Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Posiadam 2 gry z psxa jako EBOOT.PBP. Kopiuje jedna gre do pliku EBOOT.PBP w GAME. Niestety nie moge skopiowac drugiej poniewaz są pod tą samą nazwą. Zmian nazwy jednego z nich powoduję że PSP nie odczytuje wogóle. Kopiuje czyste pliki eboot bez folderu do GAME- EBOOT>PBP. Próbowałem z folderem wkleic ale psp nic nie wykrywało

Odnośnik do komentarza

@genetyk@

 

Pisałem już wcześniej że folder w którym znajduje się gra czasami musi zawierać nazwę GAME ID czyli ciąg liter i liczb oznaczając region i coś tam jeszcze np. SCES00157 etc. (w szczególności gry z PSX'a) Drugą sprawą jest plik keys.bin, można go wyciągnąć z jakiejkolwiek gry i wsadzić do każdej, tylko niektóre tytuły tego wymagają, te starsze.

 

 

PS: KURDEE czytajcie przynajmniej 2-3 strony wcześniej bo to jedne z najczęściej pojawiających się tu pytań :/

 

CoATI - może byśmy tak napisali jakiś mały FAQ co i jak i umieścić go w osobnym, przyklejonym temacie, może to by pomogło.... Gdyby co mogę się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
@genetyk@

 

Pisałem już wcześniej że folder w którym znajduje się gra czasami musi zawierać nazwę GAME ID czyli ciąg liter i liczb oznaczając region i coś tam jeszcze np. SCES00157 etc. (w szczególności gry z PSX'a) Drugą sprawą jest plik keys.bin, można go wyciągnąć z jakiejkolwiek gry i wsadzić do każdej, tylko niektóre tytuły tego wymagają, te starsze.

 

 

PS: KURDEE czytajcie przynajmniej 2-3 strony wcześniej bo to jedne z najczęściej pojawiających się tu pytań :/

 

CoATI - może byśmy tak napisali jakiś mały FAQ co i jak i umieścić go w osobnym, przyklejonym temacie, może to by pomogło.... Gdyby co mogę się tym zająć.

 

Czasami z podniecenia m.in. prerobioną psp , jest tak że człowiek się gubi/ ale już przeszło, poszło z kija, i już co nieco kumam jak i gdzie z psp. Dzieki za pomoc.otto

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki, nie wiedziałem gdzie umieścić to pytanko, ale:

 

Od wczoraj nie hula mi PSPTube, konkretnie serwis YouTube, bo z innych nie korzystam. Czy macie taki sam problem? Wcześniej wszystko śmigało jak należy, ale od wczoraj, dioda zielona miga tylko 4 razy, po czym jest non stop zielona, a film nawet nie buforuje. Sprawdzałem na obu kartach i problem jest ten sam, myślałem z początku, że to wina nowej wersji PSPTube, ale okazało się, że po wrzuceniu z powrotem wersji 1.6 jest to samo :huh:

Odnośnik do komentarza

mysle, ze on ma na mysli takie ogole FAQ dotyczace wiekszosci stale powtarzajacych sie pytan i problemow...

bo, ile mozna odpowiadac na te same pytania co 2-3 strony jakiegos tematu?

 

btw. przeinstaluj psptube/wgraj nowsza wersje/zrob format flash1/format memorki/ustaw ponownie polaczenie sieciowe/etc...

no i pamietaj, ze serwis YT stale podlaga modernizacji wiec mozliwe, ze trzeba poczekac na jakis update psptube.

Odnośnik do komentarza
mysle, ze on ma na mysli takie ogole FAQ dotyczace wiekszosci stale powtarzajacych sie pytan i problemow...

bo, ile mozna odpowiadac na te same pytania co 2-3 strony jakiegos tematu?

 

btw. przeinstaluj psptube/wgraj nowsza wersje/zrob format flash1/format memorki/ustaw ponownie polaczenie sieciowe/etc...

no i pamietaj, ze serwis YT stale podlaga modernizacji wiec mozliwe, ze trzeba poczekac na jakis update psptube.

 

 

Robiłem to co podałeś już przedwczoraj, zwłaszcza, że zmieniałem foramt karty z FAT32 na FAT16. Niestety nic to nie zmieniło, dlatego się bardzo zdziwiłem, bo musi to być najprawdopodobniej wina YT. Zapytałem czy ktoś też ma podobny problem. Śledzę ten temat i jakoś nie zauważyłem problemu, o którym ja mówię, mało tego na innych forach też wszyscy milczą, dostałem tylko jedną odpowiedź, o treści, że także kolesiowi nie śmiga PSPTube, czy taki wielki problem jest odpalić u siebie ten HB i odpisać? :mellow:

 

Ps. Winner, po formatach, Patapony nadal tylko hulają przez IrShella, nadal wyskakuje błąd bloków ;)

Odnośnik do komentarza

Mam jedno''głupie'' pytanie .... mianowicie byście kupili PSP 3000 ( u mnie w Saturnie jest 30 rat 0 zł i PSP 3000 jest za.... 20 zł / miesięcznie! SREBRNE+ETUI+RESISTANCE!) No właśnie jedno ale.... PSP 3000 nie można przerobić:\ chodzi mi tu przede wszystkim o emulatory ( gry na PSP bym kupował oryginały ) . Czy lepiej uzbierać z 600 stówek i kupić PSP 2000 ?

 

Aha i czy są jakieś wieści odnośnie możliwości przerobienia PSP 3000? Czy to będzie kiedykolwiek możliwe?

Odnośnik do komentarza

@famas_kg

 

Próbowałeś odpalić grę na innej karcie pamięci? Mam nadzieję że formatowałeś ją poprzez interface PSP? Spróbuj odpalić ją bez żadnych pluginów, HB etc, żeby sprawdzić w czym tkwi problem. Jeżeli na świeżej MC dalej jest problem to karta niestety jest jakąś tanią podróbką i będziesz się z nią męczył.

Odnośnik do komentarza
@famas_kg

 

Próbowałeś odpalić grę na innej karcie pamięci? Mam nadzieję że formatowałeś ją poprzez interface PSP? Spróbuj odpalić ją bez żadnych pluginów, HB etc, żeby sprawdzić w czym tkwi problem. Jeżeli na świeżej MC dalej jest problem to karta niestety jest jakąś tanią podróbką i będziesz się z nią męczył.

 

Fakt na SandiSku 512 mb śmiga, ale nie przeszkadza mi zbytnio to odpalanie z IrShella, jednak wciąż mnie nurtuje ta sprawa z PSPtube :mellow:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...