziej oplaca sie przerobic psp i miec mapy za darmo np z google'a

 

jesli sie myle to ktos poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
mam wgrana gre na przerobione psp z softem 3.90 m33 gra wczesniej chodzila ale po formacie ms psp widzi ja ale jak gre wlaczam to wyskakuje komunikat "The game could not be started. (80020321)" o co chodzi ?( probowalem tez z innymi grami i tez nie dzialaja)

 

 

Wg mnie to wina formatowania. Sformatuj karte jeszcze raz w systemie FAT16 i problem powinien zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Lol - normalnie n00b Zone jak na forum pspoland.pl

 

Wiesz co to VSH menu? Tam jest taka ładna, kolorowa opcja: UMD ISO MODE - pobaw się z nią...

uprzedzajac pytanie... to menu jest pod selectem w xmb [menu konsoli]

 

Qjon@ tak jest od tygodnia :F nie mam pojecia skad sie to bierze ;(

 

//edit

 

ehhh... wyprzedzil mnie :F

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...