Skocz do zawartości

Resistance: Fall Of Man


adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam kłopoty ze zdobyciem pewnych skillów.

Otóż :

-jak zrobić Bulss-Eye Trap ??

-jak ułożyć 15 zwłok Chimer w jednym miejscu??

-One eye dog-mam ze snajperki ustrzelić tego biegającego jakby dzika czy trafić mu w oko??

Wie ktos może ?? :(

nie skladasz 15 zwlok chimer tylko albo musiszesz przeskoczyc 15 razy zwloki albo je uderzyc z kolby.

Psa musisz popstu zabic , nie musisz celowac w oko.

Bull-eye trap tu chodzi o to ze jak zrobisz sbejalny atak bullem nie w potwora tylko np zwloku i zaczniesz strzelac to wokol tych zwlok zaczna sie gromadzic pociski tworzac tak zwana pulapke i pozniej celujesz we wroga i poraz drui uzywasz specjalnego ataku , wtedy te wszystkie pociski uderza w niego na raz , za co dostaniesz skilla.

anyway : www.gamefaqs.com <-tutan znajdziesz wszystko

Odnośnik do komentarza
Tytul wybitnie mi "nie podchodzi", przeszedlem pare misji i sądze ze na tym koniec...moze, ale to moze, kiedys tam w akcie desperacji dam jej druga szanse...

 

i owy akt desperacji nadszedl ... z tradycyjnego braku laku, bądź też okrojonej tygodniowki postanowilem przejsc ta gierke i "mieć z głowy" ... poziom trudnosci..hmm... nie powinno byc tak ze grasz grasz, dalej grasz, lekko sie meczysz, czasem bardziej, dochodzisz do ostatniego bossa i wtedy masz p...(pipi)ane? ... a w R:FOM przynajmniej bylo tak: pierwsze misje-zero wczutki, non stop smierc, pozniej looz...robie co chce...dalej, lekko sie sprezylem w paru miejscach...a ostatnia misja to nie wiedzialem czy sie smiac czy co...joke? musze przyznac ze pozycja z lekka wciagajaca po ilus tam pierwszych misjach, troche męcząca (długa?) i kiedy wkoncu zobaczylem napisy koncowe, odetchnalem z ulga i powiedzialem "wkoncu k..wa" ... odszczekuje co wczesniej wypisywalem-nie jest to badziew roku, ale tez rewolty nie robi na rynku...przyzwoity tytul. nic wiecej...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mi sie osobiscie gra bardzo podoba...dluga,nie konczy sie jej szybko,miejscami dosc trudna nawet na niskim poziomie trudnosci,wiele roznych przeciwnikow z rozna bronia(nie tak jak w innych grach co sie walczy przeciw armii klonow ;P),zroznicowane mapy,skill pointy i intelligence reports ktore mozna dostac lub znalesc,mozliwosc ukonczenia kampanii na dwoch graczy(co w bardzo nielicznych grach jest mozliwe) no i ONLINE(njabardziej podoba mi sie mapa <<Hangar>>....dostane sie do mojego ulubionego miejsca i zaczne wszystkich zdejmowac ze snajpery;P ;D).Ja gre ukonczylem na normalu i teraz chce na trudnym ale glownie gram przez internet.Chetnych serdecznie zapraszam do gry-ID:KillerPL.Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Warto kupowac te dodatki za 17 zl... wiem ze jedne zawiera dwie mapy ale drugi juz nie.. i wogole jesli ktos jeszcze gra w resistanca on-line niech mnie doda do listy , chetnie poszpilam... id:styku

 

 

I jeszcze jedno pytanie do milosnikow tej gry, odnalazlem notatke dajaca do myslenia... NIe jakie Clove'ny otoczyly jaka jednostke i suzkalem co to te cloveny i nie mam w opisach ...

Kolejna notatka to gdy odbijmy dowodzenie a dokladnie samoloty z bazy znajdujemy notake o tym jak amerykance jak sie nei myle przylautja z zajkims ladunkiem i z iwelka ochrona tego ladnku i nikt tak doklandie nie wie o co chodzi.... ma ktos jakie spomysly ??

Edytowane przez Styku
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mnie skutecznie od Resika odciągnął dopiero CoD4. Chyba miałem już dosyć klimatów Sci-Fi i poszedłem w stronę szeroko pojętego realizmu. Poza tym wybór klasy naszego wojaka i możliwości ustawień przebijają tylko dwie rasy z R:FoM. Chociaż Res jest niedościgniony jak dla mnie pod względem stabilności rozgrywki i płynności.

Odnośnik do komentarza

Takie małe pytanko, czym różnią się między sobą poziomy trudności? Przedwczoraj przeszedłem gre, chciałem ot tak popatrzeć sobie, ile było lokacji, i okazało się, że całą grę, oprócz pierwszego poziomu, zaliczoną mam na easy -_- Nie mam pojęcia, jak to się stało, jestem pewien, że zawsze kiedy musiałem, wybierałem medium... W każdym razie chcę sie dowiedzieć, czy dużo zabawy straciłem. Będe wdzięczny za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Ponawiam swoje pytaniemoze ktos odpiwie, co to sa Ci Cloven...?? spotkalem sie z nimi w jednej notatce i nie wiem o co chodzilo... Wogole ktos mi poweidzial ze prawdopodobnie to sili alianckie maczaly palce w stworzeniu Chimery.. moze mi ktos ta czesc fabularna wyjasnic, bo mnie to troche meczy , jelsi nie na forum to na privie???

Odnośnik do komentarza
Takie małe pytanko, czym różnią się między sobą poziomy trudności?

Tak w uproszczeniu, to mają więcej HP i mają większą siłę rażenia.

 

Ponawiam swoje pytaniemoze ktos odpiwie, co to sa Ci Cloven...?? spotkalem sie z nimi w jednej notatce i nie wiem o co chodzilo... Wogole ktos mi poweidzial ze prawdopodobnie to sili alianckie maczaly palce w stworzeniu Chimery..

To są jakieś jednostki specjalne ludzi.

Co do Chimery, to obejrzyj sobie intro; wszystkiemu są winni ruscy, jak zwykle.

Niedługo wyjdzie cz. 2, to się wszystkiego dowiesz.

Odnośnik do komentarza

tak cloven widocznie to sa ci dziwni komandosi ktorych czasem mozna znalesc ciala na levelach i ci co pojmali n akoncu Hala.. ale jedna notatka zwyklego wojaka mowi " jestesmy otoczeni przez cloven, slyszmy ich glosy, jest ich coraz wiecej , jeden z naszych poszedl po cos tam i nie wrocil" ni edo konca zacytowane no ale... gra ma potencjal, szczegolnei fabularny, mozliwe choc nie znam tej gry bedzie to na miare Halo z xboxa gdzie fabula byla mocna strona gry , przynajmniej tak wnioskuje z wypoweidzi ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...