Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jaka jest różnica pomiędzy kartami magic gate supported a nie supported (kocham ponglisz :lol: ) ? Chcę sobie kupić jakąś tanią przejściówkę micro sd -> memory stick pro duo i nie wiem jak sprawdzić czy jest supported czy nie (zakładając że nie chcę brać ze sobą psp na giełdę gdzie więcej jest kieszonkowców niż kupujących i sprzedających :D )?

Odnośnik do komentarza

Karty na przejściówkach nigdy nie obsługiwały i nie będą obsługiwać MagicGate. Czy jakaś różnica? To zależy tylko i wyłącznie od jakości (oryginalności) danej karty pamięci, najlepiej kupować SanDiski bo one są podrabiane w najmniejszym stopniu, a oszczędzając te parę złotych wiele tracisz (m.in dane, prędkość odczytu/zapisu i możesz mieć później z nią problemy). jeśli chodzi o PSP to nie polecam jakichkolwiek przejściówek, ponieważ PSP potrafi robić problemy.

Odnośnik do komentarza

mam tez ten adapter co coati - photofast i srednio jestem z niego zadowolony. co prawda wyszlo mi wszystko ok 50% taniej, transfery sa lepsze niz na nawet oryginalnych ms, ale np u mnie czasami musze kilka razy wyjmowac i wkladac karte aby konsola ja widziala, gdy upie psp to pozniej lubi sie zawiesic itp. ogolnie uzywam jej tylko jako jako zapasowej karty z grami.

Odnośnik do komentarza

To może ja zapytam bo nie wiem czy jest sens abym szukała. Czy znajdę gdzieś jakieś demo na PSP PES albo FIFY ewentualnie inne dema niż te które są w Store?

 

I jeszcze jedno pytanko. Czy jak kupię grę na PSXa to mogę tylko raz ją pobrać czy jak to jest?

 

Mam tylko Tekkena i Killzone aktualnie i nudą wieje w pracy :/ a nocki mam po 12h i bym w coś pograła :)

Edytowane przez shinu
Odnośnik do komentarza

Poszukaj na pspdemocenter.com i google.

 

Ja mam inne pytanie, jaką metodą na PSP-2000 z przerabialną płytą główną z softem 3.60 zainstalować CFW? HEN i potem instalka M33 czy co?

 

Pierwszy raz widzę na oczy taki stary soft, ale to chyba nic mi nie daje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz już soft M33 to update jest prosty jak normalny, wystarczy ściągnąć oryginalny soft 5.00 i do niego instaler M33, odpowiednio umieścić i pozmieniać nazwy plików, potem w konsoli odpalić instaler M33 który zrobi całą robotę i po sprawie. Jak się instaluje soft M33 masz w poradnikach, zmienia się tylko nazwa pliku (w Twoim przypadku to 500.EBP). Pamiętaj, by mieć naładowaną baterię i podłączaną konsolę do ładowarki.

 

przerabialna plyta = pandora

 

A czytałem coś o ChickHENie i Recovery Flasherze, to chyba lepsze niż bawienie się lutownicą.

 

mam 3.90 m33

 

kupiłem Monster Hunter Umite który wymaga 5.03

 

czy da rade pograć bez update? jakieś homebrew które by oszukało gre?

 

Dlaczego boisz się update'u :P? Dziś już nikt się nie bawi w emulowanie nowych softów, no chyba, że jeszcze do niedawna by oszukać dema i PSStore. Śmiało jedź do góry :D.

 

Chociaż możesz jeszcze spróbować myku z podmianą pliku version.txt we flashu na ten z 5.50, dzięki czemu konsola będzie myślała, że masz 5.50. Nawet w System Information będziesz tak miał :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...