Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za odpowiedzi w sprawie wybuchania baterii xD

 

 

a teraz nowe pytanie - na CF z odpowiednim programem mozna rzucac obraz z psp na monitor za pomoca kabla usb, ludzie tak robia filmiki, zapomnialem nazy programu akurat ale nie o to chodzi ;p pytanie jest takie - czy oplaca sie na tym grac ? jak jest z iloscia fpsów itp? wiem ze obraz i tak bedzie mial rozdzilke jak ekran psp ale czy mozna to rizciagnac na full screena? (oczywiscie ze stratą jakosci)

Odnośnik do komentarza

Hehe Monster Hunter na kompie ;>?

 

Ja chciałem tak sobie popykać na 42" moim TV, kupiłem kabel za 70 zł (:evil:), podłączyłem i... nie działa, nie wiem czemu :*(. Ale wrażenia muszą być niesamowite, pamiętam jakieś filmiki promocyjne PSP Slim to japońce właśnie tak grały na wielkich TV (właśnie w Monster Huntera).

 

W PSP-3000 będzie taki TV OUT, że będzie można grać na zwykłym TV... walcie się Sony, ja już chce to PSP :(.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
jak masz haslo wpisane w ustawieniach wifi to nie powinno to robic problemu...

 

btw. po co wam hasla na wifi ? imo wygodniejsze jest ustawienie dostepu dla wybranych numerow mac.

a jak ktos bedzie sie wam chcial wlamac do sieci to i tak to zrobi...

 

Powinieneś sprzedawać routery :D Wiedzą niszczysz...

 

Skopiowanie mac-a - 5 minut roboty dla każdego laika.

Uzyskanie dostępu do sieci wifi z wpa + mocnym hasłem - dla laika nie do zrobienia.

 

Jak kiedyś ktoś z Twojej sieci dokona przestępstwa sieciowego to może nie być wesoło.

Odnośnik do komentarza

to chyba nie jest zbyt dobry temat na problemy z psp ale mam pytanie bo przed chwila spotkala mnie dziwna sytuacja

 

pdoczas gry (w mh;p) co chwile pojawialo sie menu ktore normalnie pojawia sie po wcisnieciu przyciusku "home" , japierw mysalelem ze podczas gry przypadkiem naciskam guzik kiedy macham gałką, ale wczesniej mi sie to nie zdarzało, ale po kilkunastu razach zauwazylem ze napewno nie naciskam home, ale wyskakuje ekran "do you want to quit game" O_o

zazwyczja kiedy naciskam R+strzałka+gałka

ale czasem jak prawie nic nie naciskalem, stalo sie to z 15 razy co kilkanascie-kilkadziesiąt sekund, nie musze mowic jak w(pipi)iajace to jest i jak bardzo mozna przez do z(pipi)ac w grze:p

 

wtf?! czy to jakieś bugi softwerowe? czy moze pod obudowa guziki zachaczają o siebie?! O_o

 

 

o lol właczyłem inna gierke i juz podczas samego właczania kiedy nic nie naciskałem wyskoczylo 2 razy O_O WTF!?!?

 

uuhh kur~! wyskoczylo z 10 razy pod rząd co sekunde ! jak tylko zamykalem odrazu sie pojawialo ... nie da sie grac ;/

 

 

po paru minytach przestalo sie tak dziać O_o ale o co chodzi?

 

kumpel mojej dziewczyny mowi ze to "uszkodzona listwa" , o co chodzi? :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

zanies w ramach gwarancji.

 

kolega ma racje ;] nawalila "listwa" i jest to czysto hardwareowa usterka. software mozna wykluczyc na 80%... zrob dla pewnosci format flash1 [w recovery menu] i sprawdz czy przy graniu z umd bez memorki tez tak sie dzieje.

 

//edit

 

ta listwa to analogiczna do tej z fata czesc w slimie

alim0802hq7.jpg

 

alim0802hq7.aae18b7045.jpg

 

 

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Pytanie laika:wstep: pomimo złowieszczej propagandy o nadchodzącej wielkimi krokami śmierci PSP, postanowiłem kupić tą zabawkę, głównie ze względu na właśnie bycie "portable"- na wykłady (region. i feder. w Europie brrrr) i do pracy (jesli czyta szef, to chodzi mi oczywiście o 15min przerwę na kanapkę :D ) fajny motyw.

Ale konkret- wpadła mi w oko ta aukcja: http://allegro.pl/item431707717_nowa_psp_s...pe_futeral.html

kolo napisał że konsola jest sprowadzona z Japonii, moje pytanie: czy warto się w taką ładować, wiem że nie ma ograniczeń regionalnych, gość daje nakładkę na wtyczkę, ale czy nie ma gdzieś jakiegoś haczyka w kupowaniu sprzętu z KKW- nie wiem np menu tylko po japońsku, czy cus ??? Wiem że przynudzam, ale mam taką cechę że każdą złotówkę lubię oglądnąć 3 razy zanim ją wydam...

Odnośnik do komentarza
Chcialbym sie zapytac jak wyglada sprawa zakupu baterii. Czy musze na cos uwazac? Na co mam zwracac uwage? Czy sa podrobki? Zalezy mi na tym, zeby kupic jak najwieksza baterie (czesto jezdze pomiedzy swoim miastem, a Krakowem w ktorym studiuje). Musi wytrzymac minimum 8h podrozy. Help anyone? ;)

na bateriach sie nie znam ale jak kupisz to bedziesz mial 2 , wiec bedziesz mogł zmienic w połowie drogi ;>

 

piamietaj tez ze w piciagach są wtyczki i mozna se podłaczyc do prądu cos :D

Odnośnik do komentarza
Chcialbym sie zapytac jak wyglada sprawa zakupu baterii. Czy musze na cos uwazac? Na co mam zwracac uwage? Czy sa podrobki? Zalezy mi na tym, zeby kupic jak najwieksza baterie (czesto jezdze pomiedzy swoim miastem, a Krakowem w ktorym studiuje). Musi wytrzymac minimum 8h podrozy. Help anyone? ;)

jak masz fata to mozesz rozebrac baterie i zamienic ogniwo na 3x AAA ;] kupisz jakies paluszki 1000mAh Pentagrama za 4zl sztuka i juz masz 3000mAh zamiast 2200, ktore oferuje najwieksza, dostepna, oryginalna bateria sony.

 

kupujac dedykowane, "oryginalne" baterie na allegro masz 75% szans ze kupisz fake'a ;]

 

 

CFW jest nielegalne? Oprócz odpalania kopii zapasowych ma jeszcze masę innych zastosowań zgodnych z prawem, jeśli sam CFW jest legalny.

Nielegalne jest jego nagranie na PSP :)

co w tym nielegalnego? czy lutowanie chipow w konsolach jest nielegalne? czy wgrywanie modyfikowanych oprogramowań do komorek jest nielegalne?

 

nielegalne jest tylko uzywanie kopii gier nie posiadajac wlasnego oryginala.

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...