Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Artur: Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter. Masz multum formatów do wybrania, zarówno na jaki chcesz zripować, jak i jakie odczytuje. Nie ma problemów z rmvb, flv, mpg, divx, xvid, mp4, itd. Na prawdę porządna i rozbudowana maszyna. Plik zripowany jest w folderze, utworzonym przez program i jest to albo MP_ROOT, albo inne, dzięki czemu nie da rady źle skopiować go na PSP.

Odnośnik do komentarza

Mam nowiuśkie PSP-3004 :). Jak to teraz jest z tą przeróbką, bo wypadłem z tematu? Chyba tylko homebrew przez tą kurę jest dostępny, tak? Czy ten Chickhen jest bezpieczny, nic sobie nie popsuje? Czy są jakieś perspektywy na odpalanie ISO na 3004?

 

I jak to jest z grami na PSX'a, też trzeba przerobić PSP by odpalać te ściągane?

Duża karta aż prosi się o wykorzystanie no ;].

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Poczytałem troszkę i znalazłem świetną kombinację - ChickHEN + Custom Firmware Enabler = 5.03 M-33 na PSP-3004. Wszystko proste jak drucik bez ingerowania w baterię czy inne kombinację, zaraz idę grać w Monster Huntera ;].

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Unite będzie przynajmniej tak dobry jak MHF2 i kosztował rozsądne pieniądze to będzie moim pierwszym którego kupię ( ponieważ 80-90zł tyle czasu po premierze za F2 jakoś mało mi się widzi).

 

PS: Yano i tak się sprzeda/sprzedało już kilka mln tych gierek na całym świecie więc myślę, że chłopaki z Capcomu wychodzą na tym całkiem dobrze :P (może tak jeszcze MH3 z Wii na PSP tak jak GTA:CW na DS)

Odnośnik do komentarza

Jak zmienić konto na PSP. Ściągnąłem kilka dem z PSS US i nie chcą się odpalać. Znaczy jak użyłem Media Go do ściągnięcia to on chyba mi podmienił konto i grałem, później ściągałem coś z Polskiego i znów. A jak to zrobić bezpośrednio na konsoli. Trzeba kasować konto i robić nowe i tak w kółko? Co trzeba ustawiać po skasowaniu konta?

Odnośnik do komentarza
Jak zmienić konto na PSP. Ściągnąłem kilka dem z PSS US i nie chcą się odpalać. Znaczy jak użyłem Media Go do ściągnięcia to on chyba mi podmienił konto i grałem, później ściągałem coś z Polskiego i znów. A jak to zrobić bezpośrednio na konsoli. Trzeba kasować konto i robić nowe i tak w kółko? Co trzeba ustawiać po skasowaniu konta?

 

 

Po prostu wyloguj się z PSN i zaloguj na innym koncie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...