Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

[..]

 

Proszę jeszcze o odpowiedź na poprzednie pytanie (to z ekranikiem).

wytlumacz na czym polega twoj problem z ekranem, bo ja nie widze problemu...

 

 

Kolego mi również tutorial niewiele pomógł, a korzystałeś może z pluginu MacroFire? U mnie on dał radę

 

Czym jest ten plugin/co on daje ??

qj.net i sprawdz... google tez lubi pomagac w trudnych sytuacjach

Odnośnik do komentarza

Jest to plugin pozwalający ustawić analoga wg. własnych upodobań. Do tego przypisać można funkcje do klawiszy, których normalnie brak (np. combo trójkąt + kwadrat pod R). Przydaje się to w wielu grach, chociaż tylko i wyłącznie korzystam z niego aby odpowiednio skonfigurować analoga, tj. aby samochód, postać itp. nie skręcała wciąż w na ukos w lewo i do góry. Kalibracja w postaci krążenia analogiem nie pomagała, lub pomagała na krótką chwilę... Naprawdę polecam z niego skorzystać, a nóż widelec. Poza tym wiele osób pisało, że był on ostatnią deską ratunkową i uchronił ich analoga od wymiany ;)

Odnośnik do komentarza

Mój problem z ekranikiem polega na tym, że jest rozklejony.

w twoim wypadku lcd sie 'rozkleił' tzn. panel z pixelami odlepily sie od polimeru przez co podswietlenie inaczej padalo na lcd. w efekcie powstalo to co jest widoczne na foto.

problem hot/bad pixeli jest podobny tylko, ze w tym wypadku odkleja sie 1/kilka pixeli od panelu elektronicznego.

Na razie nie chcę oddawać konsoli na gwarancję i wolałbym to zrobić gdy konsolą się już nacieszę. Tak więc czy problem ten jest tylko i wyłącznie fabryczny czy występuje też po jakimś czasie. Po prostu za ten miesiąc mógłbym powiedzieć w sklepie że wczoraj mi wyskoczyło, bo o ile się nie mylę to na zgłoszenie towaru na gwarancję ma się jakiś czas od wystąpienia problemu.

Odnośnik do komentarza

:( Czyli po łykendzie muszę się rozstać z konsolką :(

 

Mam w takim razie jeszcze jedno pytanie:

 

gdy obracam konsolkę wokół własnej osi w pionie a na ekranie jest coś jasnego (np. biała tapeta) to na samej górze i samym dole ekranu pojawiają się kolorki (obstawiam że to załamanie światła na obudowie która jest trochę wyżej niż ekran). Coś jest z obudową czy to normalne ?

Odnośnik do komentarza

A więc zadam pytanie:

 

W końcu po jakimś czasie wziąłem się za swoje psp, zupdate'owałem softa do 5.00 m-33, i kupiłem oryginalną kartę sony 4 giga, wszystko co trzeba powgrywałem i jest ok, nagrałem sobie kilka gier, odpaliłem rock band, wyszedłem guzikiem home by odpalic inną grę, patrze a tutaj pisze "There are no games", podłączam do kompa, i gry są, ale jednak ich nie ma, jak dograłem jakąś inną grę to jej też nie było "ale miejsce na karcie jednak jest zajęte", wiec zrobiłem formata, znowu powgrywałem wszystko od nowa, właczyłem gre, wyszedłem i znów to samo, gier nie ma, ale jednak są, o co k@#$a chodzi :/ przecie to oryginalna karta, co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
jak myślicie opłaca się? http://www.allegro.pl/item719513272_jak_no...l_4gb_wawa.html zwracać szczególną uwagę na coś przy kupnie używanego psp?

 

 

Nie bardzo się to opłaca. Wgranie tego wszystkiego trwa może z 30 minut, a programy są darmowe. Konsola jest warta najwyżej 450zł a nie 600, nie naciągajcie się na takie "atrakcje" o których pisze w całym opisie - naciągactwo tylko i wyłącznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...