Skocz do zawartości

Resistance: Fall Of Man


adi

Rekomendowane odpowiedzi

tak cloven widocznie to sa ci dziwni komandosi ktorych czasem mozna znalesc ciala na levelach i ci co pojmali n akoncu Hala.. ale jedna notatka zwyklego wojaka mowi " jestesmy otoczeni przez cloven, slyszmy ich glosy, jest ich coraz wiecej , jeden z naszych poszedl po cos tam i nie wrocil" ni edo konca zacytowane no ale... gra ma potencjal, szczegolnei fabularny, mozliwe choc nie znam tej gry bedzie to na miare Halo z xboxa gdzie fabula byla mocna strona gry , przynajmniej tak wnioskuje z wypoweidzi ...

jednostki specjalne ludzi to "black ops", czyli komandosi ktorych zwłoki leżą w niektórych levelach na kampanii.prawdopodobnie to też produkt jakichś eksperymentów. cloven to prawdopodobnie chybryda tylko z ludzkim wyglądem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Dziś rozegrałem kilka meczyków. Ludzi nadal całkiem dużo, mecze wyszukiwało bardzo szybko. Miałem rozegrać tylko jeden mecz, tak z nudów, aby przypomnieć sobie, jak to się grało w R1. Skończyłem prawie po 3 godz. Ta gra zjada MW2 po względem rozgrywki. Co z tego, że broni jest kilka, nie ma żadnych perków itp. dziadostwa, a mapy nie są najlepsze (o grafice nie wspominam), skoro tu liczy się SKILL, a nie szczęście i kampienie po rogach jak w pewnym fpsie ;). Sprzedanie dwóch headshotów pod rząd daje znacznie większą frajdę niż w takim MW2. Tutaj jeżeli ktoś wskoczy mi na plecy, to mam szanse się odwrócić i wyjść z tego cało! W MW2 nie mam żadnych szans, bo podam po... sekundzie, nawet nie widząc skąd padły strzały. Gra opiera się na skillu, tutaj nie ma mowy o kamperach, których w MW2 jest pełno, bo system rozgrywki nadaje się świetnie na tego typu "grę".

 

Czekam na R3, które miejmy nadzieję powróci do korzeni. Insomniac Games doskonale wie, że R2 im nie wyszło (co ostatnio przyznali), a więc są szansę, że R3 to będzie takie R1 z kilkoma ulepszeniami.

Odnośnik do komentarza

 

Czekam na R3, które miejmy nadzieję powróci do korzeni. Insomniac Games doskonale wie, że R2 im nie wyszło (co ostatnio przyznali), a więc są szansę, że R3 to będzie takie R1 z kilkoma ulepszeniami.

 

 

Tzn multi im nie wyszło, bo singiel to dla mnie nr 1 FPS na PS3. W multi osobiście nie gram, więc dla mnie R2 to ogólnie najlepszy FPS na PS3, a zaraz za nim R1 :)

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, Najlepsze multi na PS3, Bez zbednego (pipi)enia, bez prkow, bez przewagi osob dluzej grajacych (bronie , atuty itd)

 

Jestes dobry to odwracasz sie i jedziesz gamonia po glowie zanim on zdazy Cie zabic. Fantastyczna gra i koniec.

 

R2 - super single dobry co-op , beznadziejne multi (tak sie konczy proba pojscia w strone cod4)

 

Mam ogromna nadzieje ,ze wroca do multi z czesci pierwszej

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam ogromna nadzieje ,ze wroca do multi z czesci pierwszej

Szanse ku temu są, zwłaszcza, że sami ostatnio się przyznali, że multi w R2 im nie wyszedł. Zresztą naczytali się odpowiednich postów na oficjalnym forum gry ;)

 

 

Jestes dobry to odwracasz sie i jedziesz gamonia po glowie zanim on zdazy Cie zabic. Fantastyczna gra i koniec.

 

To powinno być wypisane w każdym studiu developerskiem zajmującym się tworzeniem sieciowych FPS. MW odniósłby taki sukces, gdyby IW kierowało się właśnie tym? Jasne ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...