Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko: Jest jakiś łatwy sposób edytowania theme'ów - chodzi mi o to żeby gameboota/coldboota z jednego theme'a zastąpić w/w z innego theme'a (zakładając że jedyna forma w jakiej mam te theme'y to plik .ctf)? Da się jakoś wydobyć dźwięk (plik) z theme'a?

 

Tak przy okazji, znacie jakiś fajny poradnik jak robić theme'y (te co widziałem są zbyt nie jasne :P)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Ok udało mi się (tak w 90%) :) Częściowo dzięki temu, że za twoją namową Coati zajrzałem na forum PSP-team (wcześniej tylko pobieżnie przeleciałem po kilku tematach na tamtym forum)

 

Jak się jeszcze w tym pogrzebie trochę to napisze poradnik jak zrobić swojego Custom XMB ;)

 

 

Aha... i nie ma czegoś takiego jak "łatwy edytor" - trzeba "popracować" w kilku(-nastu) programach. Na "wyciąganie" dźwięku nie znalazłem jeszcze sposobu ale da się to obejść :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Elo, jako że w temacie PSP jestem raczej zielony (może nie jak trawa ale na pewno jak kupa po wizycie w wegetariańskiej knajpie), a powoli przymierzam się do kupna tej zabawki, to mam jedno dość proste pytanie- na PSP możemy grać w emulowane gry z PSX-a, szkopuł tkwi w tym jak rozwiązana jest sprawa dwóch brakujących spustów (r2,l2), które Playek miał a PSP ich nie ma...???

Mocno mnie to nurtuje bo z racji sredniej ilości nowych gier ,klasyki typu jRPG, w których mam mocne zaległości, idealnie nadawałyby się na nadchodzące w piżdzie.rniku przynudzające wykłady...

Edytowane przez Tołdi
Odnośnik do komentarza

Grając na emulacji L2 i R2 masz defaultowo ustawione na odpowiednio lewy i prawy kierunek na analogu. Góra na analogu to wcisniecie obu na raz. Mozesz w ustawieniach zamienic je miejscami z L1 i R1 oraz przerzucić na krzyżak (wtedy na analogu masz kierunki). W niektrych grach jest to dosyć wkurzające (np Syphon Filter czy Medal of Honor), ale w wiekszosci gier da sie spokojnie grać z takim rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

przesadzacie, mi się często zdarza zostawić PSP z podłączona ładowarką na 10h i więcej, a konsole mam już dość długo i jak do tej pory nie zauważyłem żadnych zmian w pracy baterii - co więcej czasem wydaje mi się że pracuje nawet dłużej niż na początku :P

 

... ale IMO wybuch i tak jest prawdopodobny tyle, że do tej pory o czymś takim nie słyszałem :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...