Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak na szybko

 

FILM DZIALA NO REGION PROTECTION

 

Brak j. angielskiego w filmie (albo nie umiem zmienic)

 

Film, trailery w Full HD wygladaja PRZEZA(pipi)ISCIE

 

Demo nic nie instaluje na dysku twardym ,

 

 

Jak pogram dluzej to napisze jak sie gra itd. Tylko musze najpierw rozgrysc krzaczki.

Filimki w demie wygladaja oblednie , sa na poziomie Filmu ACC

 

20090409016x.jpg

 

Walka za(pipi)ista

 

To pierwsze do wyboru to atak , drugie magia , 3 leczenie (dodaje po 500 wiec pewnie jakies Hi potion)

 

Laduje Ci sie pasek odpowiedzialny za ruchy

 

W 1 turze wykonujesz 3 ataki, Sterujesz tylko 1 osoba (albo ja nie umie zmienic albo to ograniczenie dema)

 

Gdy 1 cios z twojej serii zabija , pozostale 2 ida w powietrze (nie zmienia celu) Imo z dupy to

 

Reszte dopiero rozgryzam

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Tak baj de łej: sprzedało się ponoć 57.000 PS3jek w zeszłym tygodniu (wobec bodaj 16.000 tydzień wcześniej). Być może PS3 przegoni niebawem Wii w ilości sprzedanych konsol od początku roku. Pewnie tak by się stało lada chwila gdyby nie Monster Hunter G z demem Monster Hunter 3 wśród premier w tym tygodniu. To może z lekka podbić sprzedaż Nintendo.

Odnośnik do komentarza

Wyniki sprzedaży są niezłe. Ciekawie jak wypadną w dniu premier FFXIII i Versus. Choć pewnie i tak w najbliższych miesiącach rekordy będzie bił Monster Hunter na Wii ^_^

Co się tyczy tej edycji z demem to sam ciągle się nad nią zastanawiam. Troszkę szkoda mi prawie 200zł wywalać by pograć parę minut w demo. Raczej kupię wersję bez tego dema,a z tego co piszecie film jest region free więc tym bardziej warto będzie go kupić. Choć nie ma napisów, tylko dub co jest dla mnie minusem...

 

A już w ogóle nie wyobrażam sobie co by się działo, gdyby na PS3 wydali remake FFVII, pewnie biłby wszystkie rekordy sprzedaży, a sama konsola sprzedawałaby się jak ciepłe bułeczki.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Będzie remake FFVII w jakiejś tam formie na next geny na 100% wg mnie.Tylko dopiero teraz rozpoczęła się promocja FFXIII .Z punktu widzenia marketingowego byłoby to samobójstwo dla XIII jeśli teraz by to zapowiedzieli.Pierw wyjdzie FFXIII na ps3 i x360 i potem wg mnie zapowiedzą w końcu remake.

Odnośnik do komentarza

Zdjecie przerobione. Bo az tak to nie wyglada

 

Rozumiem ,ze demo pochodzi z wczesnej wersji.

 

Tla bieda naprawde czasami zdarzaja sie tekstury takie jakie widze grajac na PSP w FFVII.

 

Modele postaci Super, walka i to co generalnie dzieje sie na 1 planie tez super wyglada. Filmiki mistrzostwo

 

Nie za wiele kurcze pokazali w tym demie. Wlasciwie sama walka.

 

Postacie sa napewno przepakowane jak na ten etap gry bo spokojnie wszystkich sie bije i nawet z bossami nie ma najmniejszego problemu.

(Chyba ze jest to spowodowane Infinity Hi potion jakim leczy cie druzyna wlasciwie zawsze gdy masz ok 40%zycia (gambit taki ustawiony? ))

 

1 raz udalo mi sie zginac gdy podczas walki z "Behemotem??" zabral mi on 1 strzalem 730 zycia. (920 to max a przy ok 600 jakie mialem nie dzialaly "gambity" u moich towarzyszy broni)

 

 

Czy w pelnej wersji bedzie mozna sterowac reszta ekipy czy tylko 1 osoba jak w demie? ALbo system postaci i zmian jak w 12? Gambity ustawione i tylko jesli trzeba to sie przelaczasz miedzy kompanami ? Hmmm

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
Zdjecie przerobione. Bo az tak to nie wyglada

 

Rozumiem ,ze demo pochodzi z wczesnej wersji.

 

Na pewno? Może nie zdążyłeś się przyjrzeć? ;) Zrób jakieś zdjęcia z dema jak możesz w celach porównawczych. Chociaż i tak aparat fotograficzny oszukuje.

Odnośnik do komentarza

demko skonczone :)

 

Sciezka dzwiekowa w postaci 4 utworkow zadowalajaco przyjemna dla ucha

Grafika cudo!!! szczegolnie modele postaci...wogole ich projekt, wyglad...mistrzostwo!!!

Walka genialna, niech tylko dodadza mozliwosc sterowania druzyna to bedzie wrecz idealnie, naprawde sie ciesze ze to co zrobili w FF12 nie zostalo powielone :)

Eksploracja, mimo iz duzo nie pokazali podoba mi sie, lubie ten typ poruszania sie po lokacjach :)

Filmiki....poezja :) ...a moment jak dziewczyna spada w przepasc wrecz rozbraja...widac po tym ze gra bedzie lapala za serducho jak czesc 7 :D

 

no i na tyle....a teraz...teraz to ja chce wiecej!!!! :(

 

 

aaa i glosy podkladane pod postacie, idealne :)

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...