Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

aa zapomnialem ze wczoraj bylo swieto i sklepy zamkniete :(. A swoja droga mam jeszcze pytanie czy 37 calowa wersja Samsunga ( B650) ma dokladnie to samo co czterdziestka ?? Tzn ta samo jakosc komponentow, ekranu itd??

 

No wlasnie dobre pytanie, bo jesli postawie na ten model to raczej 40 lub wyzej...

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie jeszcze. Co sadzicie o sklepie Euro RTV AGD ?? Na poczatku pomyslalem sobie super. 40 cali Samsung za jakies 3890 zeta i 0 % raty. Zaczolem spisywac umowe co do rat i nagle gosc mnie probuje naciagac to na jakies przedluzanie gwarancji za oplata to na tamto i juz to mnie wkurzylo. Potem sie okazalo ze raty oczywiscie takie super 0%% nie są i jakies 200 zeta trzeba doliczyc. W sumie zniechecili mnie troche tym wszystkim a na szczescie moge sie jeszcze wycofac bo poszedlem pozno i nie mogli sprawdzic mojej wyplacalnosci z banku. Teraz stwierdzilem ze moglbym nawet podarowac sobie raty i wziasc cos od reki. Tylko czy jest jeszcze jakas tania opjca w KRK ?? No bo jak juz nie brac w ratach to jak najtaniej :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
A ten? http://www.ceneo.pl/1913069

Wygląda przyzwoicie, same dobre opinie.

Zależy do czego potrzebujesz. Jeśli nie potrzeba Ci 100Hz, odtwarzania filmów z pendrive'ów, lepszego skalowania, lepszych parametrów i paru innych pierdół, to pewnie można brać, ale o serii A5 nie mam żadnego zdania, bo po prostu nie widziałem na oczy, a opinie czytałem dawno temu.

 

Co do EURO RTV AGD, to tam ogólnie jest drogo. Jedyne co ratuje sytuację to wspomniana przez Ciebie sprzedaż ratalna, bo wtedy można założyć że 4000zł które masz na TV wpłacasz na lokatę i przez 2 lata urosną Ci właśnie o jakieś 400zł, czyli tyle ile mniej więcej jest taniej w sklepach internetowych. No i wiadomo że zawsze lepiej jest kupić w sklepie stacjonarnym, szczególnie przy realizacji gwarancji jakby coś się stało. No ale jeśli robią jakieś wałki że niby 0% ale jakieś ubezpieczenia-srenia i w sumie i tak 200zł więcej zabulisz to chyba nie ma sensu.

Edytowane przez Mlody-San
Odnośnik do komentarza

Kupowałem 2 razy w RTV Euro AGD.

 

Pierwsza rzecz to pioneer 5080Xd. Druga to laptop.

 

Nie mam umowy na stałe i moja zdolność kredytowa to 5000 zł. 1600 zł musiałem pożyczyć. telewizor wziełem na 30 rat 0% i faktycznie są to raty bez odestek. Jednak przy zakupie sprzedawca wkręcał mnie na ubezpieczenie za 450 zł. Jednak odmówiłem, 10 minut i po papierkowej robocie TV mogłem zabrac do domu.

 

Z laptopem miałem tak samo. Płace raty 0% .

 

W obydwu przypadkach towar nówka sztuka zaplombowany, kartony w idealnym stanie.

 

Ubezpieczenie to nie przymus.

Edytowane przez mobie
Odnośnik do komentarza
Kupowałem 2 razy w RTV Euro AGD.

 

Pierwsza rzecz to pioneer 5080Xd. Druga to laptop.

 

Nie mam umowy na stałe i moja zdolność kredytowa to 5000 zł. 1600 zł musiałem pożyczyć. telewizor wziełem na 30 rat 0% i faktycznie są to raty bez odestek. Jednak przy zakupie sprzedawca wkręcał mnie na ubezpieczenie za 450 zł. Jednak odmówiłem, 10 minut i po papierkowej robocie TV mogłem zabrac do domu.

 

Z laptopem miałem tak samo. Płace raty 0% .

 

W obydwu przypadkach towar nówka sztuka zaplombowany, kartony w idealnym stanie.

 

Ubezpieczenie to nie przymus.

 

Mi powiedzieli ze ta oplata za raty jest obowiazkowa wiec nie wiem wkoncu...

Odnośnik do komentarza
W moim przypadku nie miałem żadnej opłaty, a z ubezpieczenia zrezygnowałem. Moge ci wysłać umowę i sobie zobaczysz

 

Nie no przeciez Ci wierze:) A w tym roku kupowales ?? Bo w takim razie przedstawie im sprawe jasno ze albo real 0% albo nie kupuje..

 

Izon masz prawo zrezygnować z ubezpieczenia. Ja też tam kupowałem już 2 razy i w obu przypadakch mam raty 0% bez dodatkowych kosztów. Tylko na początku zaznaczyłem, że rezygnuję z ubezpieczenia. Kredyt dostałem bez problemu. Sprzedawca Cię wkręca

Odnośnik do komentarza
W moim przypadku nie miałem żadnej opłaty, a z ubezpieczenia zrezygnowałem. Moge ci wysłać umowę i sobie zobaczysz

 

Nie no przeciez Ci wierze:) A w tym roku kupowales ?? Bo w takim razie przedstawie im sprawe jasno ze albo real 0% albo nie kupuje..

 

Izon masz prawo zrezygnować z ubezpieczenia. Ja też tam kupowałem już 2 razy i w obu przypadakch mam raty 0% bez dodatkowych kosztów. Tylko na początku zaznaczyłem, że rezygnuję z ubezpieczenia. Kredyt dostałem bez problemu. Sprzedawca Cię wkręca

 

aaa oki dzieki za info:D:D To to cale ubezpieczenie na co niby ma byc ??

Odnośnik do komentarza
W moim przypadku nie miałem żadnej opłaty, a z ubezpieczenia zrezygnowałem. Moge ci wysłać umowę i sobie zobaczysz

 

Nie no przeciez Ci wierze:) A w tym roku kupowales ?? Bo w takim razie przedstawie im sprawe jasno ze albo real 0% albo nie kupuje..

 

Izon masz prawo zrezygnować z ubezpieczenia. Ja też tam kupowałem już 2 razy i w obu przypadakch mam raty 0% bez dodatkowych kosztów. Tylko na początku zaznaczyłem, że rezygnuję z ubezpieczenia. Kredyt dostałem bez problemu. Sprzedawca Cię wkręca

 

aaa oki dzieki za info:D:D To to cale ubezpieczenie na co niby ma byc ??

 

nie zaprzątaj sobie głowy ubezpieczeniem, bo są to zbyteczne koszty. ubezpieczenie to w zasadzie odsetki od kredytu pod inną nazwą ;) niby od czegoś Cię tam ubezpieczają, ale ze spłacania i tak nie zwolnią, więc po mojemu szkoda kasy

Odnośnik do komentarza

Czy FullHD ma w ogóle sens w przypadku X360? Chyba tylko poniektóre tytuły korzystają z tej opcji. Z racji niewielkiej odległości pomiędzy stoikiem pod TV a domyślnym 'stanowiskiem grania' poszukuję 26/32 cale. Czy do 2 tys. złociszy można nabyć coś sensownego? Domyślnie filmy i X360.

 

Co sądzicie o tym modelu? KLIK!

 

Przeglądając temat nie natknąłem się na Toshibę, z tego co zauważyłem prym wiedzie Samsung ;)

Odnośnik do komentarza

Tak, Full HD ma sens, ja bym kupił 32' Samsunga, coś z serii B5, B6, albo starszej a ciągle dobrej A5, A6. Sam mam 32' A5 i naprawdę jestem w 100% zadowolony, jest 1080p bez overscanu, są 3 HDMI na zapas, brak smużenia, widocznego opóźnienia, niezła czerń... Wszystko co trzeba bez niepotrzebnych bajerów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...