Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

masz tak tylko z tą jedną grą? dziwny problem xD

 

zakladam, ze robiles formaty memorki i flash1? sprawdzales na roznych ustawieniach no-umd, lacznie z wylaczeniem tej opcji?

 

Podobny problem mam z carbonem, ale tam przynajmniej dochodze do menu startowego po czym gra się zawiesza :turned:

 

edit:

Zmiana kernela nie pomogła, wyłączenie pluginów także nie.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza
Być może to wina gry, gdy u mnie coś nie działa sciągam inną wersje.
przeczytalas co napisal wczesniej? :F

 

mordechay - mi nie chodzilo o krenel tylko o opcje no-umd [dostepne w vsh menu po nacisnieciu select w menu konsoli]

 

Wiem, wiem, ale winner mowil o kernelu, a z opcją no-umd to próbowałem i nic.

 

btw: czy jest mozliwe zeby w jakiejs grze pogorszyla sie grafika?zauwazylem takie cos w pesie i test drivie albo wydaje mi sie po prostu;/

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Mam problem z Gran Turismo 2. Chodzi płynnie, ale zbyt wolno (prawie 2 sekundy w rzeczywistości = 1 sekunda w grze). Procesor jest ustawiony na 333 MHz, oprócz tego ściągnąłem "wszystkie popsy by Coati", które nie działają, mimo że wszystko zrobiłem wg instrukcji. Mam softa 4.01 M33 i konsolę w wersji slim. Co robić?

Odnośnik do komentarza

ta moja paczka dzialala dobrze na poprzednim sofcie... poszukaj innej. wiem, ze pops dziala na tym sofcie tylko ten z mojej paczki cos nie chce :/

 

to GT2 to pal czy ntsc? moze przy konwersji nie zostal zaaplikowany palfix i gra dziala w 50kl/s? hmmm

 

zobacz na psp-team.pl forum - tam powinny byc jakies "nowsze" paczki z popsami

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
a moze ten eboot jakis trefny jest? robiłem eboot'a płytki Simulation z ISO z emuparadise, też NTSC, i na 3.90 m33 działa bez zarzutów...

Nie wiem czy to wina eboota, bo teraz przerobiłem swoje .iso, które na pecetowym emulatorze chodzi idealnie, a na PSP występuje ten sam problem co ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
a moze ten eboot jakis trefny jest? robiłem eboot'a płytki Simulation z ISO z emuparadise, też NTSC, i na 3.90 m33 działa bez zarzutów...

Nie wiem czy to wina eboota, bo teraz przerobiłem swoje .iso, które na pecetowym emulatorze chodzi idealnie, a na PSP występuje ten sam problem co ostatnio.

Wyczytałem na różnorakich forach, że do softa 4.01 nie potrzeba popsloadera, więc może dlatego mi nie działał. W każdym razie sformatowałem kartę, przestawiłem kernel na 1.50 i nadal to samo. Przy większej zadymie na trasie nadal gra mi zwalnia (np. podczas startu).

 

EDIT: No, w końcu natknąłem się na rozwiązanie problemu. Ściągnąłem plik z opisu do tego filmiku, ustawiłem popsa na 3.71 i teraz gra śmiga niemal idealnie ;].

 

EDIT 2: Na trasach szutrowych, gdzie nie ma przeciwników, gra i tak chodzi zdecydowanie szybciej. Cóż, chyba nic nie da się z tym zrobić.

Edytowane przez Grzehoo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...