Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Po co wam to trofeum? Przecież żadnych bonusów w grze to nie daje. Szkoda tracić czas.

 

 

 

 

 

Ja jak juz dałem za gierke 200zł to chce wycisnąć z niej wszystko co jest możliwe, no chyba że coś przekracza moje możliwości to daje sobie spokój , ale w tym przypadku jest lajt tylko trzeba poświęcić trochę czasu. Przynajmniej troche więcej czasu spedze z gierką, a czeka na mnie jeszcze Ojciec chrzestny 2 i God Of War 3 :D

Zostało mi tylko trophy: Tresure Hunter i Supestar :)

Edytowane przez volgin
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

pytanie za 100 pkt.

 

czy warto wymieniac god of wara 3 na ff13 jesli podobala mi sie 7ka i 8 ka, 10 w miare pomimo infantylnosci nie do zniesienia, a w 12 ugralem z 3 godzny przez z(pipi)any system ( wolalem turowki)?

i czy ff13 ma do zaoferowania troche fajnych dodatkow, jakas karcianka, jakies zawile epizodsy boczne, zdobywanie dodatkowych bohaterow, hodowla wpieprzow, bla bla?

 

bo sie boje ze zamienie i zwymiotuje.

Odnośnik do komentarza
czy ff13 ma do zaoferowania troche fajnych dodatkow, jakas karcianka, jakies zawile epizodsy boczne, zdobywanie dodatkowych bohaterow, hodowla wpieprzow, bla bla?
Są tylko misje, odkładnie 64, a tak, to żadnych minigierek. Jeśli się wymienisz to przez pierwsze 20h gry może być ciężko bo gra jest mega liniowa, bardziej niż FFX.
Odnośnik do komentarza

pytanie za 100 pkt.

 

czy warto wymieniac god of wara 3 na ff13 jesli podobala mi sie 7ka i 8 ka, 10 w miare pomimo infantylnosci nie do zniesienia, a w 12 ugralem z 3 godzny przez z(pipi)any system ( wolalem turowki)?

i czy ff13 ma do zaoferowania troche fajnych dodatkow, jakas karcianka, jakies zawile epizodsy boczne, zdobywanie dodatkowych bohaterow, hodowla wpieprzow, bla bla?

 

bo sie boje ze zamienie i zwymiotuje.

 

Jak lubisz turowy system walki to Ci się nie spodoba. Tutaj akcja dzieje się bardzo szybko, trzeba ciągle żonglować profesjami, nie ma czasu na zbytnie zastanawianie się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W koncu udalo mi sie zdobyc platyne, uff. Odkladam trzynastke na polke i czekam na Final Fantasy Versus XIII :)

 

Kolego moze Ty mi poradzisz jakąś taktyke na ostatniego bosa żeby wpadło 5 gwiazdek bo szlak mnie już trafia zawsze sa 4 :( a na trophy SUPERSTAR potrzeba 5 gwiazdek

 

Taktyka? Mialem wymaksowane postacie i robilem to co zawsze, czyli rav/rav/rav doprowadzalem do staggera, a potem ladowanlem w niego ile wlezie com/com/com ;)

Malo pomocne, ale to wlasnie zrobilem :P

Odnośnik do komentarza

Już było kilka razy o tym mówione, w ostatnim chapterze zaraz na początku jest w jednej z tych kul/skarbów. Co do tego co robić przed postępem, to zależy od tego czy Ci się chce coś robić, ja osobiście miałem wszystkie podstawowe joby wymaksowane do stage 9 i 20-25 misji zrobionych zanim poszedłem dalej z fabułą...

Odnośnik do komentarza

W koncu udalo mi sie zdobyc platyne, uff. Odkladam trzynastke na polke i czekam na Final Fantasy Versus XIII :)

 

Kolego moze Ty mi poradzisz jakąś taktyke na ostatniego bosa żeby wpadło 5 gwiazdek bo szlak mnie już trafia zawsze sa 4 :( a na trophy SUPERSTAR potrzeba 5 gwiazdek

 

Taktyka? Mialem wymaksowane postacie i robilem to co zawsze, czyli rav/rav/rav doprowadzalem do staggera, a potem ladowanlem w niego ile wlezie com/com/com ;)

Malo pomocne, ale to wlasnie zrobilem :P

 

Ja robiłem wszystko tak samo tylko tyle ze jeszcze używałem saboteur moze dlatego nie wpadło

Odnośnik do komentarza

Platinum ingoty na żółwiu w Edenie.

 

Wpadło mi superstar, okazało się bardzo łatwe jak się ma wszystkie joby na 5, trzy ultimate weapon'y lol!

 

BTW, ma ktoś może możliwość zrzucenia do pliku capów z ostatniej sceny tam gdzie

 

 

Fang i Van są zamienione w kryształy

 

 

albo wie gdzie takie capy można by w HD pobrać? xd

Odnośnik do komentarza

He czemu dwóch comando nie może atakować tego samego celu ?

I jak to jest z bronią, jeżeli jedną cały czas up'je, to czy da się jakoś na nowe broń przenieś te up ? zastanawiam się czy jakaś inna broni z tymi samymi up'ami miał bym wyższe statystyki dmg itp ?

Odnośnik do komentarza

He czemu dwóch comando nie może atakować tego samego celu ?

 

Hmm... sam nie wiem dlatego, że autor tak wymyślił. ale fakt atakują ta samą postać dopiero gdy jest samotnie.

 

I jak to jest z bronią, jeżeli jedną cały czas up'je, to czy da się jakoś na nowe broń przenieś te up ? zastanawiam się czy jakaś inna broni z tymi samymi up'ami miał bym wyższe statystyki dmg itp ?

 

Nie można przenieść z jednej broń lub akcesorium, EXP lub zdolności na inną. Każdą broń lub akcesorium expisz by zdobyła więcej MAG/STR lub by zmieniła polepszyła swoje właściwości np z crit-protect na auto-protect etc.

 

A ja mam inny problem. Przeszedłem sobie grę zabrałem się za expienie. w pewnym momencie chciałem powalczyć z żółwiami wyskoczyłem ekipą (każdy skończone tylko 3 podstawowe joby bez lepszego eq czy broni) dostawałem wyciery nieziemskie nawet dobrymi taktykami (nie chciałem używać death). To pomyślałem poexpie i wrócę. Zrobiłem prawie wszystkie misie(zostało mi 51,63,64) dopakowałem ekipę głównie Feng i myślę ruszę sobie na Adiamentany. teraz na pewno dam rade. Podchodzę do pierwszego lepszego wysokiego żółwika przywołuje Odina przygotowany by go napier..lać a tu zonk żółwik jak stał tak stoi i ma się świetnie. Myślę sobie "co jest K...a?" według schematu ma się przewrócić. ale ok bije dalej okazuje się ze koleś ma 10m życia i potrafi jednym atakiem mojej zbuffowanej na max postaci zabrać 34k życia. czego nie przeżyła żadna. Za drugim podejściem to samo. w końcu wybrałem taktykę z death. tym razem już się nie zdziwiłem że się nie przewrócił i naparzam death coś mnie tknęło lukam w statsy koleś na immun na death. To jest całkiem inny potwór niż opisują wszyscy w poradnikach etc looknołem na nazwę no i rzeczywiście. Mimo że wyglądają identycznie teraz żółwiki mają w nazwie Shaolong (jeśli się nie mylę).

I tu pojawia się moje pytanie do was. Co zrobiłem źle?? dlaczego u mnie na wyspie są tylko te przekoksy?? Czy jest jeszcze szansa bym mógł pobawić się z tymi zwykłymi?? przeleciałem cała wyspę i są 3 wersje adamanchild, Shaolong Gui i shao-duży z łańcuchami i kłami. Żadnego zwykłego. Jest na to jakaś rada?? Ktoś też się z tym spotka. (gry nie zloudje z poprzedniego save bo zniweczę jakieś 20h mojej ciężkiej harówki a tego nie chce).

 

Z góry dzięki za rady.

Edytowane przez Guardian19
Odnośnik do komentarza

Jest jeden zwykły na gran pulse, porusza się w pobliżu teleportera do północnej części głównego obszaru. Reszta to niebieskie mutanty ;p Dlatego jak już jesteś na tym etapie to lepiej iść do Edenu.

 

Wszystkie misje na 5 gwiazdek zrobione, niebieski mutant padł za łatwo :/ teraz tylko ostatni trapez i pełno dark matterów i tych drugich co w sklepie po 220k są T_T ....i wszystko dla Fang ;p

 

EDIT:

Któreś z ostatnich misji powodują podmianę, tych małych na shaulongi i tych dużych na niebieskie Long Gui.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...