Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

jaka wersja monster hunter na psp jest najlepsza

 

zapraszam do tego tematu :P

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...&start=2160

 

ogólnie najlepsza dostepna w europie wersja to monster hunter freedom 2

w japonii jest monster hunter portable 2G , ktory jest rozbudowaną wersją 2 (jest tłumaczenie zrobione przez fanów obejmujac praktycznie wszystko, dziala tylko na iso)

 

jesli chcesz kupic to polecam poczekac z miesiąc az u nas wyjdzie portable 2G , pod nazwą freedom unite,

 

jesli nie chcesz czekac i grasz na iso to bierz przetlumaczonego na angielski 2G , ale potem musisz kupic orginał jak wyjdzie

Odnośnik do komentarza

psp nie czyta rarów (z tego co wiem)

 

iso ktore wrzucasz do iso moga miec ikonke jak rar , ale to sa iso dlatego je czyta, ale prawdziwych rarów nie czyta :P

 

o ile sie orientuje w przeciwienstwie do iso tego typu programy musisz wrzucic rozpakowany i muszą byc w swoim katalogu

czyli ms0:/psp/game/notatnik

 

jesli sie myle to sory;p

Odnośnik do komentarza

Jesli nie masz nic na kompie do obslugi ISO to kazdy plik ISO bedzie pokazywany jako plik obslugiwany przez winrar'a, stad latwo pomylic iso ze zwyklym archiwum rar - wystarczy wlaczyc w ustawieniach folderow pokazywanie rozszerzen albo najechac kursorem i poczekac az wyswietli sie informacja o typie pliku

 

- zadnych .rar'ow konsola nie obsluguje, do ms0:/psp/game/ wrzuca sie juz wypakowana zawartosc rar'a.

- pliki .iso wrzuca sie tylko do katalogu ISO

Odnośnik do komentarza
Jesli nie masz nic na kompie do obslugi ISO to kazdy plik ISO bedzie pokazywany jako plik obslugiwany przez winrar'a, stad latwo pomylic iso ze zwyklym archiwum rar - wystarczy wlaczyc w ustawieniach folderow pokazywanie rozszerzen albo najechac kursorem i poczekac az wyswietli sie informacja o typie pliku

 

- zadnych .rar'ow konsola nie obsluguje, do ms0:/psp/game/ wrzuca sie juz wypakowana zawartosc rar'a.

- pliki .iso wrzuca sie tylko do katalogu ISO

na dniach bede miał Custom Firmware 5.00 M33 v6

 

wiec pliki ISO (czyste rozpakowana jako 1 plik ) wrzucamy do : do ms0:/psp/game/iso/.....

 

a cso do do ms0:/psp/game/cso/....

 

A tak na marginesie dobry ten mój cf?

Edytowane przez genetyk@
Odnośnik do komentarza

pliki ISO (i cso tez) wrzucasz do katalogu iso w katalogu glownym a nie do psp/game

zrob sobie katalog iso w katalogu glownym karty

 

i co wazniejsze nie rozpakowuj ISO! wtedy nie zadziała , mimo ze iso może miec ikonke rara to nie wolno go rozpakowywac

 

jak wrzucasz jakies programy ktore serio są spakowane rarem to trzeba rozpakowac, ale iso nie sa spakowane w typowym znaczeniu typlo maja ikonke rara , zainstaluj sobie program magicISO to bedziesz mial inne ikonki i sie nie pomylisz

 

rar - trzeba rozpakowac

iso - nie wolno!

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie i zarazem prośbę, jaką wersję konsolki PSP kupić dla moich dzieci. Konsola przedewszystki do gier i Internetu, co musiałbym dokupić za jednym razem żeby wszystko działało najlepiej(kartę pam. itp.). Chętnie skorzystam z jakiegoś sprawdzonego sklepu.Nie jestem za bardzo obeznany zPSP, więc proszę o pomoc góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

1. masz zamiar w przyszlosci kupowac gry?

a) jesli nie, to inwestuj w psp 1000[fat] lub starsze 2000[slim]. nowych slimow[2000] i wersji 3000 nie da sie 'przerobic'

b) tak. kup cokolwiek ;]

 

2. psp średnio nadaje sie do internetu

3. po zakupie psp najlepiej w pierwszej kolejnosci dokupic folie na wyswietlacz i karte pamieci [najlepiej cos wiekszego]

4. dla dzieci lepszym wyborem bylby nintendo DS razem z programatorem.

Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza
Nie ma problemu ;) sam miałem kiedyś z tym dylemat, jednak zdecydowałem się na MSPD bez adapterów, ponieważ zależy mi bardzo na jakości. Polecam sklep DX, bardzo dobra dystrybucja i ceny przyzwoite nawet w dzisiejszych realiach słabej złotówki.

 

Kupiłem lexara memory stick micro m2 2 gb i jak narazie ok

 

a czy na przerobionej psp moge zagrac w gry z usa, jp?

Odnośnik do komentarza
pliki ISO (i cso tez) wrzucasz do katalogu iso w katalogu glownym a nie do psp/game

zrob sobie katalog iso w katalogu glownym karty

 

i co wazniejsze nie rozpakowuj ISO! wtedy nie zadziała , mimo ze iso może miec ikonke rara to nie wolno go rozpakowywac

 

jak wrzucasz jakies programy ktore serio są spakowane rarem to trzeba rozpakowac, ale iso nie sa spakowane w typowym znaczeniu typlo maja ikonke rara , zainstaluj sobie program magicISO to bedziesz mial inne ikonki i sie nie pomylisz

 

rar - trzeba rozpakowac

iso - nie wolno!

 

ok thx

 

a czy na przeroboinej zagram w gierki z us lub jp?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...