Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kalinho
A więc zadam pytanie:

 

W końcu po jakimś czasie wziąłem się za swoje psp, zupdate'owałem softa do 5.00 m-33, i kupiłem oryginalną kartę sony 4 giga, wszystko co trzeba powgrywałem i jest ok, nagrałem sobie kilka gier, odpaliłem rock band, wyszedłem guzikiem home by odpalic inną grę, patrze a tutaj pisze "There are no games", podłączam do kompa, i gry są, ale jednak ich nie ma, jak dograłem jakąś inną grę to jej też nie było "ale miejsce na karcie jednak jest zajęte", wiec zrobiłem formata, znowu powgrywałem wszystko od nowa, właczyłem gre, wyszedłem i znów to samo, gier nie ma, ale jednak są, o co k@#$a chodzi :/ przecie to oryginalna karta, co jest nie tak?

to przez grę rock band unpluged. aha... piracto jest be itd...

 

to co musisz zrobić to utworzyć dodatkowy folder w folderze iso i tam zrzuć rock band'a. najlepiej w ogóle nie graj w tę grę albo, skoro już piracisz, ściągnij wersje, która naprawia ten bug.

 

btw - piractwo jest złe

 

Odnośnik do komentarza
A więc zadam pytanie:

 

W końcu po jakimś czasie wziąłem się za swoje psp, zupdate'owałem softa do 5.00 m-33, i kupiłem oryginalną kartę sony 4 giga, wszystko co trzeba powgrywałem i jest ok, nagrałem sobie kilka gier, odpaliłem rock band, wyszedłem guzikiem home by odpalic inną grę, patrze a tutaj pisze "There are no games", podłączam do kompa, i gry są, ale jednak ich nie ma, jak dograłem jakąś inną grę to jej też nie było "ale miejsce na karcie jednak jest zajęte", wiec zrobiłem formata, znowu powgrywałem wszystko od nowa, właczyłem gre, wyszedłem i znów to samo, gier nie ma, ale jednak są, o co k@#$a chodzi :/przecie to oryginalna karta, co jest nie tak?

 

 

..., ale gra nie jest oryginalna.

Odnośnik do komentarza

witam jestem zielony jak trawa a raczjej jak Reptile w miejscu mego avatara :D w sprawach PSP mam je od wczoraj i nie jarają mnie przeróbki i gra na piratach psp, ale w klasyki z psx-a bym zamłucił czyli pewnie bez przeróbki nie uda mi sie odpalic zapasowej kopii gry z psx-a? A i mam jeszcze jedno pytanie moja slimka ma baterię 1200 mah a widziałem jakieś " mejd in czajna" na allegro 3600mah czy faktycznie są dobre dla konsolki i czy wydłuzają faktycznie czas działania ? Oraz jaką kartę pamięci polecacie od 2 do 8 giga zamykających sie w cenie do 80? z góry dziękuję mnie za oświecenie :)

Edytowane przez Sadzikkk
Odnośnik do komentarza

Ja mam malutki problem z moim PSP. Soft 5.00 m33-4. Gry czy to z karty czy z UMD wieszają się jak głupie. Wczorajsza 3h sesja z Sega Rally zakończyła się zwiechą, w harvest moonie to samo. Dość często się tak robi w różnych grach. Na poparzednim PSP z softem 5.00 m33-6 problemów takich nie miałam. Wina softu czy konsoli? Resetowałam już pamięć flash i karty. Karty oczywiście oryginalne

Odnośnik do komentarza

fajnie ;]

 

z czyms takim sie jeszcze nie spotkalem. strzel dobrego, pelnego formata na memorkach ;]

jaki to model konsoli?

 

edit// wydaje mi sie, ze momorki to fake'i...

 

edit2// robiles to co opisalem w poprzednim poscie?

 

edit3// w sumie to grasz na piratach i nie powinienem Ci pomagac ani niczego sugerowac... ale to calkiem ciekawe :>

Odnośnik do komentarza

łatka do softu to czyli mam wgrać 5.00 m33-6? :)

 

Format memorek poszedł. A co do grania na piratach to dlaczego od razu takie oskarżenie? :>

 

Sega i Harvest to gry płytkowe. Final z Store kupiony :) Kilka gierek również. Gdyby były to piraty to wiesz :)

 

A memorke w sklepie firmowym sony by mi wcisnęli lipe?

 

Edit://

 

W ogóle ma ktoś działające emulatory do GBC i GBA na PSP? Bo jak wgrywam swoje to wywala mi błąd 8002014C :/

Edytowane przez shinu
Odnośnik do komentarza

to wgraj oryginalny soft i nie bedzie problemu... aha chcesz miec mozliwosc odpalania HB.

 

k, wgraj ta latke i zobacz jak konsola zareaguje [wgrywanie latki trwa doslownie kilka sekund]

 

co do gba to sprawdz gpSP

 

edit// nie napisales jaka to wersja konsoli... jesli fat to dograj mu kernel 1.50 i sprawdz jakies starsze wersje emu pisane wlasnie pod niego[wtedy hb kopiujesz do folderu game150].

Odnośnik do komentarza

Coś mi się wydaje, że to z RM jest problem i tam pewnie coś będzie nie tak jak trzeba ustawione, a format flasha1 nie kasuje tamtych ustawień. Czasami zdarza się że pluginy zakłócają pracę systemu poprzez złe skonfigurowanie, albo po prostu niektóre się ze sobą gryzą. Wyłącz wszystkie pluginy, sprawdź w ustawieniach czy wszystko masz ok, jaki sterownik i jakie prędkości CPU i BUS i spróbuj potesotwać bez karty pamięci w czytniku.

 

PS: CoATI - shinu to chyba dziewczyna jest?

 

edit/. Łatkę czyli wygooglaj 5.00M33 patch

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Się pracuje w salonie gier to i się gra :)

 

W sumie to po nocce nie zaliczyła konsolka jeszcze "nagłego stopu" więc jest szansa że była to wina poprzedniego softu :) Nie potrafię jeszcze w 100% stwierdzić czy jest ok bo zagrywałam się tylko w Crasha Of The Titans i powiem że to jest kosmiczna gra :) prawie skończona ;) Ciekawe czy na X360 są jakieś różnice większe niż tylko w grafice? Fakt faktem że na chwilę obecną wszystko gra :)

 

Jeszcze raz dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Trzcina :F miłym trzeba być dla każdego bez względu na płeć, chyba że ktoś jest tak leniwy że się mu nie chce poszukać na forum czy w googlach.

 

Co do shinu, wiecie jak rozpoznać jakiej płci jest użytkownik piszący na forum? Natężenie emotikonów w każdym poście u kobiet jest tak duże, że na ekranie robi się aż za żółto. Poza tym ona już kiedyś mówiła że nie jest facetem i pouczałem tak kogoś już tutaj oprócz CoATI'ego.

 

Co do PSP z CFW to jedna wielka zagadka, mała pierdoła i narobi takich szkód że ciągnie to za sobą godziny "zabaw".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...