Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest taki plugin czy program czy kij wie co, że da się podłączyć pada od PSX'a do PSP? Wykombinowałem sobie kabel do TV, jeszcze tylko jakby pada dało się podłączyć to miałbym prawdziwe FF VII na TV grane na padzie od PSX'a na malutkim PSX'ie z ekranem i możliwością słuchania muzyki :P.

Odnośnik do komentarza
Joł, czy to normalne że (w 3004) głośniki i kwadrat są "podświetlone" (widać po ciemku) ?

masz wersje silver? btw. podswietlenie ekranu z tego co widzialem w psp300x nie jest zbyt obudowane [psp100x ma tam dodatkowo metalowa ramke i ogolnie konstrukcja jest bardziej zwarta]

 

 

Czy jest taki plugin czy program czy kij wie co, że da się podłączyć pada od PSX'a do PSP? Wykombinowałem sobie kabel do TV, jeszcze tylko jakby pada dało się podłączyć to miałbym prawdziwe FF VII na TV grane na padzie od PSX'a na malutkim PSX'ie z ekranem i możliwością słuchania muzyki :P.

pad z psx do psp? no nie powino byc wiekszych problemow ;] na acid mods masz schemat podlaczenia dualshocka [pad z psx bedzie podlaczac sie podobnie].

zestaw elektronika i do boju ;]

 

ewentualnie podlaczasz pada i psp do pc. i emulujesz kontroler za pomoca homebrew. program dla pc nazywal sie chyba TigVNC [albo jakos podobnie]

Odnośnik do komentarza
Piano black, ale to chyba nie ma różnicy ? :) To co, inni posiadacze 3004 też tak mają ?
zakladam, ze w pewnym stopniu tak [nie mam jeszcze psp300x ;]]

 

 

w jakim celu sluzy polaczenie psp z ps3????(raz je polaczylem no i menusy ps3 mialem na psp,) co mozna z takiego polaczenia uzyskac????

przegladanie audio/foto/video ps3... kila gier tez to wykorzystuje [lair, resistance 2, jakies pilki... reszty gier poszukaj w google].

Odnośnik do komentarza

E tam, jest dobrze, wystarczy tylko uważać, by nie wyłączyć konsolki albo nie zaciąć jej sobie jakimiś źle skonfigurowanymi pluginami or sth.

 

Czy jest taki plugin czy program czy kij wie co, że da się podłączyć pada od PSX'a do PSP? Wykombinowałem sobie kabel do TV, jeszcze tylko jakby pada dało się podłączyć to miałbym prawdziwe FF VII na TV grane na padzie od PSX'a na malutkim PSX'ie z ekranem i możliwością słuchania muzyki :P.

pad z psx do psp? no nie powino byc wiekszych problemow ;] na acid mods masz schemat podlaczenia dualshocka [pad z psx bedzie podlaczac sie podobnie].

zestaw elektronika i do boju ;]

 

ewentualnie podlaczasz pada i psp do pc. i emulujesz kontroler za pomoca homebrew. program dla pc nazywal sie chyba TigVNC [albo jakos podobnie]

 

Właśnie na PC nie chce mi się grać, chciałem mieć konsolkę podłączoną do TV i pada do PSP, wtedy miałbym wszystko prawie jak na PSX'ie (nie pytajcie czemu nie kupię PSX'a - wolę wydać 36 zł na PSStore niż 100 zł na FF VII na płytkach).

 

Zestaw elektronika? Co masz na myśli? Ostatnio wymieniłem sobie obudowę w DS'ie i zaczęło mnie jarać grzebanie we wnętrznościach i oglądanie nagich konsol ;].

 

Odnośnik do komentarza

"Zestaw elektronika? Co masz na myśli?"

 

srubokreciki: plaski i krzyzaczek, lutownica z cienkim grotem i najlepiej regulacja temperatury; tasma izolacyjna, jakies cienkie przewody [najlepiej kynar], ostry nozyk, jakis srodek na trzesace sie łapy, troche wolnego czasu, młotek, wiertarka, opalarka, imadlo, pilka do metalu... ok zaczynam juz przesadzac ;]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...