Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ten tego Heavy Rain jestem potargany emocjonalnie, jak na razie dla mnie jeden z cudów rozrywki video.

 

Na samym prologu miałem już kilka razy ciary. Fakt, że staram się bardzo emocjonalnie (wczuwam się,) odbierać filmy i książki, nie szukając za wszelką cenę niespójności i nieścisłości itp.

 

 

Co do strony technicznej na razie jest świetnie. Scena w galerii handlowej jest bardzo poprawiona w stosunku do trailera gdzie cięła nie miłosiernie. Mój chlebak potrafi się spocić przy odczycie HR, porównując pracę konsoli to w takim U2, był luzik.

 

 

Ja już po 1 h, wiem, że to jest ta gra na którą bardzo bardzo długo czekałem.

 

Wiem, że po godzinie grania nie powinno oceniać się gry ale pod wpływem emocji i impulsu jak na razie walę z całą premedytacją 10 !

 

Edit: naprawdę polecam wszystkim nie zdecydowanym.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

balon możesz mi powiedzieć jak wygląda sprawa z opakowaniem limitki? Zależy mi na grze w solidnym opakowaniu i mam dylemat czy kupować normalną wersję czy limitkę.

Podczas instalacji można składać origami (E: jest w pudełku) ale niestety z moimi zdolnościami manualnymi jeżeli chodzi o takie pierdołki nie dałem rady :)

 

a to co?

Odnośnik do komentarza

Czy tylko u mnie jest problem z pobranym bonusowym rozdziałem. Kiedy go odpalam z menu pokazuje się obraz ale bez dźwięku i wystarczy zrobić kilka kroków kierunku domu od razu obraz robi się cały czarny i nic nie można dalej zrobić. Czy to jakiś bug czy co, próbowałem skasować dodatek i zainstalować go jeszcze raz ale to nic nie dało. Czy ktoś inny ma z tym problem ?

Odnośnik do komentarza

czy PL dubbing nadal tak słabo zbalansowany jesli chodzi o głośność?

 

Ciężko mi się odnieść bo gram ang dubbing + napisy PL.

 

 

Czy tylko u mnie jest problem z pobranym bonusowym rozdziałem. Kiedy go odpalam z menu pokazuje się obraz ale bez dźwięku i wystarczy zrobić kilka kroków kierunku domu od razu obraz robi się cały czarny i nic nie można dalej zrobić. Czy to jakiś bug czy co, próbowałem skasować dodatek i zainstalować go jeszcze raz ale to nic nie dało. Czy ktoś inny ma z tym problem ?

 

Osobiście jeszcze nie sprawdzałem dodatkowego episodu. Może niech wypowie się ktoś jeszcze, kto ma EK

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie można tego soundtacka jakoś normalnie odpalić ??? Taki byłem napalony na edycję kolekcjonerską ale chyba z niej zrezygnuję,niestety ;(

 

Może z czasem coś wykombinują albo wyjdzie jakiś patch. Szczerze to teraz nawet nie mam czasu majstrować przy OST, bo gra wciąga strasznie.

Odnośnik do komentarza

Napisze ktos w spoilerze jak konczy sie gra?

A o które zakończenie ci chodzi? Bo z tego co wiem jest ich kilka. A co do zakończeń, ktoś może podać dokładną liczbę?

 

 

Wiem, że jakimiś ostatnimi czasy kłóciliście się o ilość zakończeń - wszystkich jest 22. Aby je odkryć, nie trzeba przechodzić za każdym razem gry od nowa (~200h ;P), ale wystarczy powtórzyć historię od wybranego rozdziału, raz bliższego, a raz dalszego. Nie wszystkie zakończenia dotyczą tego, czy dany bohater przeżyje czy też nie. Czasem zakończenia zależą też od innych wyborów podjętych podczas rozgrywki.

 

Może korzystając z okazji zaproszę również do zapoznania się z moją recenzją: http://www.kikoo.pl/recenzje/194-1/Heavy-Rain/.

 

Pzdr.

 

 

reklama

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7592910,Tak_reklamowany_bedzie_Heavy_Rain.html#article_comments

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...