Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

popieram, to co kolega wyzej napisal:) od siebie dodam, ze ja na to patrze tak: jestem facetem, wiec wole ogladac na ekranie jakas ladna pania niz chodzic jakims facetem:D i ja z kolei jak mam wybor to wybieram jakas pania;p dla przykladu: ktos chcialby wygladac jak Edge ze star ocean?:D szkoda, ze nie mozna ustawic Myurii jako glowna bohaterke, ktora pomyka po ekranie przy eksploracjii dungeonow;p

Odnośnik do komentarza

Zostało mi już tylko zdobycie wszystkich przedmiotów w grze, ale chyba sobie daruje, bo straciłbym chęć do życia jakbym miał przez najbliższe 10-15 godzin ubijać żółwie

 

A ja tluklem zolwie jakos ponad 20 h,bo nie chcialy mi dawac tego cholernego Ignota,ale jakos dalem rade,bylo ciezko,dobrze ze zolwie padaly po 48sek hehe,ale platyna jest.pozdrawiam:thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Witam !

 

Mam pytanie dla osób które zdobyły platynę, albo jak kto woli trofeum o nazwie "Treasure Hunter" Prawdopodobnie znam odpowiedź na moje pytanie ale warto zapytać. Brakuję mi sporo akcesorii tj. Fire Charm, Spark Ring, Aqua Ring, Zephyr Ring, Clay Ring, Frost Ring itp. Oczywiście jestem po głównym wątku w chapterze 13, zdobyłem wszystkie bronie i utknąłem z tymi akcesoriami. Szukałem po googlach na wszelkie sposoby i na to wskazuję że będę musiał zacząć grę od nowa, aby zdobyć platynę ? :/ Te ringi można zdobyć przekształcając charmy, ale już fire charm, ice charm itd. nie można nigdzie kupić, przekształcić czy znaleźć... chyba że się mylę. Jeśli ktoś zna odpowiedź na moje pytanie, będę wdzięczny !!

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś lista accesory/weaponow które można ominąć chodzi mi o chapter i nazwę itemku.

 

 

Jestem w 4 i sądzę że mogłem coś pominąć znudzony walką ; p

 

 

Wg. tego http://www.ps3trophies.org/forum/final-fantasy-xiii/36502-final-fantasy-xiii-accessory-list.html wszystkie charmy można zdobyć na grand pulsie

 

 

 

Pozdrawiam, bobi.

Odnośnik do komentarza

Nie nie, walka jest ciekawa z tym ze w żaden sposób nie wymagająca, czytając wypowiedzi dopiero pod koniec gry jest znacznie trudniej. Bo sorry teraz jestem bodaj 6 albo 7 chapterze oddaje pada młodemu który ma 4 lata mówię by naciskał X i gdy ma mało hp zmieniał się w tą Panią co leczy. Wygrywając tak niemal każdą walkę. Cóż co do samej gry to mam mieszane uczucia sądzę że lepiej by wyszło gdyby ta gra nie miała w nazwie FinalFantasy lepiej by to jej wyszło. W tej części w żaden sposób nie czuć klimatu który towarzyszył każdemu poprzedniemu 'fajnalowi' może tylko ja mam takie wrażenie

Edytowane przez bobi
Odnośnik do komentarza

Nie nie, walka jest ciekawa z tym ze w żaden sposób nie wymagająca, czytając wypowiedzi dopiero pod koniec gry jest znacznie trudniej. Bo sorry teraz jestem bodaj 6 albo 7 chapterze oddaje pada młodemu który ma 4 lata mówię by naciskał X i gdy ma mało hp zmieniał się w tą Panią co leczy. Wygrywając tak niemal każdą walkę. Cóż co do samej gry to mam mieszane uczucia sądzę że lepiej by wyszło gdyby ta gra nie miała w nazwie FinalFantasy lepiej by to jej wyszło. W tej części w żaden sposób nie czuć klimatu który towarzyszył każdemu poprzedniemu 'fajnalowi' może tylko ja mam takie wrażenie

 

z tego co widzę to masz zdobyte dopiero 5 % trofeów, w późniejszych etapach już nie będzie tak łatwo...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...