Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, jednak trzeba pogrzebać trochę we flashu, czego nie polecam. Noo chyba że masz pandorkę pod ręką :)

 

 

Dokładnie, recovery menu i jedziemy z kopiowaniem. Chciałem usunąć logo z gameboot'a, ale właśnie się nie powiodło, sam nie wiem dlaczego. Ale na pomoc przyszedł kolega z pspoland.pl i mogę spokojnie skończyć oglądać już enty raz Chronicles of Riddick hehe. W zasadzie nie miałem też na myśli samego gameboota, ale cintro, ale już wsio znalazłem elegancko pokazane co i jak, hyhy. Swoją drogą, od razu PSP ładniej wygląda, ps. logo Sony wciąż nie usunąłem podczas gameboot. Potrzebował bym opening_plugin.rco pod 5.00 m33-4 odpowiednio zmodyfikowany, nie wiem jak ale u mnie nie dało się znaleźć kodu aby go podmienić, a niestety tak jak już pisałem, pod .rco z innego softu PSP załapało ładnego half bricka <_<

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

ktora folia jest oryginalna ?

 

http://allegro.pl/item553720695_oryginalna...sklep_w_wa.html

 

http://allegro.pl/item550740917_oryginalna..._psp_tanio.html

 

http://allegro.pl/item548104815_folia_hori...s_szczecin.html

 

?

 

acha i slyszalem ze sa jakies problemy ze sa nie wymiarowe czy cos takiego prawda to ?

 

 

albo ktos wie gdzie mozna dorwac logitech visor ?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Kupiłem na alledrogo PSP Slim and Lite z softem 3.73 M33-4. Będę chciał go zmienić. Najnowszy to 5.00 m33-6, tak? Rozumiem, że z tego 3,73 m33-4 normalnie mogę bezpośrednio przejść na ten 5.00 m33-6? Cała procedura wygląda tak samo jak w zwykłym psp?

Odnośnik do komentarza

jedna jaskolka wiosny nie czyni... ale ostroznosci nigdy za wiele ;]

 

mozliwe, ze ta osoba miala mocno skopany flash0, tak jak ja kiedys po zabawie w modowanie/podmienianie i wawalanie plikow z f0 ;]

po doprowadzeniu do tekiego stanu mojego psp to nawet gorsze rzeczy sie dzialy... [ja mam fata z premiery w usa]

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

mówisz 1001? No to pewnie kumpel kupił z lewym pudełkiem bo instrukcję miał po japońsku, koreańsku(i jeszcze coś tam, chyba angielski, ale pewien nie jestem), a na pudełku było napisane PSP-1000. Wszystkie ulotki i papierki to był orient ale na pudełko jest po angielsku, więc pewnie lewe - numerów seryjnych nie sprawdziłem, jak sprawdzę to powiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...