Skocz do zawartości

Army of Two


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez w koncu dopadlem ta gre i musze stwierdzic ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Rodzaj rozgrywki moze sie podobac lub nie - kwestia gustu.

Ale technicznie bardzo dobrze - spoko tekstury, oswietlenie i przede wszystkim trzyma rowne 30 fps bez dropow.

Spodziewalem sie kaszanki, bo to od EA ;)

Czyzby swietelko w tunelu, czyli koniec ze spadkami animacji w grach ? Let's hope so......

 

GRAW2 moze sie schowac ze wstydu ze swoim framerate'em :P

Odnośnik do komentarza

Army to naprawdę przyjemna gra w singlu gra się przyjemnie czuć ten power postaci (szczególnie jak podbiegnie się do biednego przeciwnika powalając go z łokcia czy z "dynki") misje rozbudowane chodź później wkrada się schemat typu (przebij się przez gości ->ubij uber gościa ->Ubij bosa ). I w sklepie jest sporo broni do kupienia i osprzętu ale brakuje więcej wersji "odpicowania broni " i głupim patentem jest to żeby kupić najlepszą część trzeba wcześniej wykupić "słabsze" odpowiedniki. Kupowanie armora mija się z celem ponieważ później i tak później dostajemy "mocniejszą" wersje. świetnie jest AI towarzysza które bezbłędnie odnajduje się na polu bitwy oczywiście czasami zdarzy mu się odwalić jakąś głupotę ale współpraca z nim nie nastręcza jakiś większych problemów. Przeciwnicy też nie są idiotami i flankują ,wycofują się a na "profesionalu " potrafią zmusić do przemyślenia strategi . Cieszą takie smaczki jak "szturchańce" jakie możemy sprzedać kumplowi mała rzecz a cieszy .Tak samo zresztą jak wspólne snajpienie czy "Back to Back" naprawdę czuć ten najemniczy feeling . To co Do końca nie za grało to nap ewno grafika taka sterylna i chodź ma swoje momenty np>: "ucieczka z lotniskowca" nie zabija . Brakuje mi też zniszczalności terenu podobnego do Stronghold , wtedy rozgrywka nabrałaby jeszcze więcej rumieńców.Boli też nie dopracowane multi gry są wyszukiwane dość długo a i rozłączenia i lagi są zmorą dość częstą .Co-op przez sieć to śmiech na sali jeżeli nie umówisz się z kumplem na rundkę Co-opa to możesz czekać i rok zanim ktoś dołączy powinnien być tu system ,że gracz może dołączyć w każdej chwili do rozgrywki . Cóż gra świetna w co-opie i niezła w singlu fabuła to porządne kino akcji tylko szkoda że takie krótkie ,

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Kolejna po Kane&Lynch , wysoko oceniona w PSX EXTREME gra, którą wyłączyłem po 20 minutach i raczej już do niej nie wrócę.

Kolejne 150 zł wyrzucone w błoto.

Badziew straszny, od grafiki począwszy na gameplayu skończywszy.

NIE POLECAM !

Też tak miałem na początku nie spodobałami się (pierwsze 40min) ,ale jak potem się wkręciłem to przeszedłem ją za jednym podejściem :P Pograj jeszcze troche a napewno ci się spodoba ;)

Odnośnik do komentarza
Kolejna po Kane&Lynch , wysoko oceniona w PSX EXTREME gra, którą wyłączyłem po 20 minutach i raczej już do niej nie wrócę.

Kolejne 150 zł wyrzucone w błoto.

Badziew straszny, od grafiki począwszy na gameplayu skończywszy.

NIE POLECAM !

Też tak miałem na początku nie spodobałami się (pierwsze 40min) ,ale jak potem się wkręciłem to przeszedłem ją za jednym podejściem :P Pograj jeszcze troche a napewno ci się spodoba ;)

Oj , panowie ... nie wiem czego wymagacie od takich tytułów.

Dla mnie rewelacja ! Ta gra ma niesamowity power. Zgrabnie opisana historia, masa dobrej strzelaniny ze szczyptą taktyki + odrobina wysokich lotów humoru . Jedyny minus: krótki singiel . Ogólnie gra 10/10 .pozdro !!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W końcu postanowiłem sprawdzić Army of Two, po 20 minutach gry nie mam już ochoty na więcej.

Po pierwsze gra jest na maxa liniowa, tzn. przez cały czas (tzn. 20 minut, bo nie wiem co jest dalej) idzie się prosto przed siebie. Rozwalił mnie GPS, po wciśnieciu SELECT pojawia się na ziemi linia pokazująca gdzie trzeba iść, tak jakby można było iść gdzieś indziej lub zabłądzić :D Gra jest po prostu słaba. Wielka mi taktyka, jeden gość ściąga na siebie ogień, a drugi zachodzi wroga od tyłu. I tak do bólu. Tylko po co? nie widzę żadnego sensu żeby w to grać. PRYMITYW. W coopie z kumplem gra na pewno zyskuje jeden punkt do oceny, ale na prawdę - nie mam zamiaru zapraszać kumpla do takiej cienkiej gry. Postacie w tej grze też mnie rozwaliły, ogólnie kupa śmiechu.

Małe porównanie do Uncharted (bo rzuciły mi się w oczy podobieństwa) : gdyby wyrzucić z Uncharted dobrą grafikę, design, fajne postaci, ciekawą historię, zagadki, elementy platformowe i ograniczyć jeszcze bardziej teren, a zostawić tylko Nathana, Elene i samo strzelanie to wtedy powstałoby takie Army of Two :P

NIE POLECAM

 

edit: pogralem troche dluzej, jedyne co kusi do dalszego grania to odkrycie lepszych broni. Mialem nadzieje ze pozniej bedzie lepiej, niestety im dalej tym gorzej. Caly czas schemat: placyk z murkami i klockami, (bo tak wg EA wyglada wojna i pole walki) i strzelanie do pajaców kryjących się za nimi. Od czasu do czasu w ustalonych przez autorów gry miejscach mozna podsadzic gdzies kumpla lub wykonać back2back czyli stanąć w zupelnie odkrytym miejscu na srodku pola walki miedzy wrogimi zolnierzami i ich rozstrzelać (wtf??). Cóż, pomysły w tej grze są na prawdę dziwne, ale EA twierdzi że "tak robią rangersi" więc niech im będzie :D Jednak gdy wyszedł naprzeciw jakiś gość w kasku i pojawił się napis że można go zabić tylko od tyłu, stwierdziłem że daruję sobie oglądanie tych lepszych broni. Koleś prawie na golasa, ale cóż EA sobie wymyślili że tylko od tyłu (szkoda że nie na jeźdźca), może nowy nabywca tej gry bedzie miał więcej siły ode mnie. Zapomniałem dodać, że to chyba najbardziej ograniczone środowisko gry w jakie miałem okazje grać na konsolach tej generacji a nawet i poprzedniej. Az boje sie pomyslec jak ta gra musiala wyglądać, zanim EA cofnęło ją do warsztatu po pierwszych fatalnych recenzjach.

Gra ma też dobre strony, samo strzelanie, sterowanie itp jest w porządku, ale pewnie dlatego że jest zerżnięte z innych produkcji (podobno z gears of war, w jakim stopniu - nie wiem). Poza tym działa płynnie i wygląda nawet przeciętnie. Szkoda że gameplay jest nędzny. Może jeszcze przetestuję z żywym graczem, chociaż wątpie.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...