Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Co do shinu, wiecie jak rozpoznać jakiej płci jest użytkownik piszący na forum? Natężenie emotikonów w każdym poście u kobiet jest tak duże, że na ekranie robi się aż za żółto.

o kurna! :P wydało sie! tez jestem kobietą :D

 

 

 

 

btw jaka jest najładniejsza graficznie gra na psp? nie chodzi mi o artyzm tylko o wyciskanie z konsoli soków :P

chciałam zobaczyć na cos stać psp :P (tylko nie mowcie ze GOW :D , tzn.. moze i gow, ale chodzi mi porpostu o najlepsza jakosc grafiki, czyli obiekty/textury itp)

jaką gre byscie zaproponwowali? :>

Odnośnik do komentarza
btw jaka jest najładniejsza graficznie gra na psp? nie chodzi mi o artyzm tylko o wyciskanie z konsoli soków :P

chciałam zobaczyć na cos stać psp :P (tylko nie mowcie ze GOW :D , tzn.. moze i gow, ale chodzi mi porpostu o najlepsza jakosc grafiki, czyli obiekty/textury itp)

jaką gre byscie zaproponwowali? :>

 

Z tych co grałem to Tekken 5 i Monster Hunter U, a z 2D to GGXXAC+.

Odnośnik do komentarza
jak to po co?

 

zeby grac w starsze tytuly i gry, ktore juz sie posiada w kolekcji...

 

W końcu pewnie da radę wgrać custom firmware i gry, który mamy w kolekcji będzie można puścić z ISO.

Ważne żeby dobrze się trzymało i krzyżak i gałka był na przyzwoitym poziomie.

Odnośnik do komentarza
No wlasnie tak sie zastanawialem... ktos nowy kto kupi PSP Go, nie bedzie w stanie pograc w stare gry... dopoki nie pojawia sie na PSS. Co wiecej aby moc je kupic, musi miec PS3...

 

Czy jest cos co przegapilem? Bo generalnie to jest to idiotyczny pomysl. Tak sadze... JEzeli jest inaczej niech mnie ktos oswieci.

 

 

Nie rozumiem na co Ci PS3 żebyś mógł kupować gry na PSP? Można użyć przecież do tego komputera.

Odnośnik do komentarza

1. Czy mozna gdzies dostac klapke do slima dzieki ktorej mozna wlozyc baterie od fata i ja zamknac ? Pewnie nie ale wole sie upewnic, bo znajomy rozwalil swojego fata i moglby mi tanio odsprzedac baterie ;]

 

2. Co jesli wyrobi mi sie krzyzak ? Pod nim jest gumka taka jak w dual shockach ?

 

3. Ktory lepszy:

 

- http://allegro.pl/item728884876_kabel_comp...sc_zlocony.html

 

- http://allegro.pl/item719193427_kabel_comp...do_tv_psp7.html

 

?

Ten pierwszy moglbym odebrac nawet dzisiaj, zastanawiam sie tylko jak z jakoscia.

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

Z tym kablem smiesznie wyszlo - pojechalem go odebrac, a na miejscu okazalo sie, ze to taki sam kabel jak w drugim linku ;] .Ale nie chcialo mi sie klucic o to, doplacilem za to ze kupilem praktycznie od reki i nie zaluje, fajnie sie gra na tv :)

 

Moge prosic o jakis namiar na taka klapke ? (sama, bez baterii). Na allegro znalazlem tylko jedna, i to z bateria za jakies 60zl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...