Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

Jest takie przyslowie 3xS: Sony, Samsung, Sharp jezeli chodzi o lcd, wiec raczej mozna zaufac, mimo ze moj stary kineskop Samsunga to byl szajs (ucinal obrazi go krzywil).

 

Milan po prostu mam 32 cale w pokoju i to jest dla mnie malo, wydaje mi sie ze 24 moze rowniez wydawac Ci sie male.

 

Co do tego modelu, ktory dales w linku

 

Matryce TN charakteryzują się przyzwoitą szybkością działania i bardzo dobrym obrazem. Monitory z matrycą TN nie są polecane do zastosowań profesjonalncyh, natomiast doskonale radzą sobie we wszelkiego rodzaju multimediach (grach czy też filmach). W technologii TFT za każdy piksel odpowiedzialny jest określony tranzystor. Technologia ta pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów obrazu w szczególności poprawia kąt widzenia oraz czytelność obrazu.

 

Powinien sie elegancko sprawdzic w multimediach.

 

Odnośnik do komentarza
Milan po prostu mam 32 cale w pokoju i to jest dla mnie malo, wydaje mi sie ze 24 moze rowniez wydawac Ci sie male.

A może po prostu nie ma miejsca w pokoju?

 

Ten LCD jest naprawdę dobry. W Samsungi można inwestować w ciemno. Bezawaryjność to norma w tych monitorach. Zastanów się jeszcze nad jakimś BenQ,ale ten też jest świetny. Zero smużeni et cetera.

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze, to o nie mam pojecie, zapewne bedzie ok, ba pewnie swietnie, ale od wielu osob slyszalem, iz najlepsze jest polaczenie HDMI-HDMI. Tylko zapewne nie masz zlacza HDMI w lapie. Jak jestes tak napalony na ten monitor, to go bierz wydaje sie byc naprawde przyzwoitym sprzetem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no widzisz ;]

 

w laptopie mam tylko d-suba, a boxa podlacze przez dvi, ktore ponoc ma minimalne roznice co do hdmi, chodzi chyba bardziej o to ze hdmi moze miec dluzszy kabel i przenosi a/v razem.

 

dzisiaj jade do sklepu nie dla idiotow zobaczyc czy maja go, obejrze jak to wyglada

Odnośnik do komentarza

Mam Sharpa 32x20e. O ile obraz przez hdmi jest dla mnie cudny, to kablowka zasysa, a cos innego niz 720p po componencie to kicha straszna (420p wiele zaklocen, okropne nieregularne linie na calym ekranie, 1080i widoczne jasniejsze i ciemniejsze pasy na jednolitym tle). No ale po to sa HDMI, zeby nie uzywac componenta, a wiekszosc lcd, ktore widzialem slabo radzi sobie z sygnalem analogowym/antenowym. Ale do HD miodzio.

Odnośnik do komentarza

co to za różnica kto składa, żółte czy białe ręce fabryki na Węgrzech czy w Polsce kontrolują Japonczycy tzn: Polak pracuje na lini produkcyjnej a Japończyk kontroluje jego prace.

OlooS skocz do MM lub Staurna i zobacz oba tv na żywo i sam wybierz który ci bardziej pasuje bo parametry mają podobne.

 

Edytowane przez zwierzakX360
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Milan, dowiedz się czy ma obsługę 1080p, tzn. czy dodaje pasy. Jak nie, to będziesz musiał zaakceptować lekkie rozciągnięcie obrazu, lub jego ucięcie.

 

a co tym dashboardem? slyszalem ze jest opcja 16:10, a 1920x1200 to chyba wlasnie 16:10...

 

 

tu jest napisane ze tak...

http://www.pcrush.com/product/LCD-Flat-Pan...een-LCD-Monitor

 

bylem w MM i nie mieli tego monitora.

 

ale jutro chyba ide go kupic, chyba ze dostane olsnienia, lub wy mnie olsnicie ;]

 

chyba juz znamy odpowiedz ;]

http://www.overclock.net/monitors-displays...w-has-my-5.html

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Witam w Nowym Roku !

Ostatnio dostalem fajny przyplyw gotowki, mianowicie 3000zl. Chcialbym w koncu kupic jakis LCD i PS3 (na konsole skladam sie z dziewczyna). Zalezy mi na jak najlepszej jakosci oczywiscie, przekatna ma byc niezbyt duza, bo nie mam wiele miejsca w mieszkaniu (wynajmuje). Znalazlem na Allegro cos takiego :

http://allegro.pl/item511086133_samsung_lc...is_i_sklep.html

Cena jest niezbyt wysoka (chyba troche poszly w dol te ceny przez swieta?). Kompletnie sie nie znam na tym, ale ten TV ma niskie zuzycie energii, co bardzo by mi odpowiadalo (w koncu bedzie to chodzilo z zestawem z PS3 hehe ;)

Co do przekatnej, to na razie pod reka nie mam miarki, ale mytsle ze tak do 32" to juz bedzie dla mnie spoko.

Jesli macie jakies inne typy do 2000zl. to czekam na reakcje.

 

 

p.s. znalazlem jeszcze to

http://allegro.pl/item519114376_sharp_aquos_32_uzywany.html

cos tanio jak na full HD ?

Edytowane przez hair_of_the_dog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...