Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Brawl


GHB-BA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Takie oceny dla smbmb :) wow

Ja sie dziwię :D mam smbm na gacka i kilka razy odpaliłem , nie znalazłem w tej grze nic co przyciągnęło na dłużej niż 30 minut :)

Jeden wielki chaos , zero jakiejś taktyki , wybierasz postać i walisz na jana do przodu :)

chyba że tak ustawili sterowanie że wymiatanie pilotem to sam miód i orzeszki:)

Odnośnik do komentarza
Takie oceny dla smbmb :P wow

Ja sie dziwię ;) mam smbm na gacka i kilka razy odpaliłem , nie znalazłem w tej grze nic co przyciągnęło na dłużej niż 30 minut :/

Jeden wielki chaos , zero jakiejś taktyki , wybierasz postać i walisz na jana do przodu ;)

chyba że tak ustawili sterowanie że wymiatanie pilotem to sam miód i orzeszki:)

 

 

Z tego co powiedzieli w recenzji na GT.com, to gra ma masę technicznych smaczków znanych z poważnych bijatyk.

Dashe, air dashe, cancele, supery, guard impact itd.

 

 

Trochę ciężko mi w to uwierzyć, ale jednak sporo recenzentów wystawiło bardzo wysokie noty tej grze. Coś chyba musi w tym być.

Odnośnik do komentarza
Z tego co powiedzieli w recenzji na GT.com, to gra ma masę technicznych smaczków znanych z poważnych bijatyk.

Dashe, air dashe, cancele, supery, guard impact itd.

 

Mówisz, jakby to było jakieś dziwne, zaskakujące. Jakby Super Smash Bros. musiało coś udowadniać. Otóż nie. To jest świetna bijatyka, która na całym świecie jest doceniana od dawna. Czemu w Polsce jest przyjmowana tak powszechną olewką? To jest raczej dziwne, a nie to, że całej reszcie się podoba.

 

Nawet fani konsol Nintendo i postaci, które występują w grze, z reguły cenią sobie SSB co najwyżej "dobrze". Ja jestem chyba jedną z 5 osób w Polsce, którym ta gra się naprawdę podoba. Nie wiem, czym to może być spowodowane.

 

Na Gamerankings zobaczyłem właśnie, że średnią ocen ma SSBB na razie na takim samym poziomie, co Bioshock. To faktycznie bardzo wysokie noty.

Odnośnik do komentarza
Nawet fani konsol Nintendo i postaci, które występują w grze, z reguły cenią sobie SSB co najwyżej "dobrze". Ja jestem chyba jedną z 5 osób w Polsce, którym ta gra się naprawdę podoba. Nie wiem, czym to może być spowodowane.

 

Ja bardzo lubiłem wersję na GaCka. :) Masa postaci do odblokowania, sekrety, smaczki, bajery... No i ten czysty, lajtowy, nieskrępowany FUN. ^^ Spędziłem przy tej grze wieeeele godzin... i wtedy padła mi memorka. ;P

 

Ahh, nie mogę się doczekać 'Brawl'. ;)

Odnośnik do komentarza

Heh. Dla mnie Melee było obok Wind Wakera, Prima i Czwartego Residenta, najlepszą grą na Gacka. Z żadną grą nie spędziłem tyle czasu i żadna party game nie sprawiała mi takiej radochy. Swoją drogą piękne były te czasy z Kostką pod telewizorem :D. Jeśli kupię Wii to Brawl będzie miał pierwszeństwo przed Galaxy i Corruption. :(

Odnośnik do komentarza

mial juz ktos doczynienia z tym freeloaderem, bo mam pytanie, czy dziala on na "kopiach zapasowych"?

 

Powiem wam jedno. BRAWL WYMIATAA!! Poginanie Snejkiem Rulez, kazdy z moich kolegow ma juz ulubiona postac, i gramy! A i jeszcze powiem cos o graniu jak classic controlerem - jest bardzo wygodnie jak na poczatek,specjalnie sobie kupilem pada od GC, by spr. czy jest lepiej, wcale nie jest. Ale przynajmniej teraz mozemy z kolegami w czterech grac, jeszcze tylko kupie router, i cud miod i orzeszki ^^

Edytowane przez ironspider
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...