Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie?:

LG-Dyskwalifikacja na starcie..

Miałem w salonie 32G5000 pochodził 3 miesiące i matryca padła(czarne pasy na ekranie..)

Niby fajny design ale to tylko pozory z przody fajnie z tyłu klapa plastik jak w klapie od kibla..jakość telewizorów lg z dolnej półki pozostawia wiele do życzenia..

jak dla mnie z telewizorów ze średniej półki to tylko: Samsung,Panasonic,Sony,JVC,Toshiba9jedna wada- XF,ZV awaryjne jak ch**).Później z lcd tylko KURO.

Odnośnik do komentarza
jak dla mnie?:

LG-Dyskwalifikacja na starcie..

Miałem w salonie 32G5000 pochodził 3 miesiące i matryca padła(czarne pasy na ekranie..)

Niby fajny design ale to tylko pozory z przody fajnie z tyłu klapa plastik jak w klapie od kibla..jakość telewizorów lg z dolnej półki pozostawia wiele do życzenia..

jak dla mnie z telewizorów ze średniej półki to tylko: Samsung,Panasonic,Sony,JVC,Toshiba9jedna wada- XF,ZV awaryjne jak ch**).Później z lcd tylko KURO.

 

Ja bym nie dyskwalifikował od razu wszystkich telewizorów tej marki. Sam posiadam 32lg5700 (co prawda od kilku dni) i jestem baaaardzo zadowolony z jakości obrazu (zarówno sdtv (wiadomo, że nie należy spodziewać się cudów), dvd i x0).Wszystko zależy od tego, jaką serię lcd bierzemy pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

KURO LCD miały premierę dość niedawno, PIONEER od razu zdementował plotki że produkcja PLASM zostanie zakończona, nadal koncern bedzie specjalizował sie w produkcji telewizorów plazmowych .

 

PIONEER KRL-32V KURO 32"

 

CENA: 5000zł +/-

Cena z kosmosu ale warto..

 

4127.jpg

Edytowane przez zwierzakX360
Odnośnik do komentarza
KURO LCD miały premierę dość niedawno, PIONEER od razu zdementował plotki że produkcja PLASM zostanie zakończona, nadal koncern bedzie specjalizował sie w produkcji telewizorów plazmowych .

 

PIONEER KRL-32V KURO 32"

 

CENA: 5000zł +/-

Cena z kosmosu ale warto..

dzieki za ostrzezenie, bede omijał z daleka

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

co mozecie mi powiedziec o tym monitorze?

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/69350/

 

chce go do laptopa i w przyszlosci do zydboksa, czy wielkosc dobra to zlukam w sklepie, ale chce wiedziec jak to jest z samsungiem, i czy warto w to wchodzic.

 

alternatywe mam taka ze kupie 22 cale benq t2200hd, lub iiyame e2208.

 

z gory dzieki za wszelka pomoc i wskazowki

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze lepiej dorzucic 1k zl i kupic Samsunga LE32A551. 22 cale to naprawde malo. A za 1,8 zeta masz 32 calowego Samsunga full HD, ktory swietnie nada sie do gier i do ciagniecia obrazu z kompa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

bardzo zabawny jestes, po pierwsze nie chce tvhd, po drugie w linku jest 24 calowy, po trzecie nie dorzuce zadnego tysiaka,po czwarte pytalem sie o te monitory a nie zadne inne, po piate naucz sie czytac, po szoste idz do pracy.

 

czekam na wypowiedz kogos kto ma cos madrego do powiedzenia, i nie bije dziewczyny :closedeyes:

Odnośnik do komentarza

Ogolnie kupowac monitor, do czegos innego niz do kompa (pisales ze w przyszlosci tez do 360) jest slabe. A z opinii wynika ze ten Samsung jako urzadzenie wyswietlajace obraz z kompa jest swietny... wiec sie nie czepiaj.

 

No i raz mi sie zdarzylo, po pijaku i to szarpanie bylo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...