Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz, specjalnie Ci to zrobili ; )

 

Ok, a jeszcze co do zamówienia bo zapomniałem wczoraj napisać - mam zamiar nie skąpić na przesyłkę biorąc co tam mają najszybszego i mam nadzieję że parę złotych więcej nie będzie Wam przeszkadzało. W takich sytuacjach cierpliwość nie jest jedną z moich cech tak więc kompromisy nie wchodzą w rachubę (chyba że cena najszybszej przesyłki będzie chora). Zresztą o szczegółach będę Was informował tu albo via pw.

Odnośnik do komentarza

Jak was czytam to az mi przykro ze PS3 nie ma blokady regionalnej :o :<

Life is brutal ^_^

A tak na powaznie, to ciekawe jaki ten FF bedzie na prawde, bo ostatnimi czasy zauwazam, ze im wiekszy hype na gre tym wieksze rozczarowania. No ale zycze im jak najlepiej i oby tym razem nie zapomnieli, ze w FF glownie liczy sie wciagajaca fabula...

Odnośnik do komentarza

Jak was czytam to az mi przykro ze PS3 nie ma blokady regionalnej :o :<

Life is brutal ^_^

A tak na powaznie, to ciekawe jaki ten FF bedzie na prawde, bo ostatnimi czasy zauwazam, ze im wiekszy hype na gre tym wieksze rozczarowania. No ale zycze im jak najlepiej i oby tym razem nie zapomnieli, ze w FF glownie liczy sie wciagajaca fabula...

 

Wiesz jest era patchow, wiec jak co to wydadza patcha 1.01, ktory dodaje fabule ;)

Tak na powaznie to ja np. nastawiam sie na porzadny gameplay bo jak narazie zadne strzepki podawanej fabuly "trzynastki" mnie nawet w najmniejszym stopniu nie zaciekawily(ba nawet wiekszej ochoty jej poznania nie mam). Ja chce po prostu znalesc najwiekszego zakapiora w grze(nie fabularnego) i go ubic, zdobywajac najlepsze uzbrojenie oraz "Transformersow" :P ...i pobawic sie w jakies mini gry. Wiec ja przynajmniej nie powinienem sie zawiesc ;)

Odnośnik do komentarza

:pinch:

Pisze wyraźnie w newsie o trzech stworkach i na pierwszym obrazku jest Adamantoise,na drugim Behemoth a na trzecim cactuar.

Okulary by CI się przydały.

:wacko:

 

Przyznam, że screena widziałem gdzie indziej bez tłumaczenia na język polski, na własną rękę ze słownikiem sobie wyczytałem że "to wielkie bydle z domem na plecach" to adamantoise, podpisów przy drugim screenie nie rozszyfrowałem a Cactuary poznałem od razu :) Nie patrzyłem nawet na tekst w linku od Enkidou'a. Skąd te nerwy, drogi Aderze? :whistling:

Odnośnik do komentarza

:pinch:

Pisze wyraźnie w newsie o trzech stworkach i na pierwszym obrazku jest Adamantoise,na drugim Behemoth a na trzecim cactuar.

Okulary by CI się przydały.

:wacko:

 

Przyznam, że screena widziałem gdzie indziej bez tłumaczenia na język polski, na własną rękę ze słownikiem sobie wyczytałem że "to wielkie bydle z domem na plecach" to adamantoise, podpisów przy drugim screenie nie rozszyfrowałem a Cactuary poznałem od razu :) Nie patrzyłem nawet na tekst w linku od Enkidou'a. Skąd te nerwy, drogi Aderze? :whistling:

Nie denerwuję się Pablo,nie kubie tylko jak ktoś nie doczyta a później jeszcze stara się bronić swoich "racji".

No offense ziom.

Odnośnik do komentarza

Heh, powiem szczerze ze bajer z robieniem misji wydaje mi sie byc rewelacyjny... :D

 

Do tej pory po prostu bilismy super mocnych bossow dla samego zbicia i tego co mogli zdropic (oprocz huntow w FF12), teraz kiedy bedziemy miec aktualnego questa (najpewniej z jakas nagroda, obojetnie czy to weapon, armor czy cokolwiek) jest to zdecydowanie ciekawsze. Co wiecej jezeli grand pulse jest faktycznie taki grand to mozna miec nadzieje ze bedzie to ciekawie zrealizowane. Ze eksploracja tych lokacji, miedzy innymi dzieki temu patentowi, bedzie ciekawsza, ze bedzie sie chcialo dosiadac chocobo :]

 

Grand pulse to taki usmiech dla tych ktorzy dalej nie moga przebolec braku 'mapy swiata' ze starych finali ;) Osobiscie uwazam ze ta odrobina swobody ktora bedzie oferowala, to swietny pomysl pozwala tez na naprawde spore rozbudowywanie w czasie, wszak pulse jest 'obok' fabuly.

Odnośnik do komentarza

Cztery strony z V-Jumpa

http://www.ffring.com/news/FFXIII-Gran-Pulse-et-ses-monstres-EDITE-c014254d20d59.html

 

Raptem kilka screenów więcej w porównaniu do Jumpa ale można rzucić okiem. Oficjalna nazwa Pulse to jednak Gran=Pulse i póki co zapowiada się na to -- jak sądziłem -- że nie będzie to żadna planeta/cały świat, ale konkretny region. Zresztą w kontekście całej mitologii FNC dziwna byłaby inna możliwość. A poza tym, jak napisałem wczoraj na Kontowni, świat ma żyć co przejawiać się będzie choćby walką potworów o terytorium.

Odnośnik do komentarza

Doceniam, że S-E chce nam zaimponować wydajnością swojego silnika serwując rozległe regiony do eksploracji, ale patrząc na ostatnie screeny/skany mam wrażenie, że nie mieli pomysłu co z tymi terenami dalej zrobić i żeby zapobiec uczuciu pustki zdecydowali się na takich przerośniętych przeciwników - żeby wypełnili miejsce.

Odnośnik do komentarza

A ja sie calkowicie nie zgadzam.

 

Pokazane tereny wygladaja podobnie jak Calm Lands w FFX, nie wiem czy bedzie to wieksze/mniejsze niz wspomniane regiony, ale nie uwazam tamtych regionow za zbyt rozlegle. W ogole to wydaje mi sie to STRASZNIE dziwne ze ktos na to narzeka i szczerze mowiac kompletnie tego nie rozumiem. Jest to badz nie badz jakas namiastka eksplorowania planety z wczesniejszych ffow, w czasach gdy wiekszosc ludzi narzeka na ograniczenia i liniowosc, oraz brak eskploracji dostajemy cos co eksploracji wymaga i to tez jest zle.

 

Nie uwazam zeby wialo pustka tutaj, uwazam natomiast ze widzimy te sama lokacja, non stop. Czyli wielka rownine ze skalami w tle. Na skanach ktore przed chwila wkleil enkidou widac np ruiny ktore pewnie beda jakas kolejna czescia gran=pulse, a na jeszcze innych skanach widac bylo roznego rodzaju skarpy i zbocza prowadzace do waskich przejsc, gdzie dokladnie tego nie wiemy.

 

Osobiscie bylbym zly gdyby pokazywali kazda jedna lokacje, pokazuja to bedzie widac od razu po pojsciu do gran=pulse i to jest bardzo dobry pomysl.

 

Jezeli w gran=pulse bedzie wialo nuda to pierwszy bede krzyczal na ten temat, ale w tym momencie jestem pewien ze po prostu nie pokazuja wszystkiego (co jest naprawde dobre), poza tymnie wierze w historie o braku checi wydawania DLC i innych tego rodzaju rzeczy... gran pulse to idealne miejsce na to by je rozbudowac w taki czy inny sposob i na pewno SE sie na to polasi.

 

Podusmowujac gran=pulse to eksploracja, rozmach swojego rodzaju wolnosc w bieganiu, mi osobiscie przypomina mapki swiata ze starych finali, calm lands z FFX oraz ogolna swobode z FF12. Nie wierze ze bedzie to po prostu wielki dol pomalowany na zielono z duzymi przeciwnikami coby nie bylo smutno ;)

 

Calm lands krylo duzo sekretow, chociaz bylo to prawie 10 lat temu ;p

Odnośnik do komentarza

Ahh nowy trailer sie pojawil :)

 

Nie ogladalem go w calosci, bo do 3.5 minuty sa to glownie scenki, a te wole obejrzec w grze wlasciwej, obejrzalem natomiast fragmenty gameplayu ktore potem widac i musze powiedziec ze wyglada to znakomicie ;] Sieka na ekranie jest naprawde rewelacyjna, w koncu zamiast 1 hita za 9999 obserwujemy multihity, oczywiscie bylo to wiadomo juz wczesniej, ale patrzac na nowa panne ktora dual wielduje male mieczyki/daggery widac wyraznie jak bardzo zmienily sie animacje atakow.

 

Duze stworki sa duze i w efektowny sposob padaja, eksploracja pulse na chocobo bedzie git, a lokacje (sniezne i ruiny) wygladaja bardzo fajnie. Dodatkowo o ile na poczatku bylem sceptycznie nastawiony do summonow, to po obejrzeniu bahamuta i alexandra w akcji troche mi sie zmienilo.

 

Az czlowiek ma ochote pograc w wersje japonska ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...